Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник плисти за течією, до чого сниться плисти за течією уві сні

До чого сниться плисти за течією? Вірно витлумачити значення такого сюжету допоможе сонник, що враховує, де знаходився сновидец, наскільки чиста вода, як людина себе почував. Залежно від цих деталей уві сні сплячий може розраховувати на успіх, прибуток, щасливе подружжя або готуватися долати складнощі, конфлікти.

Де ви перебували?

Важливою подробицею для розуміння,, до чого сниться таке бачення, є місце, де виявився сплячий. Так, якщо наснилося плисти за течією:

 • Спокійної річки — означає свободу сновидіння, його незалежність від чого б то не було, впевненість в своїх силах, можливостях;
 • Дрібної і швидкої річки — сплячий може зробити якийсь необачний вчинок, зазнає захоплення, яке принесе лише досаду;
 • Бурхливої ​​річки — сонник попереджає про тривоги, складнощі. Для їх подолання потрібно докласти чимало зусиль;
 • Моря при сонячній погоді — прилив життєвих сил;
 • Штормового моря — життя переповнене різними подіями, в яких іноді досить важко розібратися.
 • Як саме пливли?

  Бачити себе в сні пливли за течією — у людини стан апатії, йому набридло знаходити рішення, боротися, він вирішив дати подій рухатися своєю чергою. Поки йому щастить, але це не може тривати вічно. Проти — для досягнення мети потрібно постаратися докласти максимум зусиль, оскільки обставини складуться несприятливо.

  Боротися уві сні проти руху потоку, згідно сонником, означає перешкоди на шляху. Однак сновидец, проявивши належну цілеспрямованість, доб’ється задуманого. Приснилося рух проти напрямку води попереджає про протидію деяких зацікавлених осіб. Але все ж не можна відступати від обраного курсу: удача любить сміливих.

  До чого сниться плисти за течією води і отримувати від цього задоволення, радість? Сонник вказує: незабаром сплячого очікує успіх на діловому терені, його починання вдало завершаться, принесуть прибуток. Головне, щоб вода була прозорою. Бачити уві сні, ніби вас підхопив потік чистої води і приніс до мети — прекрасний знак. Ви вчасно отримаєте необхідну допомогу, яка дозволить добитися навіть більше того, що заплановано.

  Сонник Міллера — все складеться чудово!

  До чого сниться плисти за течією на човні з коханим (коханою)? Сновидіння означає швидке одруження, щасливе спільне життя. Бачити себе в сні на човні, коли течія спокійна, а вода чиста — хороший знак. Майбутні події виявляться сприятливими. Можливо також, ви поміняєте рід своєї діяльності.

  Відносини з другою половинкою

  Наснилося плисти за течією разом з чоловіком? Сонник стверджує: ваші стосунки гармонійні, а почуття дозволять подолати виникаючі перешкоди. Добре, коли уві сні при цьому ясний сонячний день, чисте небо — значення бачення посилюється. Коли ж день похмурий чи йде дощ, тлумачення сну не настільки сприятливо. Можливо, назріває якийсь конфлікт чи недостатнє розуміння вашої половинки. Бажано знайти причину, затьмарює відносини.

  Іноді сонник дає інше трактування сюжету про плавання з чоловіком для жінки. Сновидіння обіцяє непередбачену розлуку. Вона буде тим більш гнітючою і тривалої, якщо наснилося, ніби плавали в каламутній або вируючої воді. Якщо ж вона прозора — розлука належить недовга.

  Сонник плисти за течією, до чого сниться плисти за течією уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: