Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повна ванна води, до чого сниться повна ванна води уві сні

Повна ванна води уві сні має кілька різнопланових значень. Сонник попереджає про несподівані витратах, неприємності в справах і на роботі. Однак іноді бачення обіцяє радісну звістку, успіх, міцне здоров’я. Вірно витлумачити,, до чого сниться сюжет, допоможуть супутні деталі.

Попереду непередбачені витрати

Приснилося бачення попереджає про несподівані витрати. Можливо, хтось попросить терміново повернути давній борг, про який сновидец майже забув.

Бачити такий сюжет уві сні означає: можливі витрати на що вийшла з ладу побутову техніку або інші предмети побуту. Бажано відкласти гроші на майбутні витрати вже зараз.

Не бійтеся ризикувати

Повна ванна води, згідно сонником, віщує зміна поглядів сплячого, становлення його особистості, вибір життєвого шляху.

До чого сниться переповнена ванна? Якщо ви в ній лежали, а вода при цьому витікала через край — значить, ви надмірно обережні. Іноді варто піти на ризик, щоб домогтися бажаного.

Побережіть здоров’я

Тлумачення сну про переповненій ванні для вагітної невтішне: є ризик втратити дитину. Жінці слід вести себе дуже обережно, щоб уникнути неприємностей з малюком.

Одруженого чоловіка бачити переповнену ванну уві сні — несприятливий знак, який обіцяє невірність його дружини.

Готуйтеся долати труднощі

Якщо уві сні вода світла, чиста — сонник стверджує: людина чітко ставить перед собою мети. Він визначився зі своїми пріоритетами, тому не боїться труднощів, легко долає їх.

Коли ж приснилася повна ванна каламутної води — чекають неприємності на діловому терені. Розпочаті проекти сповільняться, їм будуть перешкоджати заздрісні колеги. Не довіряйте нікому вирішення важливих питань, продумуйте кожен крок.

До чого сниться наповнювати її? Сонник попереджає: належить втрата грошей, можливо, крадіжка. Постарайтеся не тримати всі гроші в гаманці.

Реалізуйте творчий потенціал і зміцните здоров’я

Наповнювати її теплою водичкою уві сні означає: подумайте, чи все вас влаштовує в житті. Якщо вдасться реалізувати свої творчі нахили — відчуєте себе щасливішими.

Наснилося наповнювати холодної? Вам потрібно зайнятися своїм загартовуванням, правильним харчуванням. Це допоможе поліпшити самопочуття, зміцнити імунітет.

Якою була вода?

Сонник рекомендує пригадати, якою була вода:

 • Чистої — досягнете успіху своїми силами;
 • Холодної — радісну звістку;
 • Гарячої — успішний хід справ;
 • Мильною, з піною — обережніше: можливий обман;
 • Брудної — неприємності в бізнесі.
 • Сонник Міллера: продумуйте свої дії

  До чого сниться наповнена водою ванна? Сновидіння означає: треба поводитися обачніше, уникати імпульсивних вчинків, продумувати свої дії.

  Має бути благополуччя і гармонія

  Наповнена чистою холодною водою ванна уві сні віщує міцне здоров’я і відмінне самопочуття. Навіть підхоплена застуда пройде швидко і без наслідків для організму.

  Приснилася повна ванна води, куди додані цілющі трави? Сонник обіцяє: сновидіння чекає благополуччя. Якщо він хворий — незабаром зцілиться.

  Бачити її, пахучу приємними екстрактами, означає: в сімейному житті буде панувати гармонія, взаєморозуміння, любов.

  Сонник повна ванна води, до чого сниться повна ванна води уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: