Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повішений, до чого сниться повішений уві сні

Сни бувають різні. В одну ніч нам сниться щось веселе і радісне, прокинувшись, ми відчуваємо легкість і небувалий підйом. В іншу — бачення повно смутку, сліз і розчарувань, а то і взагалі, сняться кошмари. Прокидаючись вранці, ми відчуваємо себе розбитими і нещасними. Сновидіння, в якому нам сниться повішений чоловік, погодьтеся, навряд чи викличе захоплення і радість вранці. Але ж будь-які нічні образи щось значать. Уві сні до нас приходить дуже важлива інформація. Тому, що б нам ні приснилося, обов’язково потрібно зрозуміти, що означають наші сновидіння. А допоможуть нам в цьому, звичайно ж, сонники. Адже їм краще за всіх відомо,, до чого сниться те чи інше нічне бачення. Давайте дізнаємося і ми!

Засуджений до страти

Наснилося, що ви побачили повішеного людини — це попередження про наближення самоті.

Сниться ваш родич повішеним — у кого-то з друзів або близьких трапляться неприємності, і вони будуть змушені звернутися до вас за допомогою.

Побачити уві сні повішеного чоловіка — до проблем на роботі, жінку — труднощі вас чекатимуть в сімейному житті.

Приснився повішений дитина — низка дрібних, але прикрих неприємностей будуть переслідувати вас весь найближчий тиждень.

Стратити уві сні чоловіка власноруч — чекайте, що вас звинуватять в чомусь, чого ви не робили, попереджає сонник Міллера.

Сон, в якому ви намагаєтеся врятувати повішеного людини або витягаєте його з петлі, позначає, що як би ви не намагалися піти від проблем, вам це навряд чи вдасться.

Приснився родич, якому вдалося уникнути страти — вам або комусь із ваших друзів незабаром запропонують взяти участь в сумнівну оборудку або афері, що обіцяє великий прибуток. Сонник попереджає вас про можливі неприємності з владою.

Шибениця

Сниться, що ви побачили повішеного на високому дереві чоловіка — ваше керівництво незабаром виявить до вас підвищений інтерес.

Побачити уві сні повішеним на горищі будинку близького родича чоловічої роду, наприклад, батька або чоловіка — вас чекає несподіваний приїзд численних родичів, які доставлять вам масу клопоту і незручностей.

Висить на лампі дитина позначає, вас чекає неприємний інцидент в першій половині дня, доросла людина — чекайте клопоту ближче до вечора.

Бачити повішеного на шибениці — вас чекають візити до держустанов, з питань неякісного надання комунальних або інших послуг.

Бовтається на реї корабля труп повішеного — до довгої і нудної поїздки або зустрічі ділового характеру.

Як трактують різні тлумачі

Сонник чаклунки Медеї тлумачить сновидіння, в якому фігурує небіжчик бовтається в петлі, як знак «втрати опори». Це означає, що ви потрапите в ситуацію, коли всі будуть невиправдано налаштовані проти вас.

Ведичний сонник, навпаки, дає дуже гарне тлумачення сну з повішеним: ви досягнете високого становища в суспільстві і станете багатим.

Зоряний тлумач: повішений небіжчик — до хвороби, смутку і образі.

Якщо вам приснилося, що ви повішені, згідно сонником Міллера це означає клопоти, які вам доставить кохана людина.

Тлумачення сну, в якому ви бачите людину, що збирається повіситися, по Східному сонником позначає прохання друзів про допомогу. Швидше за все, ця допомога буде духовної, ніж матеріальної.

Сонник Ванги пророкує, що повішений — це знак шахрайства і обману. Вас можуть обдурити самого або звинуватити в обмані.

Зигмунд Фрейд, відомий своїми тлумаченнями сексуального характеру, стверджує, що повішений означає втрату моральності і репутації. Наяву ви зробите якийсь непорядний вчинок, що позначиться на думці оточуючих щодо вашої порядності.

За ісламським тлумачу, повішений — це зрада і зрада.

Сонник повішений, до чого сниться повішений уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: