Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник постіль — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви виявляєте в своєму ліжку стороннього чоловіка, — знак чвар між подружжям. Якщо ви самі затягли в ліжко коханця — такий сон говорить про те, що свято у вашому будинку обернеться сумом. Якщо уві сні ви встаєте з ліжка, збираючись на роботу, — це передвіщає хворобу для здорових і одужання для хворих. Якщо ніжитеся в ліжку мало не до полудня — це передвістя чиєїсь смерті. Якщо уві сні ви паралізовані і не можете встати з ліжка — це до нещастя в результаті аварії. Впасти з ліжка — переживете смертельний страх.

Розкиданий ліжко віщує відвідування вашої квартири злодіями-домушниками. Описана, мокра хоч викрути ліжко означає, що вам доведеться позалицятися за старим, немічним чоловіком. Чиста постіль зі свеженакрахмаленним білизною говорить про те, що проти вас щось замишляє з боку чоловічої половини вашого трудового колективу.

Застеляти ліжко покривалом — допустите ряд помилок під впливом тих, хто в цьому вкрай зацікавлений. Розбирати ліжко, готуючись відійти до сну, — доведеться брати участь в обговоренні якогось питання, при якому так і не буде досягнуто консенсусу. Лягати в ліжко — поганий знак, що передвіщає великі неприємності в будинку або нещастя з кимось із близьких. Лежати голяка — до радості.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилася чиста і біла постіль, це говорить про те, що всі ваші клопоти, неспокою і тривоги підуть з життя, немов самі по собі, без будь-яких потрясінь. Застеляти її свіжим білизною — жінці такий сон говорить про появу нового кавалера, їй належить займатися чимось приємним.

Побачити себе відданих в ліжку в незнайомій кімнаті — такий сон означає, що до вас несподівано прийдуть друзі. Для хворої людини побачити себе в ліжку — сон-попередження про те, що його хвороба знову дасть про себе знати новими ускладненнями.

Спати в ліжку, але на відкритому повітрі — сон говорить про те, що вас чекають якісь чудові заняття; для поліпшення становища у вас з’являться нові можливості. Друг лежав у ліжку і виглядав дуже блідим — значить, ваші друзі відчують на собі вплив дивних обставин і будуть цим стурбовані.

Якщо мати побачила в сновидінні, що, лежачи в ліжку, її дитина обмочився, це говорить про те, що їй належить турбуватися з якихось не зовсім звичайним причин; вона буде доглядати за хворими, яким належить одужати ще нескоро. Самому описатися в ліжку — це до хвороби або трагічного події, яка змінить хід вашого життя.

Сімейний Сонник

Бачити своє ліжко або лягати на неї уві сні — до хвороби. Брудна — означає, що скоро ви почуєте, що хтось із ваших рідних чи друзів хворий. Чуже ліжко порожній бачити уві сні означає, що скоро ви отримаєте звістку про смерть. Якщо вам присниться, що хтось готує (стелить) вам ліжко, то вас чекає привітний прийом в гостях. Бути в ліжку з кимось уві сні означає, що вам слід потурбуватися про свою репутацію, так як про вас ходять різні плітки.

Красиво заправлена ​​ліжко уві сні — знак сімейного щастя і благополуччя. Зім’ята або пом’ята — передвісник тривог, хвилювань, безсоння через плутанину або неприємностей. Іноді такий сон віщує грошові втрати. Якщо вам присниться, що ви перестилали ліжко, то скоро вас відвідає милий друг. Хворому бачити себе уві сні в ліжку — знак того, що його хвороба ускладниться. Описати в ліжку уві сні — передвісник поганих звісток, несподіваних подій, переживань або приниження.

Сонник Фрейда

Ліжко — це материнська утроба. Вона рятує від ворожості зовнішнього світу і моральних переживань. Вона дозволяє сновидцу приховувати свої комплекси, сумніви і страхи, щоб потім в реальності постати впевненим, повним сил і енергії.

Білосніжна шлюбне ложе уві сні може відображати любов і гармонію в інтимній близькості. В такому сюжеті немає місця зрад, зв’язків на стороні. Ви повністю занурені в свого партнера, задоволені сексом з ним і бажаєте осягати з ним нові відчуття інтимної близькості ще довгі роки.

Чоловік відчув себе лицарем в ліжку, на якого напав лев — сон вказує на сексуальні проблеми сплячого. Він пригнічений своєю незадоволеністю, ненаситністю, тваринними інстинктами. Це може проявитися в грубому, безконтрольному поведінці по відношенню до другої половини. Інтимна близькість може носити домінуючий, насильницький характер.

Сонник Лонго

Бачити розібрану постіль із чистим білим білизною: віщує вам відпочинок і розслаблення. Іноді такі сни говорять про те, що якесь легке нездужання дозволить вам влаштувати собі зайві вихідні. Кольорова білизна на ліжку: знак чуттєвих задоволень. Зім’ята постіль у вашому сновидінні: означає, що ви занадто розслабилися в якомусь питанні, через що ваше життя може прийти в безлад. Брудна — попереджає про те, що якийсь конфлікт позбавить вас спокою. Обмочитися в ліжку: знак безсилля. Такі сни говорять про те, що якісь труднощі можуть надовго позбавити вас сил. Хворому такий сон віщує, що його хвороба затягнеться.

Ісламський Сонник

Якщо вільна, незаміжня жінка побачить уві сні ліжко, то у неї незабаром з’явиться чоловік. Продаж власному ліжку уві сні говорить про поганих події — розлучення, смерть дружини, якщо вона хворіє. Приснилася уві сні нова постіль говорить про те, що майбутня дружина буде прекрасною, а якщо уві сні ліжко виявляється порваній на шматочки, то ваша дружина грішна, не вірує в Аллаха. Сон, в якому ви спостерігаєте своє ліжко і ще чию то чужу, говорить про ще одному весіллі на іншій жінці. У разі, якщо вам здалося уві сні, що ви лежите на ліжку, то вам вдасться повернути раніше втрачене, втрачене.

Сонник Лоффа

Часом бачити себе в ліжку — це результат люцідную сновидіння. Ви усвідомлюєте, що спите, і ваша свідомість приймає обмеження стану сну. Однак часто цей символ асоціюється з лінню, хворобою, смертю або сексуальним досвідом. Якщо для вас ліжко втілює один з перерахованих вище символів, то сам сон, швидше за все, відображає, ваше сприйняття самого себе. Фрейд інтерпретував ліжко як символ утроби матері. Справді, якщо прохолодним осіннім ранком з головою сховатися під ковдру — тепле ліжко стане утопічним уособленням раю, який надійно захистить від негараздів навколишнього світу.

Езотеричний Сонник

Лежати одному в ліжку — до хвороби, небезпека заразитися від інфекційного хворого, особливо серйозними захворюваннями. Бути в ліжку з кимось знайомим ваш союз може привести до сумних наслідків. Бути в ліжку з незнайомим — чекай удару, неприємності. Займатися любов’ю, якщо основна увага на ліжку — перевірте свої сексуальні зв’язки. Вони ні до чого доброго не приведуть. Похідна розкладачка — тимчасове нездужання.

Сонник Хассе

Бачити кого-небудь в своєму ліжку з собою — незгода в шлюбі; зі шторами ліжко — шлюб; виставлену на сонці — благополуччя в домі; бачити порожню — смерть; лежати в ній — збільшує; брудну — хвороба в сім’ї; Розкішне — щастя в подружньому житті; добре застелену — впевненість і спокій; розбиту — втратити гроші, віддані в кредит; вставати з ліжка — для хворого отримати здоров’я.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині або жінці сниться, що вона застеляє ліжко, це віщує появу нового шанувальника, з яким вона приємно проведе час. Якщо вам сниться, що ваш улюблений лежить на ліжку і обличчя в нього незвичайно бліде, це означає, що у ваших стосунках буде недомовленість. Можливо, вас не задовольняє стан справ.

Сонник Цветкова

Якщо чоловік уві сні застилає постіль, то це віщує про можливу зміну місця проживання незабаром. Для жінки ж, заправлені ліжка уві сні попереджає про сильний скандалі. Якщо ви уві сні дивіться на розкриту постіль, то такий сон розповідає про вашу стурбованість, тривоги і страху неприємних скандалів.

Сонник Менегетті

Чистий і біла лежанка сниться до припинення тривог і турбот. У жінки, застилало уві сні ліжко, з’явиться новий серцевий друг. Наснилося, що ви спите на відкритому повітрі, — попереду цікаві заняття та прекрасні перспективи. Побачили себе в чужому ліжку в незнайомій кімнаті — приготуйтеся до візиту друзів.

Французький Сонник

Сон, в якому Ви лежите в ліжку — це попередження про якусь небезпеку. Прибрана і заправлені — означає, що Вашому спокою нічого не загрожує. Постіль в безладді — знак того, що таємниця, яку Ви хотіли б зберегти, стане відома іншим особам.

Сонник Мандрівника

Постіль — символ сексу; хвороби; шлюбу; особистої таємниці. В безладді — розлад сімейних відносин. Порожня — небезпека; промокла, з плямами — викриття, падіння авторитету, зрада. Ліжко зовні будинку — радісна подія.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: