Сонник піт, до чого сниться піт уві сні

До чого сниться піт? Так само як і в реальному світі, уві сні ця фізіологічна рідина є ознакою важкої роботи або рішення особливо серйозних проблем. Сонник ж пропонує ще ряд цікавих розшифровок.

Тримайтеся!

Наснилося, що ви дико спітніли? Якась заплутана ситуація виявиться позаду, але ви витратите на її дозвіл масу сил і ресурсів. Уві сні тіло покрилося потім? Це вірне знамення великого лиха або нещастя.

Сталося бачити, що крапельки виступили лише на окремих ділянках? Деякий період вам загрожують плітки і пересуди за спиною. Але сонник радить не звертати на них уваги: ​​погані розмови швидко вщухнуть, а ваша репутація виявиться в безпеці.

До чого сниться піт ще? В ночі це попередження про серйозні захворювання, пов’язаних з внутрішніми органами. Іноді підвищена пітливість в мріях відображає витривалість і стійкість сновидіння.

Відповідь Міллера

Наснилося, що ви раптово спітніли? Деякі життєві труднощі доставлять масу неприємностей, але ви обов’язково впораєтеся.

Що відчували?

До чого сниться піт? Сонник пропонує зібратися з силами, адже гряде досить складний етап у долі.

Сталося бачити піт на тілах інших персонажів? Це означає, що особисто вас чекає обтяжлива і досить трудомістка завдання.

Кривавий піт символізує підвищена напруга. Можливо, якась проблема буде мати безпосередній зв’язок з родичами. Якщо уві сні ви були спокійні і зібрані, то в будь-якому варіанті ви гідно пройдете чергове випробування.

Готуйтеся!

Наснилося, що пітливість доповнювалася неприємними душевними відчуттями і похмурою атмосферою самого бачення?

У зазначеному випадку сонник рекомендує підготуватися до найсумніших наслідків. Ймовірно, докладені зусилля не принесуть хороших результатів.

Уві сні піт буквально ллється рікою і просочує одяг? Наяву належить вступити в жорстке протистояння з конкурентами або ворогами.

Про що мрієте?

До чого сниться, що ви сильно пропотіли, займаючись фізичною працею? В реальності все сили будуть кинуті на заробітки і видобуток прожитку для сім’ї.

Сталося бачити, що піт з’явився від розумової роботи? Сонник підозрює, що ви бажаєте осягнути щось незвідане, наприклад, навчитися магії або іншим подібним мистецтвам.

Для обивателів, які не прагнуть пізнати особливий сенс буття, цей же сюжет означає нездійсненні фантазії або заборонні задоволення.

Хто сновідел?

Тлумачення сну не буде повноцінним, якщо не врахувати ще один фактор, а саме підлогу сновидіння, якому приснився розглянутий сюжет.

 • Жінці — бажання завагітніти.
 • Чоловікові — незадоволеність, пошук.
 • Бізнесмену — сильна конкуренція.
 • Дитині — веселощі, радість.
 • Закоханому — погіршення відносин, ревнощі.
 • Уві сні довелося витирати струмує по тілу піт? Сонник гарантує серйозну простуду. Якщо довелося витирати лише кілька крапель, то низка дрібних невдач принесе засмучення, але не порушить планів.

  Бережіться!

  До чого сниться запах поту? Вас може зрадити найдорожча людина або ж наяву захворіє хтось із близьких.

  Уві сні від вашого одягу тхнуло неприємним амбре? Сонник пророкує: вляпатися в погану аферу і зіпсуєте репутацію, що негативно позначиться на подальшій кар’єрі.

  Відчувати запашок, що виходить від іншого персонажа — до злісних чуток, які розповсюджують недруги.

  Сонник піт, до чого сниться піт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: