Сонник повішені люди, до чого сниться повішені люди уві сні

Нічні мрії іноді вразять і навіть вражають різноманітністю незвичайних образів. Уві сні можна бачити найнеймовірніші події і об’єкти і всі вони мають винятковий символізмом. До чого сняться, наприклад, повішені люди. Сонник спробує розібратися в цьому питанні.

Попередження від Міллера

Найчастіше, сновидіння, в якому фігурують повішені люди, несе в собі попередження. Сонник Міллера вважає, що бачити страту друзів через повішення, означає, що вам необхідно прийняти важке рішення, інакше уникнути біди не вдасться.

Удача або обман?

До чого сниться, що в числі повішених виявилися ви самі? З цього приводу у сонника є дві розшифровки.

З одного боку це хороший знак, який обіцяє удачу, фінансове процвітання і повагу сновидцу. Але тільки якщо на шибеницю ви пішли добровільно.

З іншого боку, сон попереджає, що ви можете стати жертвою обману уявних друзів, якщо не зумієте вчасно розглянути їх.

Якщо ж ви зуміли уникнути смерті, то в реальному світі вас чекають почесті, повагу і довгоочікуване придбання.

На розчарування

Тлумачення сну багато в чому залежить і від того, ким є повішені люди. Так незнайомі шибеники символізують несправедливість, образу і розчарування.

Наснилося, що ви з боку спостерігали, як незнайомі жертви йдуть на шибеницю? Наяву хтось познущається над вашими почуттями і не сприйме їх всерйоз.

Ще гірше самому віддавати наказ або навіть виконувати його. В цьому випадку незнайомі повішені попереджають, що ви постраждаєте з власної вини.

Вибирайте з розумом!

Якщо молодій жінці наснилося, що вішають її коханців, то вона ризикує вийти заміж за жорстокого і злого людини. Тому сонник рекомендує їй краще вибирати шанувальників і кавалерів. До чого ще сниться публічна страта тих чи інших персонажів?

 • Друзів — готуйтеся до змін.
 • Ворогів — можете жити спокійно, біда вас омине.
 • Незнайомців — у вас явно манія переслідування.
 • Родичів — до спадщини.
 • Віруючих — до гідної нагороди і щастя.
 • Подумайте про серйозне!

  До чого ще сняться повішені люди? Сонник пропонує розглядати сон як алегорію.

  Ймовірно, такі якості як милосердя, терпіння і розуміння — не ваш коник. У цьому випадку сон є підказкою підсвідомості, що таке ставлення може не кращим чином позначитися на подальшій долі.

  Однак потрібно врахувати і власні емоції уві сні. Якщо вам було погано, ви плакали і засмучувалися, то ще не все втрачено і у вас є шанс на духовний порятунок.

  Пора відпочити!

  Якщо приснилися повішені люди, то це явне вказівку на особисту ізоляцію і самотність сновидіння. Іноді таке бачення сонник трактує буквально як брак повітря і задушення. Тому рекомендує взяти перепочинок і відпочинок від поточних справ.

  Можливо навіть, наяву сплячого звинуватять в тому, чого він не робив і найближчі люди від нього відвернуться.

  Увага на натовп

  Щоб розібратися до чого сняться повішені люди, сонник радить згадати, як вела себе натовп, якщо це була публічна розправа.

  Якщо оточуючі хитро посміхалися, то проти вас плетуть інтриги. Якщо приснилося, що все страждали і плакали, то наяву трапиться трагічна ситуація.

  І наостанок сонник попереджає, якщо вам довелося уві сні бачити страту, то в реалі негайно займіться своїм здоров’ям. Цей сон може обіцяти важке захворювання.

  Сонник повішені люди, до чого сниться повішені люди уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: