Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник покусала собака, до чого сниться покусала собака уві сні

Якщо уві сні вас покусала собака, сонник радить наяву придивитися до оточення — цілком ймовірно, що хтось замишляє недобре проти вас. Тлумачачи,, до чого сниться цей неприємний сюжет, пригадайте: за що кусав пес, яким він був, і які почуття ви при цьому відчували. Бачити, що постраждав інший персонаж? Бути може, хтось потребує захисту.

Що пророкує Міллер

Наснилося, що чули собаче гарчання в спину — знак, що попереджає про інтриги персони з близького оточення. Іноді така картинка уві сні є закликом проявити активні дії або визнати свою поразку.

Сонник Міллера радить мобілізувати свої сили для відбиття жорстокого нападу ворога, пояснюючи,, до чого сниться переслідує вас агресивну тварину.

Про випробування…

Як стверджує сонник Лонго, тим, кому приснилось, що покусала собака, слід готуватися до випробувань. Бачити, що величезна псина кусає за руку, означає боротьбу з власними пороками. Можливо, вам варто задуматися про додаткові джерела доходу, перш ніж просити гроші в борг.

Будьте обережні в роботі

Діловим людям слід бути насторожі при спілкуванні зі своїми компаньйонами. Саме так сонник Стерво тлумачить,, до чого сниться пес, що покусав сильно за руку.

Наснилося, що псина мертвою хваткою тримає вас за ногу, означає, що хтось дуже хоче позбавити вас опори, вибити з робочої колії. Якщо після сутички, вся нижня кінцівку в крові, значить, разом з вами постраждають близькі люди.

Прикрийте свої слабкі місця!

Езоп, тлумачачи,, до чого сниться сон, в якому собака покусала дитину, вказує на поінформованість ворогів про ваші слабкі місця. Менегетті в своєму сонник, говорить про вашу ущербності, моральної неготовності відображати нападки противника.

Девід Лоффа, сновидіння про покусав дитину, зіставляє з невмінням сновідящего розбиратися в людях. Бачити, як уві сні собака покусала ногу до крові, означає, що люди, що йдуть з вами по життю, мають абсолютно протилежні мотиви і інтереси.

Сфера взаємовідносин

Новий сімейний сонник радить пошукати зрадника серед близьких людей, трактуючи,, до чого сниться собачка, покусав за руку. Цілком ймовірно, ним виявиться персона, якій не раз допомагав сновідящій.

Жінку, яку покусала собака меленькой породи, снотолкователь попереджає про помсту відкинутого залицяльника. Якщо приснилося тварина кусає за ногу сновидицей, значить, горе-залицяльник планує хитру пастку.

Надайте підтримку іншим

Побачити знайомого або друга, якого уві сні до крові покусав дворняжка, підказує про необхідність в реальній дійсності надати допомогу і підтримку персонажу. Знайте — ваша допомога буде винагороджена сторицею!

Подробиці: розмір і забарвлення

Сучасний універсальний сонник вважає, що тлумачення сну, в якому покусала собака, тісно пов’язане розміром і забарвленням приснився вихованця:

 • Чорний пес уві сні — обіцяє виявлення ворога серед найближчого оточення сновидіння;
 • Величезний — до сварки зі своїм наставником, покровителем;
 • Білий — до поганих вчинків дорогої людини, який вплине на репутацію сновидіння;
 • Чорно-білий — до перепалок і конфліктів з колегами по роботі;
 • Коричневої, рудої масті — до помсти недругів;
 • Маленька собачка уві сні — попереджає: шанувальники доставлять масу клопоту своєю наполегливістю.
 • Удача поруч!

  Тим, кому вдалося уві сні відобразити нападки агресивної тварини або вбити його, сонник пророкує вдале вирішення задуманих справ, шляхом тяжкого, невсипущої праці.

  Сонник покусала собака, до чого сниться покусала собака уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: