Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повернення, до чого сниться повернення уві сні

До чого сниться повернення? Сонник розглядає різні деталі, в залежності від яких бачення уві сні несе позитивний або негативний посил. Можливе поліпшення фінансового становища, подолання складнощів, примирення. Але іноді сюжет попереджає про неприємності або безпідставних тривогах.

Просунетеся в кар’єрі, подолаєте труднощі

Приснився повернення боргу, коли ви отримали назад позичену суму? Дізнаєтеся корисну інформацію, яка допоможе просунутися по кар’єрних сходах.

Бачити, як самі уві сні повертаєте борг, означає: ваша впевненість і енергійність принесуть результат — незабаром поправити своє матеріальне становище.

До чого сниться повернення боргу від того, від кого вже не сподівалися його отримати? Сонник обіцяє: спочатку програшні обставини обернуться користю.

Наснилося повернути дрібниця комусь? Наяву навалиться безліч дрібних проблем, труднощів, але ви подолаєте їх або попросіть когось про допомогу.

Побачите рідкісне видовище, чи не жалкуйте про втрачені можливості

Уві сні до вас повернулося зір? Сонник підказує: незабаром можна буде побачити рідкісне видовище. Отримайте масу приємних емоцій.

Довелося відчути повернення в минуле? Сновидець шкодує про втрачені можливості. Не зациклюйтеся на цьому: обставини в майбутньому можуть скластися не менш привабливо.

Попереду нова мета, корисні знайомства, допомога

До чого сниться повернення до життя після хвороби або періоду апатії? Сонник пояснює: наяву знайдете нову мету.

А тлумачення сну про те, як допомогли комусь знову відчути радість і задоволення від життя, обіцяє вам нові корисні знайомства.

Бачити повернення своєї речі уві сні, яку сплячий раніше давав комусь, означає: знайомий або колега допоможе йому при вирішенні складного питання.

Що повернули?

Згадайте, повернення чого вам наснився:

 • Втраченої речі — знайдете вихід зі складного становища;
 • Грошей — чекайте прибутку;
 • Втраченої сережки — майбутнє в ваших руках: сміливо дійте, щоб досягти мети;
 • Вкраденої речі — зможете подолати труднощі;
 • Втраченої обручки — примирення з чоловіком (дружиною) після серйозного конфлікту.
 • Має бути вигода, зможете настояти на своєму

  Уві сні побачили повернення грошей вам? Ситуація складеться до вашої вигоді. Самому довелося повертати? Слід виконати взяті на себе зобов’язання.

  До чого сниться повернення неякісного товару продавцю? Сонник вказує: зі сплячим трапиться якась неприємність, але він зможе наполягти на своєму.

  Продавцю наснилося прийняти товар, що повертається? Це попередження: ведіть свої справи чесно, не намагаючись отримати вигоду за чужий рахунок — тоді все буде складатися добре.

  Ускладнення на роботі, безпідставні переживання

  Бачили викрадення і повернення машини уві сні? Сонник пояснює: попереду складності на роботі, але той, хто лежить впорається з ними, хоч і не без зусиль.

  Угон і повернення машини вказує: ви відчуєте безпідставні тривоги, переживання. Не варто надавати їм велике значення. Після такого бачення можна сміливо міняти роботу, заводити нових друзів. І краще перестати ревнувати свого партнера — навчитеся більше довіряти йому (їй).

  Сонник Міллера: ви простили свого колишнього

  До чого сниться повернення колишнього чоловіка, коли сновидицей разом з ним, ніби нічого не сталося? Це означає: вона вже позбулася болю після розставання і пробачила його.

  Набудете впевненості, внутрішню гармонію

  Наснилося, як знайшовся зниклий чоловік? Наяву сновидец відчує впевненість у власній правоті. Відсутність сумнівів допоможе успішно досягати поставлених цілей.

  Уві сні повернувся додому зниклий домашній улюбленець (кіт, собака, інший вихованець)? Сонник каже: сплячий поверне внутрішню рівновагу і гармонію.

  Сонник повернення, до чого сниться повернення уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: