Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повішення, до чого сниться повішення уві сні

Якщо уві сні привиділося повішення, то в реалі справи або ситуація явно знаходяться в настільки ж підвішеному, тобто невизначеному стані. Сонник докладно роз’яснить,, до чого сниться цей несподіваний образ ще.

Обережніше!

Наснилася петля для повішення? Сонник підозрює, що ви потрапили в практично безвихідну ситуацію, яка ускладнюється з кожною хвилиною.

До чого сниться петля для шибениці? Робота або побут затягнули настільки сильно, що незабаром у вас просто не залишиться сил. Цей же символічний знак уві сні натякає на майбутнє захворювання або пастку.

Любов або зобов’язання?

Але пам’ятайте: іноді петля для повішення на своїй шиї символізує добровільний полон. Найчастіше, тлумачення сну позитивне і натякає на тривалий роман або швидке одруження.

Однак цей же образ може вказувати на неприємні зобов’язання, сильний тиск ззовні або необхідність прийняти чужу точку зору.

Не пропустіть!

Добре уві сні бачити власне повішення. Це означає, що у вас є відмінний шанс заслужити високе положення в суспільстві, підтримку впливової особи або багатство.

Наснилося, що ви добровільно пішли на шибеницю? Сонник пророкує сюрприз або несподіваний, але вкрай приємний подарунок. Але якщо в мріях ви відчули явне задуха, то бійтеся застуди.

До чого сниться, якщо загрожує страта через повішення? Вам необхідно негайно зробити вибір, інакше трапиться велика біда.

Кому, що судилося?

До чого сниться повішення іншої людини? Особисто сновидцу цей сюжет обіцяє неприємності і всілякі труднощі. А ось знайомої людини, який виявився шибеників уві сні, навпаки, чекають почесті, багатство і везіння.

Наснилося, що повісили абсолютно незнайомої людини? Сонник підозрює, що на ваших очах відбудуться якісь галасливі зміни державного або ж районного масштабу.

Більше конкретики

Для більш точної інтерпретації слід якомога точніше встановити особу повішеного.

 • Ворог — загальний успіх.
 • Друг — важке випробування.
 • Улюблений — зв’язок з поганим людиною.
 • Незнайомець — багатство.
 • Рідний — численні клопоти, турботи.
 • Заклик Міллера

  Наснилося повішення незнайомого персонажа? Сонник Міллера закликає зібратися з духом і прийняти складне рішення. Бачити себе повішеним означає, що ви постраждаєте від зловмисності оточуючих.

  Вирішуйте!

  До чого сниться повішення ще? Щоб розібратися в такому несподіваному питанні, сонник радить пригадати власні емоції уві сні.

  Якщо в мріях ви відчули непідробний страх і навіть жах, то в реальності не слід довіряти малознайомим людям.

  Бачити сновідних повішення з дещицею напруженості — теж погано. Адже від вашого правильного рішення залежить дуже багато, в тому числі і деякі майбутні відносини.

  Чи готові?

  Наснилося, що прийдешнє повішення викликало сплеск радості, веселощів і інших позитивних емоцій? Ви повністю готові до кардинальних, але строго благополучним змін, які настануть вже в найближчий час.

  Але найкраще, якщо уві сні вам вдалося уникнути такої сумної долі. Наяву сонник гарантує: ви придбаєте те, про що давно і, можливо, безнадійно мріяли.

  Сонник повішення, до чого сниться повішення уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: