Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повертатися, до чого сниться повертатися уві сні

Людям, яким уві сні довелося повертатися кудись, сонник радить проявити наполегливість і цілеспрямованість. Необхідно змінити або змінити свої плани, точку зору, світосприйняття — ось, до чого ще сниться повернутися в минуле.

Що зумовлює Міллер?

Приснилося повернення додому асоціюється з нездатністю сплячої персони закінчити розпочату справу без підтримки близьких. Бачити, що приїхали з далекої поїздки або відрядження, означає, що наяву організуєте веселу вечірку в колі друзів.

Подробиці: куди?

Сонник Нової Ери тлумачення сну пов’язує з місцем, куди довелося повернутися сновідящій. Так, повертатися:

 • Додому — говорить про ідилію і комфортній обстановці в сім’ї;
 • До коханої людини — віщає про зміну у відносинах з коханим;
 • До колишнього коханого — до розчарування в нинішнього обранця;
 • На колишнє місце роботи — віщає про бажання реалізуватися на діловому терені.
 • Що вам заважає?

  Людям, яким довелося уві сні йти і повертатися назад, сонник Деніз Лінн вказує на нездатність іти на компроміс. Наснилося, що якимось дивним чином повернулися в минуле? Значить, набутий негативний досвід сильно гальмує ваш розвиток.

  Езотерики, тлумачачи,, до чого сниться повернення в минуле, нагадує про незакінчені справи, які незабаром нагадають про себе. Англійці подібний епізод зіставляють з підсвідомим бажанням кардинально змінити своє життя.

  Про любовні перипетії…

  Сонник Закоханих пояснює,, до чого сниться повертатися до колишнього партнера, браком уваги з боку нинішньої другої половинки. Бачити, що намагаєтеся уві сні розірвати відносини з обранцем, але потім приходите до нього назад, означає: доведеться пережити в реальності емоційний струс або потрясіння.

  Не пропустіть шансу!

  Наснилося, що запізнилися на потяг і тепер йдете додому по рейках? Сучасний суміщений сонник радить проявити спритність, щоб не упустити можливості реалізувати свої давні плани.

  А ось якщо вам довелося повертатися на поїзд, тому що уві сні передумали йти куди йшли, значить, в реальному часі ви боїтеся скористатися наданою можливістю.

  Еротичні аспекти…

  Про гармонійних відносинах в сексі сповіщає доктор Фрейд, пояснюючи,, до чого сниться повернення в будинок другої половинки. Бачити, що повертаються назад домашні тварини, говорить про бажання сплячої персони мати інтимні стосунки з молодшим партнером.

  Наснилися, що повернулися діти, значить, сновидец замість сексу воліє займатися самозадоволенням.

  Має бути важкий шлях!

  Людям, яким уві сні довелося повертатися в старий будинок, Езотеричний сонник сповіщає про необхідність закінчити давно розпочату справу. Можливо, для успішного закінчення підприємства, доведеться починати його з самого початку.

  Медея, тлумачачи побачене уві сні повернення, зумовлює появу у сновидіння сумнівів в позитивному результаті якогось підприємства. Повертатися в вихідну точку по рейках, зумовлює снотолкователем важку поїздку або відрядження.

  Відпочиньте!

  Сучасний універсальний сонник тим, кому довелося повертатися в минулі часи, радить трохи зменшити оберти в роботі. Обраний вами темп життя занадто виснажливий і може привести до депресії, повного занепаду душевних і фізичних сил.

  Сонник повертатися, до чого сниться повертатися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: