Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник панчохи, до чого сниться панчохи уві сні

Приснилися панчохи мають кілька значень, тому перш ніж шукати в сонник, до чого вони снилися, треба згадати всі деталі. Від цього залежить, чи потрібно проявити обережність, ретельніше обдумувати свої вчинки або повністю змінити поведінку. Однак такий символ уві сні іноді обіцяє любовну пригоду.

Ведіть себе обачно

Бачити уві сні свої ноги в панчохах для молодої жінки означає: увага шанувальників їй забезпечено. Потрібно тільки бути обережною, щоб уникнути неприємностей.

До чого сняться прозорі капронові? Бачення попереджає сплячого: його безтурботне поведінку принесе неприємності. Слід попередньо обмірковувати, чим можуть обернутися його вчинки.

Брудні, рвані капронові панчохи застерігають від нестриманості. Жінці така поведінка може принести неприємності, сором. Чоловіка попереджає про можливе пересичення. Слід бути більш поміркований, інакше можливі розчарування і навіть тимчасова імпотенція.

Якими були

Важливе значення для тлумачення сну має те, які вони:

• червоні панчішки, колготки чоловікові уві сні віщують пристрасні любовні втіхи;

• надягати білі — слід побоюватися хвороби, розчарувань, матеріальних втрат;

• чорні — іноді вказують на садомазохистские потягу заподіювати біль сексуального партнера або самому її відчувати;

• капронові — потрапите в невідповідну компанію;

• нитяні — по сонником означають благополуччя;

• приснилися ажурні закликають жінку до більш обачно поведінки.

Кохання

До чого сняться чорні панчохи? Сонник підкреслює: бачення уособлює прилучення до пізнання сексуальності.

Юнакові, чоловікові приснився красиві ноги в панчохах віщують: мрії про романтичні пригоди можуть затьмарити все інше. Згідно сонником, бачення також обіцяє йому незабаром любовну інтрижку. Знімати панчішки уві сні з жіночих ніжок — він мріє покуштувати заборонене задоволення, але боїться вдатися до рішучих дій.

Червоні панчохи обіцяють пристрасне любовне побачення, чорні ажурні — бажання жінки панувати над своїм партнером за допомогою сексу.

До чого сниться дівчині бачити на собі весільну сукню? Це обіцяє нового шанувальника. Але якщо під ним надіті білі панчохи, які символізують втрати — знайомство з ним триватиме недовго.

Сонник Міллера: обережність не завадить

Дівчині бачити на собі порвані або зношені панчохи означає: її звинуватять в легковажності. Коли ж уві сні довелося одягати свої ніжки в модні мереживні — їй дуже подобається чоловічу увагу, але треба бути обачнішими.

Ставлення до себе та інших

Вибирати, купувати їх уві сні — сновидец хотів би позбутися від власних проблем, причому не своїми силами, а використовуючи когось іншого. Але треба пам’ятати: рішення проблем — особиста справа кожного, а не обов’язок сторонніх.

До чого сниться приміряти панчохи? Для дівчат означає встановити з кимось чудові стосунки. Для представників сильної статі — зіграти наяву непристойну роль.

Наснилися нові, ще упаковані, панчішки? Наяву сновидцу належить спілкування з новими людьми, однак при цьому він буде відчувати себе трохи скуто.

Будинок, сім’я, достаток

Одягати шовкові — попереду бідність, нитяні — посередній достаток, вовняні — достаток. Знімати панчохи — бідність.

Пояс для їх носіння сонники інтерпретують по-різному для сильної і слабкої статі. Так, у чоловіків будуть натягнуті відносини з домашніми, скутість. Для прекрасної половини бачення сигналізує про бажання надати щось нове своїм образом.

Наснилося купувати, одягати панчохи? Сонник пояснює: так уві сні відбивається бажання людини полегшити життя. Або ж необхідність і підвертається можливість зробити це.

Ісламський сонник інтерпретує таке сновидіння як пов’язане з дружиною або слугою.

Сонник панчохи, до чого сниться панчохи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: