Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повінь — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо вам приснилося повінь, це означає, що вам доведеться пережити ряд неприємних подій, нещасть. Якщо в снах вода підступить близько до ваших ніг, то неприємностей вам не оминути. Торкатися вони будуть, швидше за все, нерухомості.

Якщо у вашому сновидінні повінь настільки сильне, що вода досягла вашої квартири або будинку і заливає його, то вашому сімейному кораблю загрожують серйозні випробування. Врятувати шлюб вам вдасться тільки в тому випадку, якщо ви кинете на його порятунок всі свої сили. Якщо ви вільні, то вам потрібно пильніше вдивитися в вашого супутника життя: в ваших стосунках може бути щось не так. Каламутна вода повені сниться до неприємностей, які торкнуться інтимної сторони вашого життя. Якщо на поверхні каламутної води повно всякого сміття, то сон попереджає про те, що ваше ім’я намагаються очорнити.

Сновидіння з повінню, в якому ви борсається у воді, вказує на те, що ваше здоров’я знаходиться під загрозою і вам потрібно терміново зайнятися їм, так як в противному випадку хвороби не уникнути. Якщо сниться, що врятуватися від води вам так і не вдалося, то вам доведеться пити ліки досить довго. Такий же сон може сповіщати, що ваш бізнес вперто скочується вниз, і у вас немає можливості поправити його. Крім того, повінь сниться з довгої і наполегливої ​​боротьби за стабільність свого матеріального становища.

Якщо вам приснилося, що велика вода забирає живих людей, то в цьому вас чекають настільки важкі втрати, що життя здасться вам безнадійної. У ніч на п’ятницю повінь сниться до того, що ваша боротьба позитивних результатів не дасть, тому що воюєте ви з вітряними млинами. Таке ж сновидіння на суботу вказує, що ваші партнери спробують натиснути на вас і вам доведеться напружитися, щоб дати їм гідну відсіч. Якщо повінь снилося на неділю, то вас намагаються попередити про те, що слід негайно зайнятися профілактикою захворювань, інакше серйозної хвороби не уникнути.

Сімейний Сонник

Повінь спостерігати з обриву — знак того, що ваше бажання не здійсниться і через це постраждає інша людина. Якщо вам присниться, що ви перебуваєте в середині потоку, намагаєтеся втриматися і вибратися з нього і вам це вдається, то вам пощастить і ви вийдете сухим з ​​води після небезпечного підприємства. Якщо ж ви не зможете вибратися з нього, то вас чекає багато прикростей і невдач.

Побачити уві сні, як чиста, прозора і спокійна вода повільно затоплює якийсь простір, — це знак того, що вас чекає спокій і умиротворення, які зроблять вас глухим до чужих проблем і бід. Сон, в якому ви побачили, що повінь забрала вас разом з постіллю, на якій ви спали, означає: чекайте великого, рідкісного щастя і удачі. Побачити селище або якісь предмети, затоплюються бурхливими потоками води, — знак того, що вас чекає крах ваших сподівань, любові, планів на майбутнє. Якщо потік в вашому сні забирає людей, то ваше життя стане безпросвітної і марною. Ви втратите всяку надію на краще майбутнє.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися величезні землі, залиті чистою водою, — подібний сон про потоп повідомляє, що ви довго боролися зі своїми бідами і вважали цю битву програною, проте незабаром в ваше життя прийдуть спокій і забезпеченість. Ви мчали разом з бурхливою водою розлилася річки, з уламками предметів — захворієте, ваші справи можуть призупинитися. Побачити потоп, потоки темних вод, що поглинають селище, — такий сон пророкує катастрофу, а за нею — масу величезних лих. Наснилося, що повінь відносило людей, — значить, ви понесете важкі втрати, які зроблять ваше життя сумної, марною і безнадійною.

Сонник Лонго

Якщо в сновидінні ви стали жертвою повені, це видає в вас людини, часто що здається на милість інстинктам, що змушує страждати і ваших близьких, і вас самих. Вам необхідно намагатися не зосереджуватися на тому, що продиктовано вашими низинними інстинктами, не піддаватися їх стихійної мощі. Намагайтеся спрямовувати енергію в більш мирний і безпечний для всіх русло. Довелось бачити повінь з боку — значить, якесь масштабне подія увійде у ваше життя вже в недалекому майбутньому, змінивши існуючий уклад і всі принципи, якими ви керувалися досі.

Сонник Ванги

Сни, в яких фігурує повінь або потоп, є символом настання для сновидіння тривожних, безрадісних днів, повних відчаю і безнадія. Величина проблем залежить від величини хвиль, тобто, чим більше хвиля, тим крупніше неприємність. Морські хвилі невеликої величини, що грають в прибої, передрікають несподіване, воістину чудотворне звільнення від клопоту і неприємностей, отже, такого сну не потрібно боятися.

Сонник Лоффа

Приснилося повінь говорить про надмірні пересудах навколо справ, які не варті цих обговорень. Важливо звернути увагу уві сні на те, чи було викликано повінь чистою і прозорою водою або каламутною і брудною. Це підкаже характер обговорень: чиста — в словах може потонути навіть найкраще починання, а каламутна і брудна говорить про те, що пересуди викликане заздрістю з приводу ваших успіхів і спробами вам нашкодити.

Англійська Сонник

Сон про повінь — погана прикмета, що обіцяє хвороби, наклеп і підступи недоброзичливців, безуспішну судову тяжбу. Закоханим сновидіння пророкує, що суперники можуть несподівано відвести від них улюблених людей. У той же час для тих, чия діяльність пов’язана з морем, повінь — хороший знак, оскільки він віщує благополучне плавання і успішну торгівлю.

Сонник Фрейда

Повінь — є символом вагітності або пологів. Якщо жінці сниться повінь або затоплені місця — у неї або у кого-то з її близьких скоро настане вагітність або відбудуться пологи. Якщо чоловік їде по річці під час повені — він відчуває тягу до вагітних жінок. Якщо він спостерігає за повінню — він хоче мати дітей.

Китайський Сонник

Бачити уві сні повінь — до грошей. Бачити дуже велика повінь — до нападу ворогів. Заміжня жінка бачить повінь — можливо захворювання. Літній чоловік бачить повінь — до спокійної смерті. Якщо дівчина уві сні побачить повінь — згоди батьків на шлюб з коханою людиною.

Сонник Менегетті

Повінь: деструктивний, негативний аспект життєвої енергії. Джерело небезпеки може перебувати в несвідомому і може включати в себе регресивні і інтровертна тенденції. Бути затопленим несвідомим або інстинктивними імпульсами. Бути затопленим: «затоплений» любов’ю.

Сонник Нострадамуса

Бачити уві сні повінь — до початку періоду, який буде для вас безглуздим і нерезультативним. Ви будете віддавати багато сил роботі і сім’ї, але не будете отримувати віддачу від усього цього. Якщо ж уві сні ви тонули в потоці бурхливої ​​води, то доля піднесе вам приємний сюрприз.

Еротичний Сонник

Побачити уві сні повінь обіцяє зміну звичного сексуального образу життя, яка пов’язана з появою нового сексуального партнера. Якщо вам сниться, як людей забирає під час повені, це означає, що вас чекають втрати і втрати. Можливо, ви відчуєте самотність і відчуженість.

Сонник Цветкова

При повені вода була чистою — справи загальмуються через якихось тимчасових перешкод. Якщо ж каламутній, брудної, що захлеснула вас — це сон до того, що ви опинитеся в дивному становищі в дивному місці. Якщо уві сні ви були оточені водою, наяву будете жити в оточенні розкоші.

Езотеричний Сонник

Бачити повінь — такий сон означає, що вами оволодіють паніка, безвихідь. Виявилися уві сні в населеному пункті, що постраждав від повені, — значить, є ризик стати жертвою паніки, масового психозу, але вам не можна піддаватися цьому почуттю.

Сонник Мандрівника

Каламутна, брудна вода — тяжке становище, сильні негативні переживання, безвихідна ситуація. Чиста вода — благо, велике придбання. Вода забрала — великі зміни (виходячи з контексту сну). Потопати (але не потонути!) До багатства.

Ісламський Сонник

Повінь говорить про багатство, достатку і достатку.

Сонник Хассе

До вигідному підприємству, багатства.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: