Сонник пляж пісок, до чого сниться пляж пісок уві сні

Якщо уві сні ви побачили пляж і пісок, то обов’язково згадайте всі деталі сюжету і дізнайтеся,, до чого сниться подібне. Деякі сонники стверджують, що такі пейзажі сняться не на добро, тому не залишайте їх без уваги.

Сезон, як підказка

Якщо вам приснилося, що ви сидите на пляжі, на піску, то пригадайте, в яку пору року це відбувалося. Ось, про що говорить кожен з сезонів, за запевненням сонників:

 • Літо — ви втомилися і підсвідомо прагнете відпочити від турбот;
 • Осінь — щось або хтось із минулого не відпускає вас, ви весь час чіпляєтеся за нього;
 • Зима — ви склали помилкова думка про щось, але не поспішайте в цьому зізнаватися;
 • Весна — ви занадто квапте події, навчитеся терпінню і витримці.
 • Морський берег, як символ несподіванок

  Якщо уві сні ви бачите себе на березі моря, то пригадайте, що ви там робили, радять тлумачі.

  Наприклад, за запевненням Східного сонника, приснився сюжет, в якому ви, приїхавши до моря, бачите себе закопаною в пісок на пляжі, пророкує несподівані сюрпризи. А ось, якщо примарилося уві сні, що ви біжите босоніж по розпеченому пісочку, то чекайте раптово «звалилися» на вас почуттів.

  Своє тлумачення сну відпочинку на морі пропонує збірник сновидінь Цвєткова. Якщо ви бачите уві сні, що загоряєте, лежачи на пляжі, то це обіцяє вам турботу і підтримку з боку близьких вам людей, на яку ви навіть і не розраховували.

  Дикий пляж уві сні — ознака усамітнення наяву

  Сновидицей, якій привиділося уві сні, що вона лежить на дикому пляжі на піску, доктор Фрейд дає таке пояснення. Ви настільки природно себе ведете, що вашому партнерові не доводиться прикладати жодних зусиль, щоб вам догодити. Секс з вами для нього — це суцільне задоволення.

  До чого сниться пляжний відпочинок в безлюдному місці, підкаже кілька тлумачів. Так, наприклад, на думку сонника пастора Лоффа, подібні сюжети говорять про те, що сновидець кілька затиснутий і сором’язлива.

  А ось, Циганський тлумач пов’язує пляжне усамітнення уві сні з бажанням сплячої людини зібратися з думками і налаштуватися на перемогу в боротьбі з конкурентами. І лише сонник Ванги розглядає пляжне проведення часу далеко від цивілізації, як небажання рухатися вперед.

  Не місце для купання, або Бережіть себе

  Якщо вам приснилося, що ви перебуваєте на березі океану, де немає ні пляжу, ні піску, то це означає, що ви відчуваєте перед кимось провину, зізнатися в якій вище ваших сил.

  А якщо бажаєте розібратися,, до чого сниться мрія, в якій ви стоїте біля краю прямовисної скелі, що нависає над морською безоднею, то прислухайтеся до порад Місячного сонника: не ризикуйте без причини — ви нічого не зможете змінити, лише підхопите нові клопоти.

  Як тлумачить Г. Міллер

  За твердженням сонника Міллера, який наснився пляж і пісок означають неприємності, тому як обіцяють голод, нужду і втрати.

  Цікавить,, до чого сниться липне до ніг вологий пісок? Проблеми не «хочуть» вас відпускати. А ось, сухі піщинки на вашому тілі означають казна-звідки взялися дрібні неприємності.

  Сонник пляж пісок, до чого сниться пляж пісок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: