Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повішені люди, до чого сниться повішені люди уві сні

Нічні мрії іноді вразять і навіть вражають різноманітністю незвичайних образів. Уві сні можна бачити найнеймовірніші події і об’єкти і всі вони мають винятковий символізмом. До чого сняться, наприклад, повішені люди. Сонник спробує розібратися в цьому питанні.

Попередження від Міллера

Найчастіше, сновидіння, в якому фігурують повішені люди, несе в собі попередження. Сонник Міллера вважає, що бачити страту друзів через повішення, означає, що вам необхідно прийняти важке рішення, інакше уникнути біди не вдасться.

Удача або обман?

До чого сниться, що в числі повішених виявилися ви самі? З цього приводу у сонника є дві розшифровки.

З одного боку це хороший знак, який обіцяє удачу, фінансове процвітання і повагу сновидцу. Але тільки якщо на шибеницю ви пішли добровільно.

З іншого боку, сон попереджає, що ви можете стати жертвою обману уявних друзів, якщо не зумієте вчасно розглянути їх.

Якщо ж ви зуміли уникнути смерті, то в реальному світі вас чекають почесті, повагу і довгоочікуване придбання.

На розчарування

Тлумачення сну багато в чому залежить і від того, ким є повішені люди. Так незнайомі шибеники символізують несправедливість, образу і розчарування.

Наснилося, що ви з боку спостерігали, як незнайомі жертви йдуть на шибеницю? Наяву хтось познущається над вашими почуттями і не сприйме їх всерйоз.

Ще гірше самому віддавати наказ або навіть виконувати його. В цьому випадку незнайомі повішені попереджають, що ви постраждаєте з власної вини.

Вибирайте з розумом!

Якщо молодій жінці наснилося, що вішають її коханців, то вона ризикує вийти заміж за жорстокого і злого людини. Тому сонник рекомендує їй краще вибирати шанувальників і кавалерів. До чого ще сниться публічна страта тих чи інших персонажів?

 • Друзів — готуйтеся до змін.
 • Ворогів — можете жити спокійно, біда вас омине.
 • Незнайомців — у вас явно манія переслідування.
 • Родичів — до спадщини.
 • Віруючих — до гідної нагороди і щастя.
 • Подумайте про серйозне!

  До чого ще сняться повішені люди? Сонник пропонує розглядати сон як алегорію.

  Ймовірно, такі якості як милосердя, терпіння і розуміння — не ваш коник. У цьому випадку сон є підказкою підсвідомості, що таке ставлення може не кращим чином позначитися на подальшій долі.

  Однак потрібно врахувати і власні емоції уві сні. Якщо вам було погано, ви плакали і засмучувалися, то ще не все втрачено і у вас є шанс на духовний порятунок.

  Пора відпочити!

  Якщо приснилися повішені люди, то це явне вказівку на особисту ізоляцію і самотність сновидіння. Іноді таке бачення сонник трактує буквально як брак повітря і задушення. Тому рекомендує взяти перепочинок і відпочинок від поточних справ.

  Можливо навіть, наяву сплячого звинуватять в тому, чого він не робив і найближчі люди від нього відвернуться.

  Увага на натовп

  Щоб розібратися до чого сняться повішені люди, сонник радить згадати, як вела себе натовп, якщо це була публічна розправа.

  Якщо оточуючі хитро посміхалися, то проти вас плетуть інтриги. Якщо приснилося, що все страждали і плакали, то наяву трапиться трагічна ситуація.

  І наостанок сонник попереджає, якщо вам довелося уві сні бачити страту, то в реалі негайно займіться своїм здоров’ям. Цей сон може обіцяти важке захворювання.

  Сонник повішені люди, до чого сниться повішені люди уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: