Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пляшка, до чого сниться пляшка уві сні

Сонники не можуть дати узагальнену відповідь,, до чого сниться пляшка. Дуже багато залежить від того, з чим вона була, а так само з якого матеріалу, повна або порожня, з наклейкою або без, з вузькою шийкою або з широким. Одним словом: хочете знати правдиве тлумачення — згадуйте подробиці, побачені уві сні!

Сонник Міллера

Добре якщо уві сні пили з пляшки, наповненої по саме горло. Це говорить про те, що дуже скоро вам вдасться подолати всі перешкоди в справах любові. А ось якщо пляшечки порожні і не миті — грядуть нещастя, з якими вам буде дуже складно впоратися самотужки, засмучує сонник.

Узагальнені тлумачення

Незважаючи на складності в узагальненні, все ж можна виділити кілька загальних значень для сновидінь, в яких фігурує пляшка.

 • Приснився бутель з вином або з іншим алкоголем — на радість, приємного спілкування.
 • Пляшка з водою — до знайомства.
 • З будь-яким рослинним маслом — до гостей.
 • Биті пляшки — знак сварки або хвороби.
 • Порожня тара — до безсилля.
 • Брудна або тріснути — до неприємних толкам.
 • Вміст на кшталт визначення майбутнього

  Тлумачення сну багато в чому залежить від того, чим була наповнена пляшка.

  Мінеральна вода або будь-яка інша прозора рідина, яку ви зібралися пити — пророкує знайомство з людиною чесною і відповідальною. А ось з водою непридатною для вживання — до неприємних зустрічей, пророкує сонник пастора Лоффа.

  Штоф з коньяком або ще з якимось спиртним сниться до приємного проведення часу.

  Цікавить,, до чого сниться пляшка з молоком? Сонник Ванги дає тлумачення: вас чекає здоров’я міцне і настрій бадьорий.

  Ємність з широкою шийкою, наповнена пивом, квасом або брагою обіцяє сплячій людині деякі невдоволення, які вдасться дуже швидко вирішити.

  Пластик або скло — від бідності до багатства

  Бачити уві сні пластикову пляшку, наприклад, зі спиртним — до бідності через пияцтво, а ось з молоком — ваше матеріальне майбутнє в ваших руках.

  Повна скляна тара з алкоголем, особливо якщо це пляшка дорогого спиртного, приснився вам, означає багато грошей в ваших «кишенях». Але якщо вам приснилося, що пляшка з елітним коньяком або віскі наполовину порожня — чекайте пересудів.

  Сонник Медеї говорить: сновидіння, в якому ви переливає щось зі скляної ємності в пластмасову, а що утворилася при цьому піна вам заважає — будете відчувати невпевненість, приймаючи рішення, що стосується чужих фінансів.

  Бити скло — до неприємностей

  Пити пиво і бити посуд — до неприємних моментів.

  Наснилося, що п’яниця розбиває пляшку об голову свого товариша по чарці? Погане бачення, що не пророчащая нічого хорошого: бережіть себе, говорить воно!

  Розбити пляшку, виловлену з моря, щоб витягти записку — на думку Місячного сонника, це до поганих вістям.

  Наснилося, що осколки битого склотари блищать на сонці і сліплять вас? Вам доведеться зіткнутися з брехнею.

  Розбити уві сні бутель, в якому було багато масла, і посковзнутися на ньому — до складнощів у спілкуванні з друзями.

  Професія склодува, або Вас чекає радість

  Збирати порожні пляшки з-під спиртного для переплавки — до радості від творення чогось нового.

  Виливати з пляшки соняшникову олію, кидати її в розплавлене кипляче скло і видувати після цього райдужні скляні вироби — вас чекає радісний настрій.

  Тому людині, яка бачить уві сні красиві бульбашки, видуває склодувом, можна розраховувати на щастя, обіцяє Східний сонник.

  Купівля або продаж, як символ придбання і втрат

  Хочете знати,, до чого сниться сон, в якому ви купуєте шампунь у великій пляшці з яскравою етикеткою? Загляньте в Весняний сонник — ви дізнаєтеся, що це сниться до оновлення свого іміджу.

  Продавати уві сні комусь чи дарувати пляшечки різних кольорів і розмірів, наповнених найрізноманітнішими наповнювачами, починаючи від молока, закінчуючи духами? Якщо ви відчуваєте при цьому задоволення, то вас чекають приємні знахідки.

  Здавати уві сні щойно куплені пляшки в прийом склотари — до втрати чогось матеріального. А якщо ви перед цим вилили на землю їх вміст — до розставання з близькою людиною.

  Дивні сни — знак подиву і розіграшів

  Бачити дивне сновидіння, в якому лісові звірі продають пляшки з водою або іншими напоями — ви чогось дуже здивуєтеся в реальності.

  Наснилася червона літаюча «пляшка» з зеленими чоловічками — на подив від нових захоплень ваших старих знайомих.

  Сниться, що небіжчик, незнайомий вам, наливає в стакани палаючий спирт і пропонує вам розділити з ним трапезу? Чекайте розіграшу, причому не самого невинного, пророкує Сучасний сонник.

  Сонник пляшка, до чого сниться пляшка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: