Сонник поліклініка, до чого сниться поліклініка уві сні

Наснилася поліклініка? В реальності захворієте або займетеся пізнанням самого себе. Для жінок цей же образ виступає уві сні символом сорому. До чого ще сниться зазначене лікувальний заклад? Сонник пропонує повну характеристику.

Чого боїтеся?

Якщо уві сні поліклініку доводиться бачити досить часто, то це означає, ви надмірно, але при цьому безпідставно захоплені власним здоров’ям. Простіше кажучи, ви моторошно боїтеся захворіти.

В інших варіаціях образ означає втрату впевненості, слабкість, безпорадність. До чого сниться, що вас отруїли в поліклініку на медогляд? Сонник наполягає: вам терміново слід зробити те ж саме і наяву.

Трактування по Міллеру

Привиділася міська поліклініка? Сонник впевнений: вам явно не вистачає спілкування, а повне самотність обтяжує. Після подібного бачення наваляться численні турботи, і ви забудете про вчорашні переживання.

Дійте!

До чого сниться поліклініка взагалі? Ваше підсвідомість намагається донести, що слід звернути увагу на якусь фізичну проблему і негайно її вирішити.

Для тих, хто працює в реальній больничке, тлумачення сну безглуздо. Бо сонник переконаний, що це лише перенесення явних подій на сновідних.

Уві сні ви опинилися в поліклініці без особливої ​​мети? Наяву подолаєте якесь незвичайне перешкоду і отримаєте хорошу, але скоріше не матеріальну нагороду.

Впевнені?

Наснилася лікарня? Сонник радить негайно переглянути обрані пріоритети і по можливості змінити поточний світогляд. Ви щось робите неправильно і рухаєтеся в неправильному напрямку.

До чого сниться сновідних реєстратура? Насправді ви спробуєте позбутися неприємної работенки, пославшись на неіснуючу хворобу. Бачити себе в сні в поліклініці буквально означає бажання пізнати щось таємне й заборонне.

Навіщо?

Постарайтеся з граничною точністю встановити мету візиту в поліклініку. А також власні дії в її межах.

 • Поточний прийом у лікаря — несподіване відкриття.
 • Цільове обстеження — поліпшення здоров’я, зрушення в справах на краще.
 • Проходження обов’язкового медогляду — подбайте про здоров’я.
 • Блукати по коридорах — духовні пошуки.
 • Сидіти в черзі — вимушене очікування, затишшя.
 • Залишати — одужання.
 • Бачити величезні черги в коридорах можна до небажання виконувати власні зобов’язання.

  Тримайтеся!

  Наснилося, що по дивної причини не бажаєте йти з поліклініки? У реальності ви не впевнені, що зможете самостійно протистояти життєвим труднощам, а тому шукайте підтримку у оточуючих.

  Якщо доктор уві сні запропонував лікуватися від неіснуючої хвороби, та ще й абсурдними методами, то вам не вистачає душевної гармонії. Сонник вважає, що саме це і є джерелом всіх поточних бід.

  Задумайтесь!

  Наснилися лікарі в поліклініці? Невдовзі вам знадобиться професійна допомога в самому несподіваному питанні. Якщо в ночі вас оглядали дивні лікарі, то не слухайте дурних рад.

  Після належного обстеження лікарі поставили уві сні карколомний діагноз? Сонник відповідає: здоровому сновидцу він обіцяє шокуюче подія, реально хворому — швидке одужання.

  Сонник поліклініка, до чого сниться поліклініка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: