Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник позичати гроші, до чого сниться позичати гроші уві сні

Позичати гроші уві сні, вкрасти їх, знайти, попросити у кого-небудь, отримати зарплату — до величезних перспектив у багатьох сферах життя. Однак, позитивне тлумачення сну відноситься до фінансів, які опинилися у вас в руках. Якщо ж наснилося, що позичальник відмовив — чекайте дрібних неприємностей наяву. Дізнатися, до чого сниться брати в борг, можна з сучасних сонників.

Щастя за сонником Міллера

Отримувати фінанси будь-яким шляхом — до приємних клопотів. Психологи стверджують, що позитив, який ви отримаєте уві сні, обов’язково буде перенесений в реальне життя. Тим часом, якщо наснилося, що банк відмовився з вами працювати, намагайтеся в найближчі дні не здійснювати великих покупок — витрати не принесуть задоволення.

При тлумаченні,, до чого сниться позичати гроші, сонник Міллера рекомендує згадати, з ким саме ви мали справу:

 • Зверталися до одного — до тимчасових труднощів;
 • Становили договір в банку — до процвітання;
 • Просили у мерця — до одужання;
 • Брали в борг у лихваря — до краху розпочатого проекту.
 • Нагорода виявиться гідною

  Бачити банкірів уві сні, підписувати з ними контракт, обмовляти процентну ставку — не завжди добре. Сонник Нострадамуса радить звертати увагу на кінцевий результат угоди. Якщо приснилося, що банкноти були у вас в руках, та ще й у великій кількості, радійте — сновидіння означає початок періоду підйому в справах.

  Описуючи,, до чого сниться позичати гроші у банкірів, сучасні сонники схиляються до того, що будь-яка допомога наяву прийде вчасно. Особливо, якщо довелося уві сні бачити банківські комірки, заповнені золотом, коштовностями.

  Будьте обережні в комерційних справах

  Звертатися до одного за фінансовою підтримкою доводиться не часто. Сновидіння означає, що без допомоги близьких незабаром не обійтися. Сімейні негаразди, дрібні сварки з рідними, відсутність взаєморозуміння між дітьми та батьками — саме те,, до чого сниться позичати гроші у знайомих людей.

  Якщо приснилося, що позику довелося здійснювати у лихварів — не поспішайте вганяти себе в борги наяву. Бачити грізного кредитора, який вимагає назад свої кошти — до великих клопотів, чварам. І вдома, і на роботі ви довго не зможете знайти спільну мову з оточуючими.

  Сміливо починайте лікування

  Позичати деяку суму у мерців — до одужання. Особливо, якщо ви не боялися уві сні небіжчика і брали у нього паперові купюри з вдячністю. Чим більше банкнот довелося бачити, тим швидше пройде процес зцілення. Позичати гроші — значить, назавжди позбутися від важкої хвороби.

  На жаль, дрібні дзвінкі монети, взяті у мертвих, свідчать про непростий період життя. Попереду час сліз, розчарувань, сварок. Сонник Ванги пророкує розорення, якщо копійки прокидалися крізь долоню на землю і знайти їх не вдалося.

  Сонник позичати гроші, до чого сниться позичати гроші уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: