Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повітряні кульки, до чого сниться повітряні кульки уві сні

Повітряні кульки в реальному житті практично у кожного асоціюються зі святом, щастям, радістю. Але ось що означає побачити їх уві сні? Виявляється, деякі сонники дають вкрай несподіване пояснення цьому сновидіння. З’ясувати,, до чого сниться даний символ, можливо, звернувшись до декількох джерел.

Універсальний тлумач

Бачити в нічних мареннях багато повітряних куль — до всіляких неприємностей. Виникнуть труднощі і на робочому місці, і у взаєминах з партнерами. Щоб звести до мінімуму обіцяні сном збитки, потрібно докласти величезну кількість зусиль.

Наснилося, що дивіться в небо і бачите в ньому нескінченне число повітряних кульок? Швидше за все, в реальному житті ви практично не веселіться. Перестаньте вести сумне існування! Універсальний сонник радить більше спілкуватися і впоратися з усіма незначними проблемами, які заважають радіти кожному дню.

Якщо сниться, що повітряні кульки знаходяться на землі, то в реальності ви цілком занурені в думки про свої проблеми. Варто спробувати стати більш піднесеним. Завдяки оптимістичним поглядам на побутові труднощі, життя швидше знову засяє новими фарбами.

Бачити уві сні, що летите на повітряній кулі — до майбутнього подорожі. Але на жаль, буде воно не дуже вдалим. Щоб виправити ситуацію на краще, вчасно скиньте «баласт». Якщо приснився довгий політ, то і покинути рідні стіни доведеться на досить тривалий час.

Сонник Міллера

Сонник Міллера вважає, що примарилося повітряні кульки символізують прийдешні неприємності і конфлікти. Чи збудеться ряд ваших побоювань і страхів. Виникнуть певні складності на робочому місці. Незважаючи на печалі і розчарування все ж не переставайте рухатися вперед.

Якщо приснилися повітряні кульки лопаються, вас здатні звільнити з роботи. Сон попереджає, що пережити цей період буде нелегко. Але, якщо ви зарекомендували себе як надійного і кмітливого співробітника, то без праці відшукайте нове місце, яке, не виключено, буде навіть кращий за попередній.

Сонник Міллера попереджає, що, незважаючи на складності на роботі, взаємини з домочадцями складатимуться якнайкраще. Близько допоможуть і словом і ділом в непростій ситуації. Не приховуйте від них свою тугу, поділіться наболілим, і навернякастанет легше.

Сучасний провісник снів

Надувати вві сні я багато повітряних кульок — до безмежного щастя. Вам буде дуже весело проводити час в компанії друзів. Удача буде «переслідувати по п’ятах».

Якщо сниться, що надувають кольорові кулі діти, доведеться зайнятися вирішенням їх проблем. Поставтеся дуже уважно до вирішення даного питання. Сучасний сонник вважає, що від цього буде залежати емоційне здоров’я ваших нащадків.

Якщо все, що надули, лопається, слід налаштувати себе на неминучу грошову втрату. Сучасний сонник попереджає раптову поломку побутової техніки або проблеми з машиною. У будь-якому случаепріснівшееся обіцяє, що доведеться неабияк витратитися, щоб все полагодити.

Ловити уві сні повітряні кульки — до розчарувань. Розчаруватися ви можете і в людях, і в своїх принципах, за якими живете вже довгі роки. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться ловити повітряні кульки — сварки з оточуючими людьми. Чи не хочете переживати? Слідкуйте за тим, що і як говорите оточуючим людям.

Сонник повітряні кульки, до чого сниться повітряні кульки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: