Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повний місяць, до чого сниться повний місяць уві сні

Люди, свято вірять в містичне вплив місяця на людину, побачивши уві сні повний місяць, прийдуть в панічний жах і чекатимуть, що всі біди світу впадуть на їхні голови. І доводи про те, що повний місяць може передбачати щось хороше, ними навряд чи будуть почуті. Давайте заглянемо в сонники, щоб зрозуміти, до чого сниться володарка ночі, і чи варто запасатися святою водою, для відлякування темних сил.

Версії сонника Міллера

Тлумачачи,, до чого сниться повний місяць, Густав Міллер у своєму сонник пропонує наскільки варіантів розвитку подій, в залежності від приснився сюжету.

 • Бачити повний місяць — до успіху в любові або підприємництво, хто до чого більше схильний.
 • Дівчина уві сні розмовляє з нічним світилом або просить його про щось — їй зізнаються в почуттях або навіть зроблять пропозицію про заміжжя.
 • Гігантський криваво-червоний місячний диск має дві версії тлумачення: перша — це символ банкрутства, втрати грошей або майна, а друга віщує війну, розбрат, катастрофи.
 • Повний місяць у сні проглядається крізь серпанок хмар — таке бачення віщує дівчині неприємні наслідки своєї безтактності.
 • Півмісяць на очах став повним місяцем — таке сновидіння може приснитися перед вагітністю.
 • Чарівна ніч — знак везіння і успіху

  Велика повний місяць на небі, за сонником міс Хассе, провісник успіху в справах амурних. Велика місяць світить на небі яскраво, як сонце? Сміливо починайте втілювати в життя самі ризикові плани, час сприяє їх швидкої та успішної реалізації.

  Наснилося, що ви з коханою людиною милуєтеся великим місячним диском, сяючим на небі — з цією людиною ви проживете не один десяток років в мирі та злагоді, обіцяє Східний сонник.

  Страхітливі явища, або Не давайте волю емоціям

  Не можна не згадати про те,, до чого сниться жінці величезна Селена, яка висвітлює її ліжко. Тлумачення сну така: ви занадто ревниво ставитеся до свого обранця, це сприяє охолодженню пристрасті, і як наслідок, згасання почуттів. А ось пояснення,, до чого сниться жінці величезний падаючий супутник Землі, попереджає: не хочете залишитися на самоті — не тисніть на свого чоловіка.

  Чоловікові наснилося, що він спостерігає за падаючої царицею ночі? Через небажання дотримуватися субординації ви ризикуєте втратити вигідне місце, попереджає сонник пастора Лоффа. Особливо це актуально, якщо світило уві сні було величезним — це означає гнів керівника.

  Кількість світил, як символ неприємностей

  Нерідке явище уві сні — це наявність двох і більше супутників Землі. Давайте спробуємо розібратися,, до чого сниться таке неподобство.

  Дві повні місяця наснилися? Це натяк на те, що ви занадто багато чого хочете. Ви плекаєте парочку бажань, однак виповнитися може тільки одне з них, пророкує Жіночий сонник.

  Циганський тлумач попереджає: якщо уві сні ви бачите три місячних диска, будьте готові до проблем в любові. Найчастіше, втомлені один від одного подружні пари бачать подібні картинки. Для холостого людини три місяця означають втрату любові через розважливості і жадібності.

  Чотири світила — це знак хаосу і плутанини, присутніх в житті сновидіння. Але якщо уві сні ви вивчали всі ці чотири об’єкти, дивлячись в телескоп — це означає радість.

  Сонник повний місяць, до чого сниться повний місяць уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: