Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник посилка, до чого сниться посилка уві сні

До чого сниться посилка? Цей символ не можна тлумачити однозначно, оскільки іноді він віщує проблеми, невдачі, а в інших випадках сонник повідомляє, що людину чекає успіх, багатство, повагу співробітників. Важливо пригадати, які були супутні подробиці уві сні, тоді нескладно його витлумачити.

Готуйтеся до несподіванок

Сонники часто трактують отримання посилки уві сні як передвістя несподіваного сюрпризу наяву. Яким він виявиться — залежить від емоцій, випробуваних сновидцем. Якщо там щось, зраділи його — сюрприз буде приємним. Коли ж було щось неприємне або приснилася відкрита кимось іншим ваша посилка — це до розчарування, смутку.

До чого сниться отримувати її? Незабаром несподівано отримаєте прибуток звідти, звідки не сподівалися. Також сновидіння обіцяє хорошу звістку, успіх у справах.

Робота, бізнес

Отримати уві сні повідомлення про бандеролі, за сонником, обіцяє успіх на діловому терені і значне поліпшення матеріального становища.

Наснилося відправляти комусь солодощі, фрукти? Цілеспрямованість, енергійність сплячого, які він проявляє на діловому терені, незабаром принесуть заслужене визнання, успіх розпочатих проектів.

Бачили її з речами уві сні? Сонник сповіщає: вашу роботу гідно оцінять і винагородять.

Отримали повідомлення з пошти про замовний листі? У вас виникне фінансова проблема, здатна зруйнувати старі, усталені зв’язки.

Перегляньте свої погляди і підтримайте близьких

Відправляти посилку уві сні — наяву близьким або друзям потрібна ваша допомога. Проявіть турботу про них.

Виявили там бомбу? Сонник повідомляє: діти зіграють з вами злий жарт, але понесуть за це зразкове покарання. Але не будьте до них надто суворі.

Наснилося відправляти її? Бачення підказує: сплячому слід позбутися стереотипів поведінки або застарілих поглядів. Позиції, на яких він зараз знаходиться, звідки оцінює навколишній світ, зжили себе і здатні принести шкоду.

Тлумачення за сонником Міллера

До чого сниться жінці отримати посилку з чимось цінним? Сновидіння вказує на дбайливе ставлення близьких до неї, зокрема, від родичів чоловіка. Бачити уві сні, ніби вона порожня — розпочату справу розчарує вас. Краще займіться чимось іншим.

Чи не розслабляйтеся — можливі неприємності

Приснився небіжчик, передає посилку? Сонник вказує: це попередження про можливі неприємності, невдачі.

Якщо ви відкрили посилку, а там порожньо, всередині знаходиться тільки лист — це сигнал про прийдешні проблеми. Потрібно підготуватися, зібравши всю свою рішучість, волю, щоб успішно протистояти їм.

До чого сниться знайомий небіжчик, передає посилку? Якщо віддає свої речі — значить, бажає, щоб сновидец повторив його долю.

Хороші ознаки

Бачити посилку з речами, де багато різних предметів, означає: сновидіння очікує повагу, шану в суспільстві, його прийматимуть у вищих колах.

Закоханому сновидіння, ніби йому прийшла посилка, обіцяє успіх у своїй обраниці. Тільки не треба чекати біля моря погоди — самі зверніть на себе увагу дівчини.

Надісланий уві сні по почтеящік з речами — сприятливе ознаку, яке обіцяє одержання звістки від одного або приємного подарунку.

Якщо там знаходилися коштовності, золото — сновидіння чекає пошана, багатство, процвітання, повагу з боку колег.

Сонник посилка, до чого сниться посилка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: