Сонник пастка, до чого сниться пастка уві сні

Бачити пастку уві сні, встановлювати її власноруч — до виграшів в суді, рішучих дій, перемог. До чого сниться догодити в пастку самому, сонники трактують, як можливість стати жертвою пліток, інтриг, потрапити в малоприємну ситуацію.

Сонник Міллера: цікаві трактування

Психологи позитивно розглядають образ пастки уві сні. Виявляється, для незаміжньої дівчини сновидіння означає вдалий шлюб. Але, розставляючи мережі любові, треба подбати і про власну бездоганності теж. Тому що партнер попадеться строгий, хоч і успішний. Особливо, якщо привиділося, або наснилося, що вибратися з капкана йому не вдалося.

До чого сниться пастка, традиційні сонники, пояснюють не завжди однозначно:

 • Порожня мишоловка — до даремним надіям;
 • Мережі в море, повні риби — до довгоочікуваної вагітності, міцному шлюбу;
 • Закрита клітка з крисамі — до вдалого завершення судової тяганини;
 • Пастка снів — сподівайтеся на допомогу згори, вона обов’язково прийде;
 • Капкан на звіра — до небезпеки, ганебним діям.
 • Любовні справи підуть на лад

  Бачити в пастці, розставлених особисто, видобуток — відмінний знак. Сонник Ванги обіцяє: незаміжні дами нарешті зустрінуть людину, яка припаде до душі і зможуть привернути його увагу. Вельми добре, якщо наснилося, що жертву пастки довелося звільняти своїми руками.

  Встановлювати сильця на птахів уві сні — теж добрий знак. Міцний шлюб, довгоочікуване потомство, виграш в суперечках, досягнення цілей нечесними, але вірними способами — саме те, до чого сняться пастки.

  Не залишайте шанси ворогам

  Коли приснилося, що потрапити в пастку довелося вам, слід стати обережним. Серед друзів, колег і навіть рідних є люди, які бажають зіпсувати ваші наміри. Перевірте стан рахунків, готівки — можливі раптові втрати. Крім того, чекайте підступу в суді, на доповіді у начальства з боку суперників.

  До чого сниться догодити в сильця, сонник Нострадамуса розкриває так: прикре непорозуміння може перешкодити планам на майбутнє, а найближча угода провалиться. При цьому вибратися з пастки самостійно уві сні — до подолання труднощів з гідністю і шаною. Сновидіння означає, що всупереч діям недоброзичливців, опинитеся на висоті.

  Боріться чесно

  Бачити порожню мишоловку уві сні, або встановлений вами капкан на звіра — до даремним очікуванням. Сучасні сонники тлумачення сну зводять до того, що сновидець не зможе домогтися потрібного результату, якщо стане застосовувати нечесні методи боротьби з конкурентами. Крім того, якщо потрапить в сильця, розставлені власноруч, ризикує стати жертвою своїх інтриг.

  Найгірше, якщо наснилося, що довелося потрапити у свою ж пастку, відчути біль. Ганьба, приниження з боку громадськості не змусять чекати себе. Діставати з пастки пораненого звіра, птицю, допомагати їм — завжди добре. Наяву рідні, близькі люди чекають допомоги, підтримки, яку ви встигнете зробити вчасно.

  Сонник пастка, до чого сниться пастка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: