Сонник поліція, до чого сниться поліція уві сні

До чого сниться поліція, багато в чому залежить від відносин з законом в реальному житті. Сонник розглядає такі сюжети, як арешт, жадоба влади, звернення за допомогою уві сні.

Арешт

Якщо бізнесмену приснилося, як його зловила поліція, побачене уві сні віщує невдале партнерство. Хтось із учасників неодмінно порушить умови договору.

Це не єдине тлумачення, до чого сниться, що зловила поліція. Грубе необґрунтоване затримання уві сні означає, що наяву доведеться мати справу з некерованою силою.

Коли приснилося, що зловила поліція і на зап’ястях защёлкнулісь наручники, сонник вважає, що ви в реальному житті в чомусь вже покаялися, відчуваєте почуття провини, жалкуєте про скоєне. Наручники можуть символізувати майбутню помилку. Втім, непорозуміння швидко вирішиться і ніяк не вплине на подальші відносини.

Якщо затримання вдалося уникнути, втік від поліцейських, в реальності грядуть непередбачені витрати.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера каже, що те,, до чого сниться поліція, залежить від ступеня вашої законослухняності уві сні. Якщо вас несправедливо заарештовують, в реальності удача буде на вашому боці. Добрим знаком вважається подібне сновидіння напередодні змагань або відповідальних переговорів.

Якщо приснилося, що арешт цілком обгрунтований, сонник Міллера віщує непростий період, повний несподіванок і пригод.

Роз’яснюючи,, до чого сниться поліція, сонник Міллера звертає увагу на широкі повноваження, якими наділені служителі закону. Сплячому належить непросте завдання: переконати високопосадовець в своїй правоті.

Поза законом

Сонник медіума Хассе стверджує, що того, кому приснилася поліція, намагаються втягнути в чужій конфлікт абсолютно непотрібну боротьбу. Проте, виграти протистояння — справа честі.

Найчастіше поліція фігурує в сновидіннях тих, кому в дійсності є, що приховувати. Не виключено, що мова йде про факти біографії, які суперечать законодавству. Проте, у сновидіння є причини не виставляти їх напоказ.

Досить популярний сюжет, згідно з яким поліція є місцем роботи. Форма, посвідчення, зброю — на підсвідомому рівні все це символізує необмежену владу над простими смертними в мріях сновидіння.

Іноді правоохоронці наносять візит в нічні марення, щоб нагадати про відповідальність, моралі, взятих на себе зобов’язаннях. Символ також служить попередженням про те, що в найближчий період слід бути особливо пильним, щоб не стати жертвою злочину.

За допомогою

Жіночий сонник пропонує досить оригінальне тлумачення, до чого сниться, що поліція вирішує ваші проблеми. Те, що наснилося у сні, вказує на нестійкість позицій в реальній дійсності.

Езотеричний снотолкователь віщує крайнє здивування тому, хто, який звернувся до поліцейського відділку уві сні. У певних ситуаціях сновидіння може служити і прямим керівництвом до дії: можливо, має сенс так і вчинити.

Деніз Лінн обіцяє несподівану підтримку в складній ситуації. Допомога прийде звідти, звідки ви навіть не думали її отримати.

Сучасний провісник приділяє увагу діалогам з представниками правопорядку. Вони можуть містити той самий порада, яку Ви хотіли б отримати наяву.

Сонник поліція, до чого сниться поліція уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: