Сонник потрапити до в’язниці, до чого сниться потрапити до в’язниці уві сні

Дуже неприємний осад залишається на душі, якщо уві сні вам довелося потрапити до в’язниці. Але не варто бити тривогу, прокинувшись. Такі бачення, на думку більшості сонників, звичайно, обіцяють неприємності, але є тлумачення, згідно з яким взяття під варту — це символ успіху. Придивіться до дрібниць, коли будете з’ясовувати, до чого це сниться, рекомендують тлумачі.

Що пророкує Г. Міллер

Сонник Міллера, будучи складеним професійним психологом, велике значення надає саме психологічним аспектам сновидіння. Так, за його версією, якщо уві сні ви потрапили до в’язниці, то це означає, що ви підсвідомо не готові до якихось важливих справ, ви затиснуті і не можете розумно мислити.

А ось, що приснився вихід на волю може означати позбавлення від якогось негативу або тиску, що заважає вам жити.

Причина арешту

Від причин арешту залежать і тлумачення побачених уві сні сюжетів. Ось, на думку більшості сонників,, до чого сниться арешт, якщо ви:

 • Бачите уві сні, що скоїли крадіжку — почуєте плітки про себе;
 • Скоїли вбивство — навчитеся контролювати свої слова, інакше зарекомендуєте пліткарем;
 • Провернули фінансову аферу — до обману і зради;
 • Образили уві сні представника закону — до проблем з керівником.
 • Бути «злочинним елементом»: Будьте уважні до дрібниць

  Наснилося, що ви — злочинець? Обов’язково з’ясуйте, до чого це сниться, бо від тлумачення сну залежить ваше благополуччя. Ви бачите себе сидячим в камері в оточенні послужливих «шісток» — наяву ви зіткнетеся з лицемірами.

  Наснилося, що ви потрапили до в’язниці за власною ініціативою, так як начальник колонії боїться вас — в реальному житті потрібні зв’язки відіграють велику роль в здійсненні задуманого.

  А ось, якщо ви невеликий кримінальник, який потрапив до в’язниці за дурниці — це знак того, що слід більш уважно ставитися до підказок долі, це допоможе уникнути неприємних інцидентів, радить Східний сонник.

  Без вини винуватий, або Страхи і невдоволення

  Сюжет про те, що вас заарештували помилково, уособлює ваші страхи. Сонник Фрейда стверджує, що подібні образи найчастіше бачать молоді хлопці і дівчата, бояться першого сексуального досвіду.

  А ось сонник пастора Лоффа пророкує бажання припинити всі відносини з тією людиною, з-за якого ви потрапили до в’язниці уві сні. А якщо ви не знаєте, хто став причиною вашого ув’язнення, то це говорить про те, що ви самі не знаєте, чого хочете.

  Катівні, як музейний експонат: Небезпека мине

  Добре, якщо вам приснилося бачення, в якому ви потрапили в тюрму не в якості арештанта, а як відвідувач музею або виставки. Місячний сонник стверджує, що це символ того, що вас вчасно попередять про небезпеку, і ви зумієте її уникнути.

  Не зайвим буде також довідатися,, до чого сниться бачення про те, що ви берете участь в реаліті-шоу, в якому приз дістанеться тому, хто стійко перенесе всі тяготи арештантському життя. Ви перемогли — вас чекає визнання; приз дістався іншому — відкладіть свої справи на потім.

  Сонник потрапити до в'язниці, до чого сниться потрапити до в'язниці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: