Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник погляд, до чого сниться погляд уві сні

Безліч сонників ототожнюють погляд з соблазнением, недовірою або непідробним інтересом. Ось чому спокуса і обман — найбільш популярні пояснення,, до чого сниться це дія. Цей символ уві сні розглядається укупі з наснилося подіями і уособлює переддень важливих змін, що залежать від прийнятого сновидцем рішення.

Пильний погляд улюбленого людини-обман або недовіру?

Ловити на собі пильний погляд коханого чоловіка уві сні, за версією сонника Іменинників, говорить про якісь підозри коханого, що стосуються вірності і відданості сновидящей. Великий універсальний снотолкователь трохи інакше розшифровує,, до чого сниться відчувати пильний погляд коханої людини. Приснився сюжет підказує про те, що в реальності обранець уважно спостерігає за вами, намагаючись прийняти важливе рішення.

Прокинутися від погляду коханого чоловіка, підказує сонником про важливі зміни, які безпосередньо залежать від дій, вжитих вами в реальній дійсності. Дивитися на чоловіка очі в очі, повідомляє про розбіжності в думках з обранцем. Можливо, варто трохи зменшити власний натиск, щоб отримати бажане.

А ось відчувати на собі погляд незнайомця, говорить про спокусу, з яким буде складно впоратися. Наснилося, що дивилися на один одного — очі в очі і відчували, як притягує погляд незнайомця, символізує сильне сексуальне бажання, руйнівну пристрасть.

Баньки з колишнім коханим або зіткнення з минулим

Існує кілька версій,, до чого сниться погляд колишнього хлопця. З одного боку приснилося дію обіцяє неприємності, які спливуть з минулого життя сновидящей. Будьте обережні, оскільки поява в реальному житті екс-обранця — не просто збіг обставин, а частина підступного плану, задуманого бойфрендом.

В сонник Симона Кананіта є інше тлумачення,, до чого сниться зустрітися з поглядом екс-хлопця. Сновидіння розкриває про ймовірність піддатися ностальгії і спокусі почати все спочатку. Бачити, що екс-бойфренд дивиться на вас і уникати його погляду, віщає про руйнівний почуття провини або непрощення. Наснилося, що персонаж уникає вашого погляду, значить, всі надії відновити відносини залишаться лише мріями.

А ось молодій людині, бачити, як колишня дівчина відводить погляд уві сні, на думку Сучасного суміщеного сонника, говорить про зацікавленість персонажа життям сновідящего. Можливо, наяву панянка живить надії на відновлення взаємин.

Спостерігають тварини уві сні — будьте пильні наяву

Вовк уві сні зіставляється сонником з безжальним, злим і нещадним ворогом, тому те,, до чого сниться погляд чорних очей вовка, символізує небезпеку постраждати від підступів ворогів.

Тлумачення сну, в якому доводиться ловити на собі світиться котячий погляд, попереджає про суперницю або конкурента в бізнесі. Бачити, що змії здалеку дивляться на вас уві сні, підказує сонником про те, що вороги уважно спостерігають за вами. Проявіть обережність в словах і пильність в справах, інакше неприємний «сюрприз» від недругів гарантований.

Зашифрований посил дивиться

Великий сонник для всієї родини розшифровує подібне сновидіння, сходячи з емоційного посилу і характеру погляду. так:

 • Бачити, що жінка дивиться ніжно або загадково уві сні — до гарної інтризі, в яку може бути втягнутий спляча людина;
 • Розгніваний, злий вираз очей, відображає сонником Хассе необхідність переглянути свою поведінку;
 • Закоханий посил в очах незнайомця уві сні, віщує цікаве знайомство, взаємний відповідь на симпатію сплячого.
 • Померлий, який подивився на вас з докором уві сні, попереджає про те, що плановані справи недостатньо продумані;
 • Зловити в дзеркалі своє винувате відображення, означає, що почуття провини не дозволяє вам розкрити власний потенціал.
 • Сонник Міллера про втрату свободи

  Відчувати, що хтось здалеку спостерігає за вами, передрікає психологом Міллером втрату можливості самостійно розпоряджатися власним дітищем, залежність від чужої думки або настрою. А ось відчути любов з першого погляду до кого-то, пророкує нові починання або відносини, цікавий проект.

  Містичні здібності

  До чого сниться рухати предмети поглядом? Бачення свідчить про пасивне очікуванні сновидіння дозволу якихось проблем. Ймовірно, слід взяти себе в руки і почати діяти. Наснилося, що довелося запалити вогонь за допомогою погляду — остерігайтеся руйнівних емоцій і негативних думок, що провокують неправильні висновки.

  Сонник погляд, до чого сниться погляд уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: