Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник переляк — до чого сниться?

Англійська Сонник

Злякатися через якогось предмета або події — сон з протилежним значенням. Терор сниться до щастя, переляк — до почуття радості, сильний біль — до задоволення. Вдалим буде все, що має відношення до ділового життя, — договори, зустрічі, проекти. Вдалося побороти свій страх — поверніться до своїх улюблених занять, будете ніжитися в ласкавих хвилях благополуччя.

Страхи закоханих людей обернуться блаженством. Заручені нарешті одружаться, хоча їм доведеться пройти невелике випробування на міцність суворими, як їм здасться, негараздами. Якщо вони будуть стійко продовжувати триматися один одного, то вже скоро зможуть разом посміхнутися вчорашнім страхам.

Сонник Міллера

Приснився власний переляк — такий сон пророкує нещасний випадок, через який ви отримаєте поранення. Переляканими були у вашому сні інші — це до швидких страждань і сумним видовищ. Причиною такого роду сновидіння часто буває нервове і гарячковий стан перезбудження. Якщо з великою часткою ймовірності справу саме в цьому, ви повинні, в першу чергу, зайнятися усуненням першопричини. Подібні сни або бачення з’являються, коли сон порушується чимось. Але в ряді випадків вони служать провісниками деякої тривоги.

Сонник Лоффа

Власний переляк уві сні виникає найчастіше на грунті нервового перезбудження. Це говорить про те, що вам слід дуже серйозно проаналізувати причини такого стану і вжити заходів до їх усунення. Крім цього, сон про переляк може стати передвісником якоїсь майбутньої тривоги, провісники якої вже зріють в глибині вашої душі, але поки відходять на тлі безлічі повсякденних турбот на другий план.

Сонник Лонго

Злякалися чогось — такий сон попереджає про можливість нервового потрясіння, яке, втім, не стане для вас абсолютно непередбачуваним. Десь в глибині душі ви очікували події (воно буде мати відношення до роботи), яке стане причиною негативу, але не думали, що воно відбудеться так скоро. Налякали когось — несподівана новина з ваших вуст може здивувати рідних і близьких.

Езотеричний Сонник

Це сон до удачі. Те, чого ви злякалися, служить вказівкою на область, в якій вас чекає успіх. Здригнутися або прокинутися від переляку — цей сон означає, що ви зможете несподівано отримати подарунок, якісь гроші або вдало купити предмети, призначені для тривалого користування.

Сімейний Сонник

Злякатися уві сні — ознака вразливості вашого становища, нездатності захистити себе. Після такого сну вас чекають тривоги, переживання, перешкоди в справах і сумніви. Такий сон спонукає до активності в реальному житті.

Ісламський Сонник

Страх уві сні обіцяє безпеку в реальному житті, але вам треба згадати про покаяння. Так само, якщо ви дуже налякані уві сні, в житті буде шанс проявити сміливість, відважний вчинок покаже людям ваші добрі сторони.

Сонник Фрейда

Якщо ви побачили уві сні свій переляк, значить, у вашій інтимного життя, де нові враження і відчуття вже перетворилися в рідкісних гостей, несподівано трапиться небачений феєрверк пристрасті.

Сонник Цветкова

Бути наляканим уві сні означає врятуватися від реальної небезпеки. Коли уві сні ви боялися померти, можливо, у вас є захворювання серця.

Сонник Мандрівника

Несподіваний переляк — досягти бажаного, радість.

Сонник Хассе

Злякалися уві сні — загрожує небезпека.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: