Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пелюстки троянд, до чого сниться пелюстки троянд уві сні

Бачити уві сні обсипаються пелюстки троянд — двоякий знак. З одного боку сонники обіцяють подружжя, з іншого — смуток і розлуку. До чого сняться ніжні пелюстки квіткової королеви, зрозуміти можна, лише проаналізувавши сон цілком.

До пригод готові?

Майбутні події залишать незгладимий слід в житті, якщо наснилися не власними троянди, а всього лише їх частини. Наприклад: шипи, листя, бутони. Сонники віщують щасливі дні, до країв наповнені яскравими моментами, якщо уві сні ви бачили пелюстки троянд різних кольорів:

 • Білих — ваші гідності визнають оточуючі;
 • Червоних — улюблений доведе свою вірність;
 • Жовтих — до зради;
 • Рожевих — з’явиться шанс зустріти свою «половинку»;
 • Чорних — до дрібних втрат і легкого смутку.
 • До чого сниться той чи інший колір, залежить від вашого настрою в реальному житті. Будьте оптимістичні і життєрадісні — доля обов’язково віддячить вам.

  Озирніться — улюблений поруч

  Бачити пелюстки білих і червоних троянд у ванній — хороший знак. Не важливо при цьому, приснилося вам самим обсипати себе ними, або це робив улюблений. Ванна, наповнена духмяними листочками, означає, що ви перебуваєте на тій стадії відносин, коли прийшла пора робити пропозицію руки і серця.

  Відмінність білих тонів уві сні від червоних істотне. За трактуванні сонників, перші говорять про стійку і тривалого зв’язку, готової перерости в міцний союз, другі — про всепоглинаючої короткочасної пристрасті. Обсипати себе рожевими пелюстками троянд у ванній — означає нерішучість обранця.

  Що пророкує Сонник Міллера

  Бачити себе, зривають пелюстки троянд уві сні — погана ознака. Відомий психолог Міллер тлумачення сну засновує на тому, що в реальному житті ви вже знаєте про згасання почуттів, але ніяк не можете це прийняти. Чим більше листочків сипався крізь пальці, тим гостріше чекають сцени ревнощів в недалекому майбутньому.

  До чого сняться падаючі або зів’ялі квіти, він пояснює просто: відсутність взаєморозуміння неминуче призведе до розставання. Велику і світлу любов в його сонник символізують нераспустившиеся бутони, що видають приємний запах.

  Посвята в чужу таємницю

  Чим більше кущів уві сні ви обійшли, зриваючи з них дрібні частинки квітів, тим більше доведеться пережити неприємних моментів. Сонники застерігають від непоправних рішень, якщо наснилося навколо велика кількість опалого листочків.

  Зриваючи і оголюючи суцвіття, ви тим самим, грубо намагаєтеся порушити чиїсь плани наяву. Дізнавшись чужі секрети, не поспішайте їх видавати третім особам, інакше ризикуєте зробити фатальну помилку.

  Як вийти з незручної ситуації

  До чого сняться опале пелюстки троянд вже зрозуміло — з вами зіграють злий жарт обставини, вам непідвладні. Сонники попереджають про те, що в реальному житті ви загралися долями рідних людей. Прийшла пора задуматися про свої вчинки, щоб не залишитися надовго в самоті, особливо, якщо наснилося ціле поле, засіяне пелюстками троянд.

  Сонник пелюстки троянд, до чого сниться пелюстки троянд уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: