Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повінь на вулиці, до чого сниться повінь на вулиці уві сні

До чого сниться повінь на вулиці? Уві сні цей сюжет може мати абсолютно протилежні трактування. Вам уготовано спокій і прибуток від вигідного справи, або навпаки крах усіх надій. Сонник допоможе знайти образу найбільш вірну інтерпретацію.

За Міллеру

Якщо приснилося повінь на вулиці, яке поступово затоплює округу вируючими водами, то сонник Міллера впевнений: станеться катастрофа (не обов’язково глобальна), яка принесе багато збитків і печалі.

Щастя близько!

Бачити в мріях затоплені поля і луки — до спокою і достатку в домі.

Наснилося, що чисті води заливають величезні площі? Це означає, що після довгого періоду невдач привалить справжнє щастя і знатна прибуток.

Приготуйтеся!

До чого сниться повінь на вулиці, яке вже підходить до будинку? Сонник радить готуватися до доленосних випробувань і численних незручностей.

Якщо вода уві сні досягла ваших ніг, то наяву відбудуться неприємності, які будуть пов’язані з нерухомістю.

Найгірше відчути, що водний потік змиває і вас. Це ознака затяжної хвороби, фінансових втрат і постійних конфліктів.

Винні?

Привиділося глобальну повінь на вулиці? Сонник вважає, що ви визнаєте власні помилки і покаєтеся в них. Бачити, як потік забирає інших персонажів уві сні — не краще. Це знамення безрадісних перспектив і застою.

До чого сниться, що ви рятували потопаючих людей? Серйозна проблема відверне вас від виконання важливого заходу, що призведе до його провалу. Мерці, плаваючі навколо, знаменує період тотального невезіння.

Терпіть!

Приснився грандіозний потоп? Сонник вважає, що приховувані емоції готові вийти на поверхню, що загрожує вам великими проблемами. Проявіть терпимість і краще контролюйте себе.

Уві сні потоп затопив залізницю? Якась подія геть порушить ваші райдужні плани.

Якщо потоп затопив ціле місто і водиця продовжує підніматися, то має бути виконувати важку роботу, а серце наповнять тривоги і переживання.

День сновидіння

Далі розглядати бачення сонник рекомендує з урахуванням дня, коли наснилося повінь на вулиці.

 • На понеділок — хвороба.
 • На вівторок — непереборні перешкоди.
 • На п’ятницю — безплідна боротьба.
 • На суботу — конкуренція, суперництво.
 • На неділю — розкіш, багатство.
 • Чого боїтеся?

  До чого ще сниться повінь на вулиці? З точки зору езотерики тлумачення сну наступне.

  Бачення може відображати емоційних хаос, що панує в душі в результаті того, що вам довелося приховувати або стримувати власні почуття. Іноді уві сні це символічне відображення страху втратити сенс життя.

  Тримайтеся!

  Наснилося, що повінь була спокійним? Це якийсь застій, який стався після значного духовного зростання.

  Бачити природну катастрофу з боку означає, що ваш звичний уклад і навіть світогляд зруйнує щось, що прийшло з боку.

  Стримуйте інстинкти!

  Якщо уві сні ви постраждали в ході затоплення, то ви душі ви частенько користуєтеся тваринними інстинктами, а не здоровим глуздом.

  Сонник радить стримати примітивні бажання і взяти їх під контроль, а вивільнену енергію направити на мирні звершення і творчість.

  Сонник повінь на вулиці, до чого сниться повінь на вулиці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: