Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повішений чоловік, до чого сниться повішений чоловік уві сні

Неприємні і емоційні сновидіння, мають прихований підтекст, посланий у вигляді підказки Всесвіту. Одним з таких образів є повішений чоловік уві сні, який обіцяє непередбачені події. Сонник Ванги пояснює,, до чого сниться подібне бачення, передвістям розплати за минулі гріхи.

Сонник чаклунки Медеї віщає,, до чого сниться повішений чоловік, що бовтається на петлі, образної втратою опори в реальному житті. Можливо, наближатися ситуація, в якій оточуючі будуть агресивно налаштовані проти Вас.

Шибениця

За версією сонника доктора Фрейда, який наснився повішений чоловік, вішає про надлишкові амбіції сновидіння, які можуть стати причиною втрати раніше нажитого добра.

Ще одне тлумачення,, до чого сниться шибеник мається на сонник Міллера. Так, побачити уві сні кого-то повішеним, віщує наяву необхідність визначитися у важкій ситуації, зробивши важкий вибір.

Бачити уві сні чоловіка, підвішеного за ноги, передрікає виникнення несподіваних перешкод в поточні справи. Застати жінку, повещенних до дерева за ноги — до сімейних негараздів і невдач на любовному фронті.

Побачити повішеного людини на горищі власного будинку, на думку сонника, пророкує раптовий приїзд численних родичів, який застане Вас зненацька і змусить випробувати масу незручностей.

Приснився труп, що бовтається на корабельної реї — до нудної тривалій поїздці або можливості побувати на нудному і нецікаве заході.

Страта

Бачити уві сні процес організації та проведення страти, попереджає про наміри недоброзичливців втягнути сновідящего в сумнівний захід, негативні наслідки якої відчують на собі близькі люди.

Самому бути задіяним в спорудженні ешафота уві сні, пророкує ймовірність зустріти покровителя або вірного товариша, здатного надати підтримку у важкий час. Жінці, приснилося сюжет, обіцяє господарського і вірного чоловіка.

Якщо повішений чоловік — Ваших рук справа, значить, в реальному житті доведеться зіткнутися з масою неприємних ситуацій, виплутатися з яких допоможе абсолютно незнайома персона.

Ще одне тлумачення,, до чого сниться подібний образ, є своєрідним викриттям сновидіння у власній злобі і уїдливості, яка відштовхує дорогих людей.

Запобігти проведення страти — до довгоочікуваного придбання. Надавати засудженому першу допомогу, самостійно знімати його з ешафота уві сні, трактується ризиком наяву вплутатися в сумнівну аферу.

Хто в ролі шибеника

Побачити дитини, що висить на лампі, обіцяє сонником неприємна подія, яке відбудеться в першій половині дня. Якщо повішеним був доросла людина — готуйтеся до клопотів у вечірній час.

Якщо повішений чоловік чоловічого роду — чекайте негараздів на робочій сфері. Бачити в ролі шибеника жінку — чекайте чвар з колегами або близьким оточенням.

Бачити себе, бовтається на зашморгу, позначає ризик постраждати від уявних товаришів. Дівчині, спостерігати уві сні за тим, як висить на зашморгу її коханець, пророкує сонником швидке заміжжя. Обранцем сновідіци стане безпринципний чоловік.

Наснилося, що багато людей прийшло подивитися на повішеного людини, значить, в реальному житті остерігайтеся підступу недругів, які згуртувалися проти Вас.

Сонник повішений чоловік, до чого сниться повішений чоловік уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: