Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник посуд, до чого сниться посуд уві сні

Для господині посуд асоціюється з домашніми справами, а у інших — виключно з трапезою, або з розбиттям «на щастя». А, до чого сниться сюжет з кухонним начинням? Розгадати тлумачення різних сонників, які часом суперечать один одному, потрібно згадати всі деталі і подробиці, побачені уві сні.

Що ви робили з посудом: мили, становили на місця, або навіть розбивали? Яким вона була кольором, з чого зроблена, чиста або брудна? Відповіді на всі ці питання допоможуть з точністю передбачити, що чекає вас в майбутньому.

Побачити уві сні посуд — інтерпретація сонників

Якщо вам довелося бачити вві сні я багато посуду, і вся вона була розбитою, то наяву вас чекають конфлікти в родині, на грунті побутових обов’язків. Прислухайтеся до потреб домочадців і не звалюйте всю роботу на них — ось побачите, розладів вдасться уникнути.

Начищена до блиску, що виблискує посуд за сонником Міллера передрікає сновидцу життя в достатку. Якщо ви будете прагнути, то будинок буде «повною чашею», і ваша сім’я ніколи не дізнається, що таке брак.

До чого сниться битий посуд? За сонником Домогосподарки, такий сюжет уві сні віщує короткочасне щастя, але навіть його скороминущість залишить в душі приємні враження, і дасть поштовх до нових досягнень.

Для народжених навесні бити посуд уві сні — символ великого скандалу. Побережіть свою психіку, ставитеся до всього того, що відбувається навколо спокійно. Пам’ятайте, ви теж не ідеальний, і рідним можна пробачити їх проступки без криків і лайки.

Якщо посуд б’ється уві сні, падаючи з ваших рук, то все досягнення останнього часу підуть прахом, і уявний успіх перетвориться на низку невдач. Вийти із зачарованого кола невезіння допоможе лише робота над своєю імпульсивністю.

Але якщо посуд розбилася не випадково, а ви навмисно кинули її на підлогу, але не в пориві гніву, а з підтекстом «на щастя», то в реальності вам буде супроводжувати удача буквально у всіх починаннях — будь то фінансові справи, особисте життя, або родина.

До чого сниться купувати посуд? Сонник Чжоу-Гуна віщує великі зміни в долі тим, хто побачив такий сюжет уві сні. Зміни будуть пов’язані не тільки з укладом сімейного життя, швидше за все ви поміняєте місце роботи, і станете приносити додому більше фінансових коштів.

А, до чого сниться покупка посуду по сонником XXI століття? Уважно переглядати прилавок перед покупкою, вибирати особливо сподобалися тарілочки незважаючи на вартість — передвістя дуже щасливого сімейного життя. Майбутнє сімейне гніздечко можна буде назвати зразковим, і навіть ідеальним.

До чого сниться миття посуду? Езотеричний сонник попереджає тих, хто побачив таку картинку уві сні: це уособлення нервового перенапруження. Вам терміново потрібна розрядка, хоча б невеличкий перепочинок від роботи і інших справ, інакше психіка не витримає і відреагує на постійну напругу серйозним нервовим зривом.

Дарувати посуд уві сні свого начальника — символ сонника про підвищення заробітної плати. Якщо ж одержувачем такого подарунка були родичі, то найближчим часом у вас покращаться взаємини в сім’ї.

Прибирати посуд зі столу уві сні — негативний символ для жінок. Сонник трактує таку картинку як сум’яття і біль в душі жінки, почуття сновідіци в даний момент максимально загострені, і вона дуже вразлива. Якщо приснилося що миєте посуд, то в реальності що не відрізняються чесністю люди вводять вас в оману. Обман скоро розкриється, і ви будете засмучені, дізнавшись людини, який так з вами надійшов. Сонник радить підготуватися до поганих новин.

Посуд — тлумачення снів в залежності від її типу і матеріалу

Якщо уві сні ви побачили посуд, і тарілки при цьому виглядали доглянуто, красиво, то сонник інтерпретує це як свідчення про налагоджувати відносини з близькими. Навпаки, тарілочки з відколами і стертим малюнком — знак руйнівних неприємностей в сімейних відносин — вас чекають розбіжності і конфлікти, що супроводжуються лайкою.

Якщо ви стоїте на порозі прийняття важливого життєвого рішення, то можете не сумніватися,, до чого сниться кришталевий посуд: вам допоможуть з вибором, якщо ви не поспішайте, і не обов’язково такий вихід буде єдино вірним. Візьміть своє життя в свої руки, і зважитеся на відважний крок вперед.

Жіночий сонник позитивно інтерпретує те,, до чого сниться чистий посуд. В даний момент найвдаліший період для нових починань, доля до вас настільки прихильна, що ви навіть не помітите, як швидко настане час виконання всіх найзухваліших бажань.

До чого сниться порцеляновий посуд? Якщо це акуратні порцелянові чашечки, то сонник прогнозує приємний вечір з друзями. А якщо це тарілки, то очікуйте лайку з другою половинкою через дріб’язкового справи. Якщо жінка уві сні малює на фарфорових виробах, то в її родині запанує затишок і достаток.

Бачити уві сні новий посуд, упаковану, з якої ще ніхто не їв — пророкування сонника про неприємності, пов’язаних з особистими взаєминами. Ви втрачаєте свого партнера, не звертаючи уваги на його почуття і переживання, і це може плачевно закінчиться для ваших відносин.

Молода дівчина, яка перебуває в глибокій депресії, може не сумніватися,, до чого сниться немитий посуд. Побутові дрібниці, неможливість повноцінно позалицятися за собою несуть в собі негатив для психічного здоров’я. Вам терміново потрібно розвіятися, відпочити від домашніх справ, і життя заграє новими фарбами.

Порожня посуд — негативний символ. Якщо вона стоїть на святковому столі, то наяву ви гостро потребуєте засобах для існування, і допоможе виправлення такого становища тільки пошук нової роботи. Відчуття голоду уві сні, і при цьому порожня тарілка перед вами — символ сонника про боротьбу зі своїми шкідливими звичками.

Для молодої незаміжньої дівчини магазин посуду уві сні з акуратними поличками і великим асортиментом — пророкування про вдалий у всіх сенсах заміжжі — і чоловік попадеться хороший, і грошей буде вдосталь. А порожні полиці в посудній магазині знаменують про занепад у всіх ділових проектах.

Біла посуд — це хороший знак сонника для заміжніх жінок. Незабаром чоловік отримає підвищення по службі, і в будинку з’явиться такий необхідний достаток у всьому. До чого сниться срібний посуд? За прогнозами Французького сонника, зовсім скоро ви зустрінете хорошого авторитетного людини, який допоможе вирішити всі проблеми.

Якщо в даний час становище в сім’ї нестабільний, то не сумнівайтеся, до чого сниться скляний посуд — дуже скоро все зміниться на краще — з’явиться затишок і достаток, а відносини стануть гармонійними, наповняться взаєморозумінням.

Бачити уві сні гарний посуд, розписану в гжельский стилі — до незадоволеності своїми можливостями. Якщо ж вона не має певного малюнка, а просто красиво, то в побуті скоро настане затишок і спокій.

Сонник посуд, до чого сниться посуд уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: