Сонник перемога, до чого сниться перемога уві сні

Про прагнення домінувати у відносинах і бути лідером в колективі говорить побачена уві сні перемога. Але в зв’язку з тим, що перемогти можна в різних сферах життя, сонники все ж рекомендують не узагальнювати значення, а розмежовувати їх. Так буде простіше зрозуміти,, до чого сниться конкретний виграш в конкретному «змаганні».

Узяти гору в бійці: Від нездужання до успіху в бізнесі

Тлумачення сну, в якому ви бачили, що здобули перемогу в бійці, по оракула циган, обіцяє легке нездужання, з яким ваш організм впоратися дуже швидко.

Наснилося, що в бійці вас дуже сильно побили, але ви з останніх сил все ж вийшли переможцем? Можете без остраху укладати договори і підписувати контракти навіть з тими діловими партнерами, які не викликають у вас особливого довіри. Ви зможете отримати багато вигоди з цих партнерських відносин, радує сонник пастора Лоффа.

Спортивні досягнення уві сні

Вам приснилося, що ви «вирвали» перемогу в спортивних змаганнях? Обов’язково пригадайте, чому саме ви займалися уві сні, рекомендують сонники. Отже, бачити, що ви перемогли:

 • В змаганнях з плавання — до грандіозного успіху у протилежної статі;
 • В змаганнях по командній грі — вигоду принесе тільки командна робота;
 • В одиночних дисциплінах — навпаки, варто діяти самостійно, нікому не довіряючи;
 • В стрільбі — ви потрапите точно в ціль, зробивши свій вибір, так що не сумнівайтеся.
 • Перемогти в конкурсі — ознака переваги

  До чого сниться перемога в конкурсі знають багато сучасних сонники. Так, наприклад, сонник Лонго, розшифровуючи, що обіцяє здобута уві сні перемога в конкурсі краси, обіцяє, що ви «утретє ніс» своїм конкурентам по життю.

  А ось приснилася перемога в шкільній олімпіаді, згідно трактуванням Східного сонника, означає підвищення авторитету та репутації в очах оточуючих. Також, у вас підвищиться і самооцінка, а це більш важливе досягнення, ніж всі інші, вважає тлумач.

  Сутичка з ворогом, або Навчіться керувати собою

  Тому сновидцу, якому довелося бачити уві сні себе борцям з ворогом на війні і здолав його, слід пригадати, заради яких цілей була затіяна ця військова кампанія.

  Якщо війна, в якій вам дісталася перемога, велася через територіальні розбіжності, то це означає, що ви будете змушені відстоювати свою правоту. А якщо її мотивом уві сні були політичні незгоди, то це сигнал, що вам варто підучитися прийомам дипломатії.

  До чого сниться перемога в битві, ворогом в якій виступав демон? За поясненнями даного сюжету варто звернутися до тлумача Білого Мага. Його трактування сюжету буде таким: перемога в сутичці з демоном — символ позбавлення від власних страхів і комплексів.

  Сонник Міллера

  Тлумач сновидінь Густава Міллера, тлумачачи,, до чого сниться перемога, стверджує, що виграти в будь-яких іграх, особливо в азартних, позначає несерйозний підхід сновидіння до власного життя. Це може погано закінчитися, тому, побачивши подібне уві сні, вам слід замислитися над тим, наскільки правильно ви живете.

  А ось якщо наснилося, що ви уклали парі і виграли його, або ж взяли верх в спорі, то таке бачення обіцяє зміни в долі сплячої людини на краще, але тільки якщо він навчитися прислухатися до свого внутрішнього голосу.

  Сонник перемога, до чого сниться перемога уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: