Сонник пляшка вина, до чого сниться пляшка вина уві сні

Якщо примарилась уві сні пляшка вина, обов’язково зверніть увагу на те, наскільки вона наповнена. Сонник вважає, що наповнена по вінця звеселяючим напоєм ємність знаменує веселе проведення часу. Якщо бутель напівпорожня, то попереду чекають поневіряння та бідність. Ще точніше визначити,, до чого сниться такий символ можна, заглянувши відразу в кілька джерел.

Універсальний тлумач

За даним джерелом, бачити уві сні пляшку вина — до суперечок і розбіжностей. Пити червоне винце і відчувати сильне сп’яніння, значить, в реальності самому виступати організатором всіляких конфліктів. Універсальний сонник рекомендує не проявляти в суспільстві подібну емоційність, інакше, можна легко знайти відразу цілу компанію недругів.

Бачити уві сні, як ви відкоркували пляшку вина червоного або білого і розливаєте вміст по келихах численних людей, що сидять за довгим столом — до зустрічі з друзями. Самому пити і при цьому не напитися — до страждання від шкідливої ​​звички. Якщо присниться такий сюжет, відмовтеся від алкогольних напоїв на тривалий час, а краще назавжди. Якщо станете пити вино пляшками, швидко потрапите в алкогольну залежність.

Що говорить сонник Міллера

Якщо сниться, що пляшка червоного вина виготовлена ​​з дорогого скла і прикрашена золотими етикетками, то наяву будете відчувати фінансові труднощі. Сонник Міллера вважає, що бачити таке в нічних мареннях — ознака наближення бідності.

Якщо присниться розбита ємність, значить, станете переживати з серйозного приводу. Намагатися склеїти розбиту пляшку вина — до спроб переламати ту негативну ситуацію, в якій опинилися через власні необдуманих дій. Сниться, що розбиту тару вдалося відновити? Сонник Міллера переконаний, що в цьому випадку ви подолаєте всі негаразди.

Пояснення сну для жінок

Представницям прекрасної статі відкрита бутель передрікає захоплююче любовну пригоду. Якщо приснилося, що тара була відкрита, але порожня, то роман буде дуже стрімким, недовгим і залишить після себе лише засмучення і гірке розчарування.

Якщо сниться, що ви розбиваєте скляну ємність вщент, то слід емоційно готувати себе до розлучення. Так, пережити його буде дуже нелегко, але, зате потім ви відчуєте неймовірну душевну легкість. Якщо присниться цей сон, завчасно заручитися підтримкою рідних і близьких людей. Жіночий сонник впевнений, що вони допоможуть пережити період шлюборозлучного процесу максимально легко.

Найрізноманітніші передбачення

Щоб відшукати те єдине вірне тлумачення сну, яке підходить саме вам, слід вивчити всі наявні для цього сновидіння тлумачення.

 • Дивитися на порожню пляшечку вина — до нудьги і втоми від життя.
 • Відкорковувати пляшку — до фінансового і сімейного благополуччя.
 • Порожня пляшка вина — до непорозумінь.
 • Якщо замість ігристого напою вода — готуйтеся до нового знайомству.
 • Сонник пляшка вина, до чого сниться пляшка вина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: