Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник потрапити в аварію на машині, до чого сниться потрапити в аварію на машині уві сні

Якщо приснилося потрапити в аварію на машині, варто трохи пригальмувати швидкий біг по життю і постаратися вберегтися від неприємностей, які обіцяє цей сюжет уві сні. Зрозуміти,, до чого сниться такий поворот подій, допоможе сонник, витлумачивши його з урахуванням інших деталей. Мають відбутися несприятливі зміни, виробничі, особисті невдачі.

Складнощі, труднощі

До чого сниться аварія на чужій машині, за кермом якої перебував хтось інший? Сонник повідомляє: ця людина принесе вам неприємності, образи. Бачити уві сні, як на чужому автомобілі подія трапилася з іншою людиною? Труднощі торкнуться сновидіння тільки поверхнево, що не принісши серйозних наслідків.

Наснилося самому їхати за кермом на чужій машині і опинитися учасником дорожньої пригоди? Можливо, доведеться змінити місце роботи через якогось неприємного обставини або ситуації.

Часто потрапити в аварію на машині сонник трактує як передвістя фінансових труднощів. Дуже ймовірно звільнення з роботи або інші матеріальні проблеми.

Не все так похмуро!

До чого сниться потрапити в аварію на машині і вижити? Наяву сновидец вдало вийде зі скрутної ситуації. Також стати уві сні учасником серйозного ДТП і вижити означає: при веденні власних справ не можна покладатися на інших. Тільки тоді всі плани можна здійснити.

Побувати уві сні в транспортній пригоді і вижити сонник називає відмінним знаком. Особливо це стосується роботи: якщо проходили співбесіду — вашу кандидатуру схвалять. Коли заплановані ділові зустрічі або підписання договорів — вони також пройдуть успішно. Якщо нічого не передбачається, можливо, відбудеться підвищення зарплати.

Опинитися уві сні потерпілим від дорожньо-транспортної пригоди при поїздці на автобусі віщує якісь життєві зміни, швидше за все, не дуже приємні. Також приснився аварія на автобусі означає крах продуманих планів сплячого, який призведе до більш успішному рішенню.

Колір машини

Тлумачення сну також бере до уваги колір автомобіля. Наприклад, ви бачили:

 • Білий — слід переглянути занадто критичне ставлення до оточуючих, здатне спровокувати конфлікти;
 • Чорний — сонник повідомляє: недоброзичливці хочуть нажитися за рахунок сплячого;
 • Червоний — неприємності в стосунках з коханою людиною;
 • Синій — стабільність в справах під загрозою;
 • Жовтий — наяву сплячому не вистачає розважливості, спокою. Потрібно сприймати деякі нюанси простіше.
 • Сонник Міллера: готуйтеся до неприємностей

  Наснилося потрапити в аварію на машині? Сновидець повинен підготуватися до непередбачених ситуацій, щоб бути готовим гідно протистояти складним обставинам.

  Інші значення

  До чого сниться бачити з боку автомобільну аварію, де зіткнулися відразу кілька машин? Плани сплячого здійсняться, тільки якщо він буде «тримати ніс за вітром», уважно стежити за ситуацією.

  Згідно сонником Фрейда, опинитися учасником автомобільного зіткнення означає пробудження пристрасних почуттів до когось особливому. Причому, відбудеться це дуже скоро, а емоції захлиснуть сновидіння з повною силою. Такі почуття запам’ятовуються назавжди.

  Потрапити уві сні в автомобільну аварію означає: наяву ви можете стати жертвою шахраїв. Намагайтеся дуже уважно, обережно вести свої грошові справи.

  Сонник потрапити в аварію на машині, до чого сниться потрапити в аварію на машині уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: