Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник приниження, до чого сниться приниження уві сні

До чого сниться приниження? Якщо ви потрапили уві сні в вкрай принизливе становище, то найчастіше це бачення-перевертень, яке обіцяє безмежне щастя і успіх. Сонник впевнений, що в цьому питанні все вирішують деталі.

З чого починати?

Спочатку, сонник радить тлумачити приниження уві сні з точки зору психології. Адже найчастіше це віддзеркалення власної невпевненості або надмірної зарозумілості.

Наснилося, що ви не змогли стерпіти приниження і відповіли кривдникові в будь-якій формі? Ви занадто концентріруетесь на власну особистість і частенько вступаєте в суперечку тільки з принципу, навіть усвідомлюючи свою неправоту.

Приниження, яке вивело вас з рівноваги навіть в реальному світі, означає, що ви занадто пасивні і бездіяльність може призвести до сумних підсумками.

Стримуйтеся!

Якщо уві сні вам трапилося бачити, як принижують інших персонажів, то сонник закликає бути стриманішим і більше цінувати оточуючих.

Наснилося, що ви випробували неймовірне приниження? Ваша гордість і упередження можуть стати причиною великого конфлікту. Сновидіння також обіцяє розчарування в комусь із близьких чи знайомих.

За Міллеру

Якщо уві сні вас принизили, то пан Міллер пророкує крах успішного починання. Бачити приниження — до охолодження в любові і сварки з одним.

До викриття

До чого ще сниться приниження? Бути ображеним уві сні означає, що незабаром ви отримаєте сумні новини. Якщо бути приниженим сталося знайомому, то гряде сварка з друзями.

Якщо в нічних мареннях довелося бути приниженим, то знайте — заздрісники поширюють брехливі чутки і плітки у вас за спиною. При цьому сонник абсолютно впевнений, що скоро вам вдасться їх викрити і заслужити повагу всупереч усьому.

Позбавтеся від негативу!

До чого сниться, що вам довелося терпіти приниження? Сонник впевнений, наяву гряде довгий судовий розгляд, в яке ви будете втягнуті, щонайменше, в якості свідка.

Терпіти знущання буквально означає, що в душі живе давній страх або навпаки злість. Дуже важливо позбутися від цих почуттів, інакше потрапите в сумну історію.

Якщо уві сні довелося терпіти негативне ставлення від інших персонажів, то в реалі ви зможете проявити велику стійкість і не втратити самовладання в екстремальному подію.

Розшифровки принижень

Точне тлумачення сну залежить від ступеня і способу приниження. Сонник пропонує кілька конкретних інтерпретацій агресивних дій.

 • Ляпас — до гучного звістці.
 • Плювок — до невеликого прибутку.
 • Стусан — допомога або стимул до подальших звершень.
 • Звинувачення — вдале рішення проблеми.
 • Будь-які удари — погіршення здоров’я і настрою.
 • Якщо приснилося, що вас прикро дражнили і всіляко знущалися, то в реальному світі ви завоюєте повагу і гарячу любов вельми заможної і серцевої особи.

  Вас люблять!

  До чого сниться побиття? Сонник стверджує, що найчастіше це прояв щирої любові від людини, який вас побив.

  Якщо ж сталося бачити побиття з боку, то це символ завершення якогось справи або відносин.

  Наснилося незначне, але вкрай образливе побиття? Бачення передрікає відчуття спустошеності, ганебний вчинок і хвороба.

  Сонник приниження, до чого сниться приниження уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: