Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повітряний змій, до чого сниться повітряний змій уві сні

Повітряний змій уві сні часто уособлює великі амбіції, нездійсненні мрії сплячого, вказує на недостатність його можливостей. Але також цей символ обіцяє поліпшення фінансового становища, можливість зайняти почесне місце — говорить сонник. Він допоможе усвідомити,, до чого сниться сюжет з цієї повітряної іграшкою.

Незначний дохід, марні хитрощі

Наснилося робити цю іграшку? Наяву чекають кілька угод, але вони будуть незначними і не поліпшать ваше матеріальне становище.

Бачити, ніби уві сні ви розфарбовуєте папір, з якої зроблений повітряний змій, означає: намагаючись завоювати симпатію вподобаного особи, ви трохи прикрасити дійсність. Однак такий хід не допоможе домогтися бажаного.

Сонник Міллера: нераціональне витрачання коштів

До чого сниться повітряний змій? Бачити, як діти з ним бігають, означає: сновидец буде нерозумно витрачати свої кошти, намагаючись пустити пил в очі тому, кого хоче завоювати.

Як він літав?

Для вірного тлумачення сну пригадаєте, як проходить політ:

 • Довго, високо — поліпшення вашого стану;
 • Нерівними ривками — доходи будуть нестабільними;
 • Не міг злетіти — через перешкоди ви не можете почати прибуткову справу;
 • Впав, розбився — невдачі, розчарування;
 • Зник за хмарами — втрата.
 • Постарайтеся стримати свої амбіції

  Цей знак символізує нездійсненні мрії, які відволікають на себе всю увагу сновидіння і заважають реально усвідомлювати життя.

  До чого сниться запускати повітряного змія? Сонник вказує: амбіції сплячого занадто великі. Його можливостей недостатньо для досягнення всіх намічених ідей. Тому краще поки відкласти задумане, щоб уникнути провалу.

  Уві сні запускати його також попереджає: будете намагатися показати себе багатшими, ніж є насправді — потерпіть крах.

  Займете високе положення, добре відпочинете

  Але іноді приснився сюжет, ніби довелося запускати цю паперову іграшку і бачити, як вона красиво літала, віщує, за сонником, хорошу майбутність. Людина незабаром займе поважне, почесне місце, таку собі високу офіційну посаду.

  Тримати повітряного змія, тримаючи за ниточку і бігати, намагаючись підняти конструкцію в повітря уві сні, віщує: зможете добре розслабитися, відпочити.

  Ретельно обмірковуйте свої дії

  Наснилося запускати змія, але він не відразу злетів? Сонник підказує: це символ пробних дій, щоб перевірити чиюсь реакцію на свою ідею. Перш ніж втілювати свій задум для блага близьких, переконайтеся: вони відносяться до неї так само захоплено, як і ви (ну або хоча б нейтрально).

  Також бачення уві сні вказує: сплячому потрібен певний час, щоб все обдумати, перш ніж почати діяти в тому напрямку, який принесе йому успіх.

  Обережніше: можете втратити хороший шанс

  До чого сниться спостерігати за польотом змія? Сонник пояснює: можете втратити представився шанс розбагатіти, оскільки недооцінили результат.

  Наснилося, ніби повітряний змій у польоті пропав з поля зору? Нетерплячість і метушливість принесуть результат, абсолютно протилежний тому, на який сплячий розраховує.

  Сонник повітряний змій, до чого сниться повітряний змій уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: