Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повінь в місті, до чого сниться повінь в місті уві сні

Повінь в місті уві сні сонник трактує як значущий символ, який ніколи не виникає в нічних мріях просто так. Те,, до чого сниться великий потоп, віщує поворотні події, здатні повністю змінити життя сплячого. Дізнайтеся, до яких поворотів долі слід бути готовим, щоб зустріти їх у всеозброєнні.

Прогноз Міллера

Те,, до чого сниться повінь в місті або будь-якому іншому населеному пункті, сонник Міллера вважає попередженням. Сновидінню загрожують втрати на матеріальному і духовному рівні. Серед найбільш ймовірних катастроф — банкрутство і депресія.

Згадайте подробиці побаченого уві сні: якщо наснилося, як потоки води знищують матеріальні цінності, остерігайтеся втрат. Коли течія відносить людей, подбайте про душевну рівновагу. Якщо довелося бачити себе в числі потерпілих, хвороба може порушити плани.

Що говорить Фрейд

Сонник Фрейда адресує чоловікам і жінкам різні передбачення,, до чого сниться повінь в місті. У жіночих тлумаченнях сюжет прямо чи опосередковано пов’язаний з майбутнім материнством. В очікуванні малюка сновидицей відчуває цілком природне хвилювання, переживає за подругу або родичку в положенні, мріє стати матір’ю.

Іноді образ уві сні навіяний крайнім небажанням мати дітей, означає страх перед незапланованою вагітністю. У таких випадках сновидіння викликає паніку.

Повінь в місті уві сні чоловіка означає міцний зв’язок з матір’ю, теплі перші спогади. Таке сновидіння може приснитися чоловікові, який мріє стати батьком. Іноді сновидец відчуває потяг до вагітних.

Відчуття і настрої

Тлумачачи,, до чого сниться повінь в місті, сонник часто грунтується на емоціях, які переважали уві сні і після пробудження.

 • Горе чи страх нагадують, що пора взяти почуття під контроль;
 • Впевненість у власній невразливості віщує каяття;
 • Зберігати незворушність вдається тим, хто наяву здатний об’єктивно бачити себе з боку;
 • З радістю бачити, як звичний ландшафт йде під воду — життя зміниться на краще.
 • В гостях у Нептуна

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться місто, повінь в якому відбулося давно. Найчастіше символ відображає ностальгію за минулим або спрагу подорожей, на які не можете зважитися. Подробиці побаченого уві сні нерідко надають інший сенс.

  Тим, кому приснився затоплений старий центр, в якому один з будинків — ваш, сонник Езопа віщує безхмарну сімейне життя.

  Якщо приснилися машини, що снують по підводним вулицях, або пропливають над головою кораблі, сонник Мандрівника обіцяє великі зміни. Храм в морській безодні уособлює почуття провини, можливо, заслужене.

  Якщо ви обходьте підводний старий центр пішки, і вам дихається легко, сонник обіцяє, що щастя саме припливе в руки. Утруднене дихання попереджає, що отримати бажане буде непросто.

  Ох вже ці дітки!

  Якщо приснилися каламутні вируючі потоки, Психоаналітичний тлумач попереджає, що витівки нащадків додадуть сивого волосся.

  Спокійні прозорі води уві сні говорять про те, що ви можете покластися на своїх синів і дочок і зараз, і в старості. Для бездітних сновидцев символ ототожнюється з молодшими родичами або будь-якими дітьми, доля яких їм небайдужа.

  Скільки води спливло?

  Якщо повінь в місті обмежується калюжами і струмками, від яких більше бруду, ніж вологи, грядуть клопоти і турботи. Чужа проблема не буде вирішена без вашої участі.

  Якщо прозорі хвилі простягаються до самого горизонту, попереду несподіваний успіх, після якого можна довго спочивати на лаврах — таке життєствердне тлумачення сну пропонує Універсальний сонник.

  Сонник повінь в місті, до чого сниться повінь в місті уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: