Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поліцейський, до чого сниться поліцейський уві сні

Пояснюючи,, до чого сниться поліцейський, сонник виходить з призначення приснилося фігури. Так, побачений у сні співробітник силової структури часто асоціюється із захистом порушених прав, охороною закону і порядку. Також, подібний образ може уособлювати людину, здатну захистити сновидіння в біді або допомогти в неприємній ситуації.

Поліцейський в сонник Міллера — перемога над суперником.

Бути звинуваченим поліцією в злочині, якого Ви не робили, пророкує Міллером перемогу над сильним і спритним суперником. Бачити уві сні представника влади в формі і звернеться до нього за допомогою, віщає про неможливість сплячої людини впоратися з виниклою проблемою самотужки. Можливо, щоб уникнути критичної ситуації, слід звернутися за допомогою до близьких людей, друзів.

Служити в поліції уві сні — підвищення авторитету наяву

Наснилося, що довелося самому бути поліцейським, пояснюється сонником Медеї про наявність вольових і сильних рис у характері сплячої людини. Сонник Дмитра та Надії Зими по-іншому пояснює,, до чого сниться бачити себе в формі поліцейського. Так, приснилося сновидіння говорить про виникнення проблем, з якими зможе впоратися тільки сновидец.

Провидиця Ванга тлумачить бачення чоловіки, яким доводиться бути в формі співробітника правоохоронних органів, щирими сподіваннями сновідящего, що його непорядний вчинок зійде йому з рук.

На відміну від віщунки, Сполучений універсальний тлумач пов’язує,, до чого сниться бути одягненим у форму, з підвищенням авторитету сплячої людини серед близьких людей і оточуючих.

Погоня уві сні або конфлікти наяву

Сонник від А до Я, тлумачить,, до чого сниться сон, в якому Вас шукають поліцейські, майбутньої невдачею в справах, погіршенням взаємин з оточуючими. Тікати уві сні від співробітників правоохоронних органів, віщує про необхідність в реальному житті доводити свою невинність.

Якщо за Вами женуться на поліцейській машині, значить, Ви відчуваєте докорів сумління за скоєний вчинок, загладити який не вистачає духу. Наснилося, що скільки б не доводилося тікати, поліцейська машина з патрулем знаходиться «на хвості», говорить про те, що в реальному житті Ваші недоброзичливці ходять за Вами по п’ятах, чекаючи, коли Ви оступитеся, щоб завдати нищівного удару.

Взаємодія з поліцією — обіцяє вигідні перспективи

Знайомство з представником силових структур уві сні, віщує про можливість наяву сподобатися начальству або обзавестися вигідними контактами. Жінці, спілкування з чоловіком-поліцейським, обіцяє зустріч з приємним, але потайним людиною. Якщо представник влади — жінка, значить, остерігайтеся підлості й підступності з боку близької приятельки, яка націлилася на Ваше особисте щастя.

Сонник мандрівника тлумачить сновидіння про знайомство з добрим поліцейським, ймовірним обманом або облудою високопоставленої персони.

Бійка з міліціонером — дайте відсіч кривдникам

Бачити уві сні, як поліцейські б’ють Вас, підказує Універсальним сонником про необхідність постояти за себе, захистити свою честь і гідність. Застрелити чоловіка в уніформі — до необхідності контролювати свої емоції, які можуть спровокувати несподівані наслідки.

Сонник поліцейський, до чого сниться поліцейський уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: