Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник полуниця — до чого сниться?

Сонник Лонго

Наснилися червоні ягоди полуниці — попереду успіх у всіх поточних справах. Збирати велику полуницю — до початку нового цікавого проекту або нових особистих відносин, які виявляться вельми серйозними. Проявіть терпіння, не квапте події, і тоді ви допустите менше помилок і забезпечите собі щасливе майбутнє. Їсти полуницю з вершками — такий сон попереджає про надзвичайно сильної пристрасті.

Якщо уві сні ви варите полуничне варення, це говорить про те, що наяву ви відчуваєте потребу в деякій любовну пригоду, морально готові до нього. Цілком можливо, що скоро воно станеться у вашому житті, більш того — ви самі і станете його ініціатором. Бачити, як хтось інший варить варення з цієї ягоди — інша людина зможе підпорядкувати вас власної пристрасті, і ви поступіться йому, хоча спочатку не відчували до цього партнерові або партнерці ніяких почуттів.

Сімейний Сонник

Самотня людина, якій примарилась червона полуниця, скоро перестане бути самотнім. А якщо такий сон побачив той, у кого вже є об’єкт зацікавленості, то такому щасливцеві доведеться терпіти небачену пристрасть. Є уві сні червоні ягоди — до гарних новин, а збирати їх — до фантастичного везінню. Ягоди величезних розмірів, побачені уві сні, віщують отримання задоволень. Коли дівчина їсть велику полуницю, то це говорить про те, що в житті їй не вистачає гострих відчуттів, але скоро все зміниться, і вона отримає все, про що так довго мріяла.

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви їсте свіжу полуницю, збираючи її прямо з грядок — віщує солодкі хвилини в обіймах коханої людини. Недозріла полуниця або перезріла — знак незадоволеності своїм сексуальним партнером. Варити уві сні полуничне варення — означає, що доведеться мати справу з людиною вкрай неприємним для вас. Варити на полуниці компот — попередження, не ставайте на шляху у тих, хто може розчавити вас і навіть не помітити цього. Купувати полуницю — перекласти свої обов’язки на плечі інших і викликати косі погляди колег.

Сонник Фрейда

Полуниця — символ статевого акту. Якщо людині сниться, що він є стиглу і соковиту ягоду, це свідчить про його нестримному сексуальному бажанні, яке посилюється з кожним днем. Якщо полуниця НЕ доспіли або кисле, сон означає, що в реальному житті людина має сексуальні проблеми зі своєю другою половиною. Він холодний і не відчуває потягу. Бачити величезна кількість стиглих ягід — наяву отримати сексуальне задоволення. Якщо ви бачите, як збираєте полуницю, то сон готує вас до того, що доведеться випробувати безмовні почуття.

Езотеричний Сонник

Наснилася приваблива, соковита полуниця — значить, у вас будуть відносини, сповнені любові, ви переживете цей повінь почуттів. Полуничне варення сниться до захоплюючого і пристрасного любовного пригоди. Варити його — сон означає, що ініціатором станете ви; готував варення хтось інший — ви з задоволенням підкорятиметеся пристрасті іншої людини. Гнила або суха полуниця сниться до того, що вас охопить любовна лихоманка, яка буде мати неприємні наслідки — розлучення, аборт, венеричну хворобу.

Сонник Менегетті

Якщо приснилося, що топчете полуницю, то значить, відчуваєте страх перед новими відносинами і вперто не хочете йти назустріч своєму щастю. Треба добре придивитися до ваших шанувальників і розгледіти серед них свого судженого, який докладе всіх зусиль, щоб зробити вас по-справжньому щасливою людиною.

Сонник Нострадамуса

Займатися польовими роботами на полуничних грядках — сон свідчить про те, що наяву доведеться зіткнутися з нецікавим, нудним і марним заняттям, яке не принесе достатку. Бачити, як хтось виконує цю роботу — означає, що з нудним заняттям зіткнеться хтось із родичів або близьких.

Сонник Ванги

Бачити уві сні полуницю — до привабливим задоволень. Сплячому належить зіткнутися зі спокусою, проти якого не встоїть. Також сон може передвіщати нові перспективи, досягнення заповітної мрії. Їсти полуницю — жити в гармонії зі своїм коханим. Продавати полуницю — до небувалого врожаю.

Сонник Хассе

Бачити уві сні полуничне поле — до радісних подій, які відвернуть від насущних проблем. Їсти полуницю — значить, наяву ви познайомитеся з людиною, який зіграє вирішальну роль у вашій долі. Продавати полуницю — вас чекає значне підвищення фінансового становища.

Сонник Міллера

Бачити уві сні полуницю — значить, в недалекому майбутньому зіткнутися з любовними пригодами. Той, кому сниться такий сон, буде дуже переживати з приводу любовних відносин. Якщо уві сні ви їсте полуничне варення, це віщує пристрасні відносини.

Сонник Цветкова

Є уві сні полуницю — отримати благі вести. Їсти полуничне варення або компот для дівчини — нова любов. Якщо такий сон бачить чоловіка, то його фінанси значно зростуть. Ягода з цвіллю означає втрату близької людини.

Сонник Лоффа

Якщо полуниця сниться нежонатому людині, то в недалекому майбутньому він познайомиться зі своєю другою половиною і створить міцну сім’ю. Одруженому сниться полуниця — його сім’я буде щасливою, а подружнє життя довгої і барвистою.

Сонник Мандрівника

Полуниця — сексуальну пригоду.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: