Сонник польові квіти, до чого сниться польові квіти уві сні

Польові квіти уві сні найчастіше є позитивним знаком. Вони обіцяють радісний період життя, примирення з близькими і загальне благополуччя. Але сонник радить не забувати про деталі, адже саме вони в кінцевому підсумку вирішують,, до чого сниться те чи інше бачення.

Передбачення від Міллера

На думку сонника Міллера, квітуче поле уві сні обіцяє блискучі перспективи для всієї родини і возз’єднання з рідними.

Будете всім задоволені!

Наснилося пахуче ароматами різнотрав’я поле? Ситуація складеться найбільш вигідним для вас чином. Бачити луг тільки здалеку теж добре. Він символізує прихований потенціал, необхідний для здійснення планів.

Красиве квіткове поле також вісник радісної події або великого свята. Гуляти по ньому уві сні означає, що ви будете здорові, щасливі і задоволені всім.

Чекайте новин!

До чого сниться, що довелося збирати польові квіти? Для чоловіків це попередження про швидке побаченні з жінкою, яка справить незабутнє враження.

Якщо уві сні трапилося збирати квіточки в букет, то чекайте хороших звісток. Сонник вважає це знаком того, що у вас з’явиться добродушний, простий і надійний друг.

Збирати рослини для лікувальних цілей — до одужання та поліпшення загального самопочуття. Бачити, як це робить хтось інший — до корисного знайомству.

Намагайтеся!

До чого сниться букет, в який входять виключно польові квіти?

Особисто рвати квітучі гілочки — до вдалого початку якогось підприємства. Але сонник попереджає: щоб досягти по-справжньому великої мети, доведеться добре постаратися.

Наснилося, що довелося рвати квіточки, щоб зробити з них букетик або віночок? Це символічне відображення внутрішнього пошуку, усвідомлення світу і залучення до високого духовного знання.

Любов або підступне спокушання?

Сонник рекомендує звернути увагу на кожну квітку, з якого складено букет. З огляду на його значення можна скласти приблизний прогноз майбутніх подій.

 • Васильки — до поліпшення в справах.
 • Маргаритки — до сумної новини.
 • Незабудки — до любові, душевного спокою.
 • Кульбаби — до зміцнення сімейних уз.
 • Первоцвіт — до сварок і непорозумінь.
 • Маки — до спокусі або навіть зваблення.
 • Ромашки — до вдалим романтичних стосунків.
 • Конвалії — до хорошу перспективу в кар’єрі.
 • Лаванда — до визнання.
 • Грошове час

  Наснилося, що довелося зривати польові квіти, щоб сплести вінок? Для молодої самотньої панянки це знак того, що вона вдало вийде заміж.

  Бачити вінок зі свіжих рослин означає, що деякий період гроші буквально будуть «прилипати» до рук.

  Проявіть пильність!

  Лише іноді рвати польові квіти уві сні не дуже добре. Це натяк на те, що може обдурити особистість, які заручилися Ви довіряєте. Але сонник впевнений, що подібне тлумачення сну доречно лише при наявності інших негативних образів.

  Радійте!

  До чого сниться, що вам подарували польові квіти? Цілий оберемок ароматних рослин уві сні знаменує грядущий наяву свято з веселощами і великою кількістю подарунків.

  Наснилося, що подарували прості квіточки? Сонник вважає, що ви отримаєте несподіване пропозиція від приятеля, яке в майбутньому принесе істотний прибуток.

  Не помиліться!

  До чого сниться, що взагалі довелося тримати в руках польові квіти? Сонник попереджає, що це бачення обіцяє радість, яка буде перемежовуватися незначними сумами.

  Найгірше, якщо наснилося, що уві сні трапилося зривати і тримати в руках всього одну квітку. Це ознака того, що ви ризикуєте втратити своє щастя через банальну помилки.

  Сонник польові квіти, до чого сниться польові квіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: