Сонник пончики, до чого сниться пончики уві сні

До чого сняться пончики? Така випічка уві сні — передвістя різних складнощів, провалу планів, розчарувань, перешкод в роботі. Але сонник іноді дає позитивні трактування: підтримка впливових покровителів, відновлення дружніх відносин.

Дізнаєтеся чужу таємницю, будете протистояти ускладнень

Приснився символ вказує: незабаром сновидец випадково дізнається якусь таємницю, яка змінить його думку про кого-то, і захоче поділитися нею з друзями. Однак не слід цього робити, якщо він не готовий відповідати за несприятливі наслідки своїх слів.

Бачити пончики уві сні часто означає: чекають різного роду невдачі. Важливо згрупуватися, зібрати свою рішучість і волю воєдино, щоб не упустити момент погіршення ситуації. Якщо прийняти вчасно заходи, можна уникнути помилок і непорозумінь.

До чого сняться ароматні пончики на прилавку магазину? Сонник попереджає: дуже скоро почнуться перешкоди, складності. Задумані плани турбуватимуться.

Попереду марні клопоти, період економії

Бачили, як смажите їх уві сні? Вас чекають марні клопоти. Будете крутитися в нескінченній низці клопоту, постійно вирішуючи виникаючі проблеми. В результаті особистих справах буде завдано шкоди.

Наснилося смажити пончики? Сонник повідомляє: доведеться на всьому економити. Якщо готували їх з якоюсь начинкою — чекають фінансові проблеми.

Що довелося робити?

Тлумачення сну розглядає дії сплячого. Отже, пончики довелося:

 • Бачити — попереду розчарування, засмучення;
 • Смажити уві сні — дрібниці завадять здійсненню важливих справ;
 • Купувати — належить стомлююче спілкування з нав’язливим знайомим;
 • Є — можете захворіти, коли досягнення мети або перемога вже дуже близько;
 • Пригощати когось — почнеться смуга невдач.
 • Прикрі пригоди, припинення дружби

  Є пончики уві сні означає: досягнення задуманого завадять якісь прикрі події, що не залежать від сплячого.

  До чого сниться є їх в надмірно великих кількостях, так що навіть об’їлися? Сонник вказує: наяву припиніть дружбу з особою, котрі вступили безчесно з вами або вашими родичами.

  Підтримка впливових осіб і однодумців

  Але можна зустріти і позитивні трактування приснився сюжету про ці кулінарних виробах. Продавали їх? Станете шукати уваги впливових осіб для вирішення своїх справ. Сновидіння обіцяє: ви зможете заручитися підтримкою покровителів, а також завести корисні знайомства.

  Якщо уві сні ласували пончиками в компаніїї друзів — за сонником, знайдете однодумців, які допоможуть уникнути проблем і добитися успіху в починаннях.

  Приснилася звичайна випічка? Придбаєте нових друзів. Облиті глазур’ю або прикрашені різнобарвною обсипанням пончики обіцяють відновлення добрих відносин зі старими друзями. Вони виявилися з начинкою? Чекайте приємного сюрпризу або надбавки до зарплати.

  Сонник Міллера: перешкоди в роботі

  До чого сниться купувати свіженькі рум’яні пончики, посипані цукром? Наяву сновидцу стануть докучати, відволікати від роботи, чинити перешкоди настирливі люди. Через них сплячому виявиться складно зібратися з думками, виконуючи відповідальне термінова справа.

  Сонник пончики, до чого сниться пончики уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: