Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повінь, до чого сниться повінь уві сні

Будь відомий сонник трактує примарилося в нічних мареннях повінь що не дуже сприятливий знак. Якщо вода уві сні повністю руйнує місто або село, такий сюжет передрікає катастрофу або нещастя, які можуть відноситися не тільки до вас. Хочете точніше дізнатися,, до чого сниться подібне? Уважно вивчіть передбачення різних тлумачів.

Сучасний сонник

Сучасний сонник трактує повінь як символ мирної розміреного життя в достатку після важких життєвих випробувань, мандрів і виснажливої ​​боротьби.

Люди, що гинуть уві сні від повені або потонули в воді, означають, що незабаром життя здасться марною і повної горя на тлі важких особистих втрат.

Якщо приснилося, що вас забирають потоки вируючої брудної води, то через важку хворобу доведеться відкласти поточні справи.

Сучасний сонник вважає, що повінь і бурхливо поточна вода можуть означати, що через підростаючих дітей старість прийде передчасно.

Наснилося, що чиста і спокійна річка розлита до горизонту? Таке сновидіння можна назвати майже хорошим і в якійсь мірі пророчим.

Пояснення сновидіння Міллером

Побачені уві сні село або місто, затоплені похмурими і бурхливий водами, передрікають близьку катастрофу, здатну спричинити за собою величезні втрати.

Міллер вважає, що буря уві сні повінню люди віщують глибоку безнадійність і важкі втрати, що перетворюють життя в марне і сумне існування.

Якщо сняться великі простори, що покриваються чистою водою, це означає набуття після тяжкої, і, здавалося б, марною боротьби заслужені спокій і достаток.

Якщо сниться, що повінь швидко забирає вас разом зі сміттям і уламками, то це обіцяє припинення важливої ​​справи або майбутнього захворювання.

Пророцтва Фрейда

Сонник Зигмунда Фрейда пов’язував сновидіння про повінь з думками про вагітність. Коли жінці сняться затоплені місця, значить, її турбують думки про вагітність або пологи. Можливо, про становище когось із знайомих або родичів. Цей же сон може говорити про бажання жінки мати дітей.

Сонник Фрейда попереджає, що коли сновидіння про повінь тривожно і викликає страх по пробудженню, це може означати боязнь завагітніти, боязнь дітей та інші схожі страхи.

Сонник Фрейда переконаний, що чоловік, який побачив в своїх нічних мріях повінь, відчуває потяг до жінок в положенні або мріє скоріше обзавестися дітьми. Причому чим більше було приснилося повінь, тим сильніше ця мрія.

Якщо чоловікові приснилося дуже сильна повінь, то це символізує дитячі спогади про народження, зв’язку з матір’ю і першими роками життя.

Думка сучасних психоаналітиків

Сучасні психоаналітики вважають, що сни про повені можна тлумачити дуже багатозначне. Будь-яке передбачення сонника залежить від того, що під час (або після сну) відчув сновидец. Якщо присниться картина не викликала страху, це може виявитися вашим особистим символом змін: вода очищає, забирає все старе. Це майбутнє духовне оновлення, шанс забути темне минуле і в тій чи іншій мірі почати нову і яскраве життя з чистого, «вмитого» листа.

Сни про повені завжди лякають людей, але насправді вони символізують викид енергії, звільнення від її надлишку або вивільнення напруги, пов’язаного з тривало прихованим розчаруванням, що є в дійсності фактором, який може змінити ситуацію в реальному житті сплячого.

Опинитися уві сні в самому центрі потоку — знак того, що вас переповнюють почуття (і ви можете зробити будь-який, навіть самий відчайдушний вчинок під впливом емоцій). Постарайтеся бути більш стриманим.

Якщо сниться, що спостерігаєте за повінню, то цей сюжет вказує, що ви здатні бачити себе з боку. Така якість допоможе в боротьбі з власними недоліками.

Якщо у вас не дуже добре підвішений язик і часто виникають труднощі з самовираженням, то сон про повінь може відображати ваші страхи і тривоги. Якщо вам сниться, що ви тонете, то це означає, що в реальному житті під впливом емоцій не зможете побачити небезпеку, що загрожує.

Тлумачення Стародавніх Слов’ян

Сонник Стародавніх Слов’ян попереджає, що якщо вас захльостує каламутна вода, слід приготуватися до того, що ви опинитеся в дивному місці. Наснилося чиста вода — деяка відстрочка важливих справ.

Звільнитися уві сні від забрали хвиль — до каяття в минулі справи. Каяття допоможе знайти прощення.

Такі сновидіння символізують вашу боязнь відкрито і вільно висловлювати свої почуття. Наснилося, що тонете? Це може вказувати на вашу нездатність впоратися зі стресом і відчуттям, що ви не контролюєте якусь ситуацію в своєму житті.

Сни про повені і цунамі завжди передбачають, що сплячій належить зустрітися з величезними труднощами в своєму реальному житті. Наприклад, коли сниться, що будинок виявився підтоплених, а вода піднімається все вище і вище, то такі сновидіння вказують на назріває криза особистості.

Однак якщо уві сні ви намагаєтеся впоратися з ознаками, що попереджають про катастрофу, то, можливо, вдасться запобігти катастрофі в реальному житті. І точно так же сюжет, в якому ви чините опір і намагаєтеся боротися з посухою, вказує на майбутні невдачі, але все-таки обіцяє певну винагороду за прикладені зусилля. Більш того, подібні нічні бачення можуть заспокоїти сплячого, тому що він знає, що виявиться готовим до випробування, уготовані в реальному житті.

Універсальний сонник

Приснилося повінь або цунамі часто символізує вибух емоцій або прийдешні зміни в реальному житті. Подібні події наяву не здивують сплячого, якщо уві сні він був готовий боротися з ними (наприклад, коли загрожує втрата роботи, хвороба когось із близьких і так далі).

Пояснення,, до чого сниться повінь також дає Універсальний тлумач. Даний сонник попереджає, що подібне є знаком загрожує біди і великих переживань, особливо таких, які пов’язані з незапланованими або небажаними змінами.

Приснилися хвилі символізують емоції і зміни. Універсальний сонник переконаний, що сплячий повинен зрозуміти, що йому нікуди від них не дітися. Найкраще, що він може зробити в подібних ситуаціях, це піддатися своїм переживань на якийсь час, знаючи, що будь-який шторм проходить, а він вийде з цього випробування сильніше і мудріше.

Побачені уві сні голод і посуха, викликані повінню, вказують на емоційний застій в реальному житті. Якщо ви відчуваєте почуття голоду, то це означає, що в реальному житті фізичні та емоційні потреби залишаються незадоволеними.

Різні передбачення

Сновидіння про голод і повені можуть вказувати на те, що щось всередині вашого істоти не отримує належної уваги, якісь аспекти вашого «я» вами просто ігноруються. Жіночий сонник також говорить про те, що ваш партнер видихався, або ж ви самі емоційно вимоталися.

Якщо сняться символи злиднів, то це часто може бути знаком того, що почуття не відповідають реальності або що негативні емоції заважають вашому благополуччю.

Власов сонник вважає, що сновидіння про голод і бідність можуть бути натяком на те, що ви повинні виконати якусь гуманітарну місію і подбати про благодійні справи.

Сонник повінь, до чого сниться повінь уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: