Сонник потрапити під дощ, до чого сниться потрапити під дощ уві сні

Уві сні потрапити під дощ, на думку сонника, дуже корисно. Це просте явище спочатку вважається символом очищення і відродження. До чого ще сниться настільки тривіальне подія, підкажуть деталі.

Основна розшифровка

Тлумачення сну необхідно почати з самого дощу. Причому сонник рекомендує врахувати особисті відчуття від дотику крапель зі шкірою.

 • Блискучі краплі — до приємної зустрічі зі старовинним знайомим.
 • Каламутні і важкі — до спілкування з малоприємною особистістю.
 • Іржаві або темні — до наклепів.
 • Слабкий дощик може приснитися до сліз.
 • Злива — до істерики.
 • Холодний — до печалі.
 • Теплий — до набуття життєвих сил.
 • З вітром, громом і блискавкою — до грабежу і образи.
 • Крізь сонце — до виграшу.
 • За Міллеру

  Сонник Міллера стверджує, що дуже добре уві сні потрапити під дощ і побачити яскраву веселку. Це явище несе небувале щастя, підтримку і загальний успіх. Для закоханих бачення означає любов довге і щасливе.

  До обновці!

  До чого сниться потрапити під дощ і зовсім промокнути? Літня гроза обіцяє щастя в любові і легку розрядку емоцій. Промокнути в ній означає, що незабаром вам вдасться прикупити нову річ до душі.

  Якщо ж ви намокли під мрячить осіннім дощиком, то наяву спливуть старі проблеми, які здавалися вирішеними.

  Чи не будьте відвертий!

  Молодій жінці промокнути уві сні до нитки — до легковажного способу життя, який шкодить її чесної репутації.

  Якщо при цьому її одяг стане брудною, то загрожують худі плітки. Наснилося, що ви намокли? Сонник рекомендує не сильно відвертими з малознайомими людьми.

  Уникнете труднощів

  До чого сниться потрапити під дощ і на подив залишитися сухим? Сонник думає, що у вас незмінно вийде уникнути серйозних труднощів, які загрожують вашій кар’єрі. Якщо уві сні ви явно бачили ллються струмені, але одяг залишився сухий, то довга виснажлива хвороба омине.

  Життя зміниться!

  Якщо уві сні вам довелося бачити сильну зливу, то скоро на вас наваляться десятки проблем, які потребують негайного вирішення. Якщо приснився сильний дощ, від якого вам вдалося сховатися, то сонник впевнений, що у вас з’явиться гідний покровитель.

  Потрапити під сильну зливу і вимкнути наскрізь — до подій, які кардинально змінять життєву лінію і ваше оточення.

  До успіху

  До чого ще сниться потрапити під дощ? Якщо трапилося дуже швидко знайти притулок і перечекати його під дахом, то наяву сонник обіцяє успіх в амурні пригоди.

  Бачити грозу або чути уві сні віддалені гуркіт грому — до п’яної компанії і гучно з’ясування стосунків. Якщо ж наснилося, що ви вдало уникли дощу, то в реальному світі всі труднощі обійдуть стороною.

  Негативний тлумачення

  На думку сонника, потрапити під дощ не просто холодний, а крижаний — до швидкої хвороби. Це також попередження про серйозну недугу близького родича. Можливо, що після бачення ви дізнаєтеся новина, яка потрясе до глибини душі.

  Збитки або прибуток?

  Якщо погодне явище уві сні виявилося настільки грандіозним, що струмені води стали заливати будинок через дах, то вам доведеться займатися вкрай сумнівною справою.

  Якщо вода при цьому була каламутною, то воно принесе тільки проблеми і збитки, якщо ж прозорою і чистою, то можна розраховувати на небувалу прибуток.

  Сонник потрапити під дощ, до чого сниться потрапити під дощ уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: