Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник посуд — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон про домашнього начиння завжди нагадує вам про те, що вам слід звернути увагу на стан справ у вашому будинку і не захоплюватися порожніми витівками. Іноді такий сон пророкує сварки в будинку. Чистий, акуратно розкладена по полицях посуд — знак того, що все у вас йде добре і вам не слід намагатися порушити сімейну ідилію. Розкидана, гнуті, розбита, брудний посуд уві сні віщує сварки і плутанину в будинку.

Нова посуд у вашому домі уві сні віщує збільшується родина, вступ в шлюб або ж нові придбання. Але якщо ви побачите, що якась посудина розвалилася, погнулися або взагалі зіпсувалася, то ваші надії на шлюб з якоюсь людиною не здійсняться. Іноді такий сон підказує, що ви витрачаєте свій час даремно.

Посуд блискуча з дорогого металу або з дорогим покриттям уві сні передвіщає благополуччя, щастя, нові придбання, а іноді і виграш. Бачити столові прибори на полицях магазину — передвісник щасливого сімейного життя. Срібний посуд уві сні означає добробут і сімейне щастя. Отримувати срібне блюдо в подарунок уві сні — знак вдячності до вас людину, якій ви допомогли у важку хвилину. Купувати срібний посуд уві сні — до великих і щасливим змін у житті.

Бути присутнім уві сні на розпродажі (аукціоні) срібного посуду передвіщає неприємності, які приведуть до великих матеріальних втрат і зміни вашого соціального статусу через зраду людей, яким ви довіряли як собі самому. Дивіться тлумачення: фарфор, напої.

Сучасний Сонник

Є уві сні зі звичайної посуду віщує розбіжності в сім’ї, з дерев’яною — доведеться перейти на режим економії і стати вегетаріанкою, з срібною — поліпшите свої матеріальні умови, з сервізу — вам загрожує обман. Скляний посуд віщує щастя в будинку, порцеляновий — втрату одного, металева — хороші відносини з начальством, емальований — знайдете успіх в майже безнадійній справі.

Порожня посуд — доведеться терміново віддати борг, заповнена чимось — отримувати великі гроші. Брудний посуд, горою навалені в мийці, означає, що не зможете знайти спільну мову з тими, хто зазвичай розумів вас з півслова. Мити посуд означає, що вас вводять в оману, видаючи бажане за дійсне.

Чистий посуд уособлює порядок в домі і гармонію в сімейних відносинах, розбита — знак нетривалого щастя. Готувати в посуді їжу — чекайте візиту гостей, прати в ній — належить генеральне прибирання. Солити або маринувати в посуді — до печалі в радості і ностальгічним спогадам про минуле.

Купувати її уві сні — до змін в кращу сторону. Користуватися різнокаліберної старим посудом, в Щербина, тріщинах, з відколотий ручками — знак бідності і животіння без постійної роботи і на пташиних правах. Дарувати посуд — хороші види на поліпшення достатку в родині, отримувати в подарунок — не відмовить у проханні виручити друзів.

Китайський Сонник

У колодязь падає посуд — буде радісна подія. Вміст котла переливається через край — віщує велике багатство. Начиння і посуд, зроблені з напівкоштовних каменів — говорить про допомогу з боку. Мідна сковорода — віщує словесну сварку, лайку. Розбивається, ламається залізний котел — віщує траур. Розбивається, ламається сковорода, каганець — віщує неприємність.

Порцелянові чашки — віщують випивку і закуску. Порцелянові тарілки — віщують лайку. Ложка — передвіщає появу сина або онука. Жили, струни — віщує поява слуги, працівника в сільському будинку. Таз, велика миска — віщує додаток запасів, велике щастя.

Піднімаєш таз, відро, а у нього відпадає дно — віщує розорення. Жаровня, керамічний посуд — віщує багатство і знатність. Таз для вмивання особи, раковина — віщує поява красивою наложниці. Тази і миски різних розмірів — віщує радість спілкування з родиною.

Сонник Міллера

Якщо наснилася чистий посуд, це говорить про те, що у ваше життя входить небачене раніше благополуччя, доля подарує вам свою щедру посмішку. Брудний посуд сниться до того, що вас чекає невтішне майбутнє. Брати в руки тарілку — це означає, що візит удачі до вас неминучий. Але якщо вона впала і розбилася, то, на жаль, час суцільного везіння не буде довго.

Наснилося, що ваш погляд з гордістю і почуттям задоволення зупинявся на полицях, заставлених чистенькій блискучою посудом, — значить, будинок у вас буде повною чашею, ваш побут буде налагоджений просто відмінно. Для молодої жінки заходити в привабливий посудний магазин і милуватися там товаром — такий сон означає, що вона буде щаслива в шлюбі з порядним чоловіком. Побачити неакуратний, неприбраний посудний магазин, в якому полки були практично порожні, — такий сон підказує, що в справах ваших запанує плутанина, ви зовсім попадаєте духом.

Ісламський Сонник

Посуд з латуні, алюмінію, скла — символізує слуг і рабів. А посуд із золота — символізує банкрутство або гнів імператора. Є з глиняного, фаянсового посуду уві сні — до комерційних справах. Є з дерев’яного посуду — до прибутку в путешествіі. Серебряная посуд, в найширшому сенсі — символізує слуг господаря як в будинку, так і при веденні торгівлі. Вважається, що тарілки і чашки вказують на прагнення сновидіння правильно вести всі життєві справи. Користуватися уві сні срібною та золотою посудом — до вчинення в життя гріхів. Однак, якщо уві сні ними користується знайомий Вам померла людина, значить, йому уготована райська обитель. У Корані сказано: «І їх (в Раю) будуть обносити злотом стравами і кубками з злата». (Сура-Аз-Зухруф, 71).

Сонник Лоффа

Якщо уві сні ви побачили порцеляновий посуд в будь-який сюжетної лінії, зверніться до тлумачення символу «фарфор». Якщо ж у вашому сні ви бачите багато битого посуду, то це знак чвар і розладів в сім’ї. Бачити срібний посуд може означати, що ви прагнете зайняти певне положення в суспільстві або увійти в коло високопоставлених осіб і вважаєте, що цим будуть оплачені ваші заслуги. Гори немитого посуду можуть означати сварки з сусідами і дрібні чвари, викликані наклепом і плітками. А чиста, складена в стопки посуд вказує на приємну подію або сімейне свято.

Сонник Фрейда

Посуд, як набір ємностей — символізує жіноче начало, жіночі статеві органи. Чистий, блискуча посуд — говорить про здоров’я сновидіння, його (її) сексуальної привабливості і хорошою сексуальної формі. Миття посуду — символізує бажання мати дітей. Брудна — символізує нерозбірливість у виборі численних сексуальних партнерів. Розбита або зламана — символізує наявність серйозних проблем в сексуальній сфері, можливо про захворювання статевих органів.

Сонник Лонго

Символізує життєві справи і турботи. Чим краще вона виглядає в вашому сні, тим краще стан ваших повсякденних справ. Брудний посуд: означає невирішені проблеми в вашому домі, які можуть привести до погіршення відносин. Різні предмети кухонного начиння: символізують різні справи і проблеми. Так, каструлі — означають ваші задумки і плани на майбутнє, а чашки — домашнє благополуччя і затишок!

Сонник Цветкова

Побачена уві сні посуд символізує щастя в родині. Стара, декоративна — сімейне життя сита і благополучна. Якщо ж в будинку з’являється новий посуд — чекайте сварки. Коли ви миєте посуд уві сні — все ваші життєві негаразди і сварки потихеньку підуть, і все налагодиться. Якщо вам приснилося що ви навмисно б’єте посуд — значить ви знайдете спільну мову зі своєю другою половинкою.

Езотеричний Сонник

Бачити — до дрібних чвар зі знайомими та близькими. Зверніть увагу на стан своїх нервів. Мити — якщо ви не заспокоїте свої нерви, то доведете себе і інших до хвороби і нерівного зриву. Бити — все піде прахом, і сім’я, і ​​достаток, і робота, якщо ви не візьмете себе в руки.

Сонник Мандрівника

Посуд в цілому — відображає домашню атмосферу, матеріальне становище в сім’ї та стан взаємовідносин. Стара — сприятливий знак; нова або брудна — сварки; бити — на щастя; мити — до дружби і злагоди; порожня — потреба в чому-небудь, недолік; чужа — брехливі помічники.

Сонник Менегетті

Прівідевшіеся уві сні чистий посуд означає настання періоду справжнього благополуччя. Брудна — передвістя похмурого майбутнього. Якщо уві сні ви взяли в руки тарілку, то наяву вас відвідає удача. Впали і розбилися тарілки віщують, що час вдалих подій буде коротким.

Французький Сонник

Добрий знак. Посуд глиняний і порцеляновий віщує довге, мирне і щасливе життя. Золота або срібна — обіцяє знаменну для Вас зустріч з доброю людиною.

Сонник Хассе

Порожня — недоліки, горе; бачити — домашній суперечка; металеву — хороші умови, або багате подружжя; розбиту — втратити друга; нічну посуд — щастя в домі.

Сонник Ванги

Розбитий посуд, яку ви побачили уві сні, говорить про те, що незабаром ваше везіння підійде до кінця і настануть важкі часи.

Еротичний Сонник

Сон, в якому дівчині сниться, що вона входить в посудний магазин і любується товаром, віщує їй щасливий шлюб з хорошою людиною.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: