Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поле, до чого сниться поле уві сні

Поле уві сні символізує опору людини в житті і вірі, а також стан справ в господарстві. Щоб розібратися, до чого сниться подібне сновидіння, потрібно ретельно проаналізувати побачену картинку, приділивши увагу найменшим дрібницям і деталям, сформувавши цілісний образ і подивитися його значення в сонник.

Тлумачення снів — поле, має різні поняття, які залежать від обставин, що відбуваються уві сні. Стан земельної ділянки, посаджені рослини, певні дії на ньому сновидіння, формують значення сновидіння

Перешкоди і можливі нещастя на шляху до досягнення матеріального благополуччя і незалежності — ось, що значить, якщо сниться поле, засіяне вибоїнами і ямами. Покинутий земельну ділянку позначає майбутнє розчарування або тимчасову недієздатність.

Якщо уві сні, доводиться бачити квітуче поле, значить, слід очікувати сюрпризів і приємних емоцій, пов’язаними з дорогими людьми.

Сонник Міллера, тлумачить голий земельну ділянку, як передвісника грошових втрат і труднощі в справах. Побачити галявину, наповнену колосяться пшеницею або житом, віщує солідний прибуток або гарну винагороду за сумлінну працю. Розорані поля символізує короткий шлях до досягнення стабільного фінансового становища і матеріального благополуччя.

Сонник Ванги, родюче і зелене поле, трактує як стабільність і процвітання у всіх сферах життя, а також символізує початок врожайного року для всієї країни або навіть світу.

Гуляти йти по полю уві сні, за сонником, є знаком свободи і незалежності, можливості самостійно приймати рішення і брати відповідальність на себе.

Косити траву на лузі, сонник Ванги, позначає як ознака працьовитості і повної віддачі в роботі. Найближчим часом сновидцу довірять серйозна і відповідальна справа, за яке потрібно відповідально підійти, оскільки за результатами виконаної роботи буде вирішуватися подальша доля людини в компанії.

Земельна ділянка з зерновими і городніми культурами

До чого сниться кукурудзяне поле? Гуляти по ньому, згідно сонником, позначає, що в реальному житті, людина буде насолоджуватися перемогами, процвітанням і успіхами в бізнесі. Збирати кукурудзу — до неприємних обставин, які можуть сильно засмутити, викликавши сльози і переживання.

Тільки що посаджене поле кукурудзи уві сні, передбачає прихильність впливових людей, що дозволить домогтися запаморочливого на кар’єрному поприщі. Дозріла кукурудза — уособлює шлях до багатства і успіху.

Широке поле пшениці віщує успішні починання і сприятливі перспективи в майбутньому. Дозріла пшениця, говорить про те, що щира любов буде супроводжувати сплячої людини все життя.

Ступати по пшеничному полю, хапаючись за стебла, пояснюється сонником, можливість відзначитися і виділитися перед начальством, показавши себе з позитивного боку. Людині вдасться добитися процвітання і реалізуватися в обраній професії.

Щоб дізнатися,, до чого сниться картопляне поле, варто згадати дії, які чинила людина уві сні. Садити картоплю, заміжній жінці, позначає швидку вагітність, викопувати — можливість зробити правильні висновки. Бачити себе стоять посеред галявини, засадженої картоплею і не знати куди йти, тлумачиться сонником, як труднощі в спілкуванні з рідними людьми і другою половинкою. Топтати картопляну батва — до відмови від своєї мрії заради близької людини.

Бачити поле соняшників, є тривожним знаком, розшифровується сонником, як наявність в реальному житті корисливих людей, які дружать лише з метою збагатитися за рахунок сплячої людини.

Щоб правильно розтлумачити,, до чого сниться соняшникові поле, слід пригадати дії, які вчиняють на даній земельній ділянці. Садити соняшник — до необхідності змінити укорінену думку про наближених і рідних людей, що дасть можливість налагодити стосунки в родині. Зривати соняшник, збираючи урожай уві сні, характеризує сновідящего як людини, що не цінує щирих почуттів, і твердо впевненого в тому, що все купується і продається.

Яскраві несподіванки, пов’язані з дітьми, — це те,, до чого сниться поле капусти. Чоловікам дане сновидіння, сонник обіцяє клопоти від осіб жіночої статі. Бачити зелену капусту, є знаком зради і зради обранця.

Поле жита уві сні символізує мир, спокій і благополуччя. Жито служіння в снопи, підказує сонником про те, що благополуччя і процвітання сновідящего великою мірою буде залежати від знаходяться поруч людей, близьких по крої і по духу. Стигла жито — успішне закінчення всіх розпочатих підприємств завдяки своїй кмітливості та ясному розуму.

Поле з квітами

Бачити поле квітів уві сні, є дуже хорошим знаком, що відображає взаємини сплячої людини зі своєю другою половинкою. Вільним молодим людям, дане бачення віщує сонником щасливішим знайомство з персоною протилежної статі, відносини з якою можуть тривати дуже довгий період і привести до укладення шлюбу.

Дорога в полі символізує долю сновидіння. При тлумаченні сновидіння, важливим є, які квіти на лузі або ниві оточують сплячої людини.

Запаморочливий таємний роман, який совій секретністю, надає якусь пікантність, що послужить тривалим пристрасним і бурхливим відносинам, ось, 10, до чого сниться ромашкове поле. Людям, які знаходять в шлюбі, подібна картинка обіцяє відродження романтики і воскресіння охололи почуттів один до одного.

Якщо людина уві сні збирає в поле ромашки, значить, ніяка сила не зможе затьмарити любові і щастя сновідящего. Якщо букет ромашок зів’яв або розсипався, то незабаром у взаєминах з другою половинкою настане тривала пауза, через необдуманого вчинку сплячого.

Зустріч або закоханість в гордого і самозакоханого людини, це те,, до чого сниться поле тюльпанів. Для чоловіка, побачити безкраї простори тюльпанів, є попередженням для того, щоб він зменшив свій запал в підкоренні протилежної статі інакше чергова «жертва», може сильно впасти в душу і розбити серце. Зривати тюльпани уві сні, тлумачиться сонником, як втрату приятелів або репутації через власну дурість та дріб’язковості.

Побачене уві сні безмежне поле кульбаб, є знаком, що втілює будь-які успішні починання, вміння легко і красиво виходити з найзаплутаніших ситуацій. Бігти по полю кульбаб уві сні, за сонником, символізує безтурботність і безхмарне щастя.

Макове поле тлумачиться сонником, як початок періоду любовних пригод і небувалою радості. Переходити поле маків уві сні, обіцяє сновидцу безліч позитивних емоцій, але якщо під час прогулянку по макової лузі, людина вдихає аромат квітів, значить в реальному житті, є загроза стати жертвою нахабної лестощів і брехливих умовлянь.

Інші земельні ділянки

Чоловікам, які побачили уві сні футбольне поле, сонник попереджає про небезпеку, втратити фінанси або цінні речі. Також сновидіння є знаком, що виражає самодостатність людини, впевненість в собі і власних силах.

Бачити уві сні зоране поле, засіяне рівними борознами уві сні, обіцяє сонником, великі перспективи на роботі.

Ходити уві сні по засніженому полю і насолоджуватися видами і природою, сонник Фрейда тлумачить, як майбутню зустрічі з людиною протилежної поля, здатного створити рай на землі, саме з ним буде повна ідилія в інтимну і сімейну сфері. Довгоочікувана відпустка, повноправний відпочинок — це те,, до чого сниться сніжне поле.

Корисно знати,, до чого сниться переоране поле. Дане сновидіння вказує на можливість виконання всіх бажань і планів сновидіння, за умови, якщо той докладе чимало праці та наполегливості. Зараз сприятливий період виконати все те, що замишлялося довгий час.

Бути свідком того, як горить поле, є знаком того, що плоди праць сновидіння зазнають краху, важкі зміни в житті, пов’язані з відмовою або руйнуванням того, що з таким зусиллям було досягнуто.

Сонник поле, до чого сниться поле уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: