Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник помідори — до чого сняться?

Сучасний Сонник

Вирощувати уві сні помідори в домашніх умовах означає таємну любов, ретельно приховану від заздрісних суперниць. Доглядати за помідорами в городі віщує, що не в міру цікаві особи можуть дізнатись і розголосити ваш серцевий секрет. Розсада помідорів означає заплутаність у справах і несподіваний візит небажаного гостя.

Поливати уві сні високі великі кущі помідорів, які передвіщають рясний урожай, говорить про те, що незабаром ви дізнаєтеся про існування суперниці, яка живе з вами зовсім по сусідству. Збирати стиглі червоні помідори — на щастя і багатства; недостиглі, бурі або зелені, — до непередбачуваної і небажаної затримці в справах на роботі.

Зіпсовані, почорнілі від несподівано ранніх туманів плоди — поганий знак, що передвіщає ослаблення зору або прогресуючу хворобу очей. Викидати гнилі помідори — зазнаєте невдачі через власну необачність, згодовувати худобі — до хвороби або смерті близьких.

Консервувати уві сні солоні або мариновані помідори означає зміну в поглядах на те, що здавалося вам непорушною аксіомою. Різати соковиті томати на салат віщує занепад справ або затримку зарплати, варити борщ з помідорами — любов зріє в душі і скоро виплеснеться назовні шаленою пристрастю.

Купувати уві сні помідори віщує, що можете потерпіти серйозної поразки в конкурентній боротьбі від своїх суперників по комерції. Є свіжі помідори — уважно стежте за своєю власністю, якою можете втратити; страви з помідорів — досягнете глибокої старості.

Сонник Лоффа

Помідори належать до символів, які пов’язані з добробутом людини і положенням в суспільстві. Також томати можуть провіщати зміни в особистому житті сновидіння. Червоні томати в банку, побачені в нічних мареннях, символізують, що може так статися, що радісні зміни в житті пройдуть повз вас. Причому причиною цього буде ваш консерватизм.

Червоні помідори в сновидінні завжди мають відношення до любовній сфері. Вони можуть вказувати на те, що ви пристрасно чекаєте нових любовних пригод. Також томати часто символізують зміцнення сімейних уз. Якщо приснилися свіжі томати, то для дівчини це означає, що в найближчий час відбудеться зустріч з коханою людиною. Для чоловіка або хлопця таке сновидіння символізує любовні задоволення.

Стиглі помідори в нічних мареннях віщують сімейне щастя. А якщо дівчині сниться, що вона зриває спілі томати з куща, то незабаром їй слід чекати пропозиції руки і серця від свого обранця. Коли ви в сновидінні поливаєте стиглі томати, то це символізує підготовку до весілля.

Якщо стиглі томати в сновидінні ви бачите на прилавку магазину, то це вказує на те, що в реальному житті настає дуже вдалий період. Всі невдачі і неприємності будуть обходити вас стороною, а життя наповниться яскравими подіями. Для хворої людини такий сон віщує швидке одужання.

Сонник Лонго

Бачити уві сні помідори — добрий знак, який обіцяє удачу у всіх ваших починаннях. Якщо вам наснився сон, в якому ви їсте соковиті томати, то в реальному житті можете не турбуватися з приводу власного здоров’я — воно у вас відмінне. Якщо вам приснилися помідори, які ростуть на грядці, на дачі, то незабаром можете очікувати приємних звісток, радісних подій у вашому житті.

Якщо молода жінка побачила уві сні помідори, то настає найсприятливіший період в її житті для романтичного знайомства, вдалого заміжжя — обранець буде надійним і гідним хлопцем, а шлюб буде міцним, щасливим і довговічним.

Якщо ви побачили уві сні зелені помідори, то такий сон може означати, що найближчим часом вам доведеться витратити багато сил і часу для того, щоб домогтися поставленої перед собою мети. І при цьому, якщо ви не опустіть руки, а пройдете через всі випробування, послані вам долею, то результат перевершить ваші найсміливіші очікування.

Якщо ви спостерігаєте уві сні за тим, як помідори ростуть, то наяву ви зможете домогтися приголомшливого успіху на обраному вами терені за досить короткий термін. Якщо уві сні ви доглядаєте за помідорами — поливаєте їх, прополювати і так далі, то в реальності ваші зусилля окупляться подвійно.

Сонник Фрейда

Якщо чоловікові уві сні наснилися помідори, це може означати тугу за жіночим рельефам, так як ці плоди і більшість круглих фруктів є символом округлостей на жіночому тілі. Банку повна помідорів — наяву він намагається приховати від оточуючих свою пристрасть до незнайомки. Для жінки сон, у якому є помідори, означає незадоволеність власною зовнішністю і комплекси з цього приводу. Також це може бути заздрість до суперниці.

Езотеричний Сонник

Помідори на тарілці — в самий найближчий час вас чекає приємний сюрприз. Різати помідори для салату — ви приймете важливе рішення, наслідки якого відіб’ються на подальшому житті. Піднімати з підлозі розсипані помідори — речі або побутові предмети, які ви вважали давно втраченими, несподівано знайдуться, причому, в самому невідповідному місці.

Сонник Ванги

Бачити стиглі гарні плоди — хороший знак, що означає благополуччя в родині і справах. Гнилі помідори, засихають або зіпсовані — проблеми в особистому житті, родині. Також помідори уві сні можуть бути символом таємного кохання наяву, секретного роману, про який ніхто не буде знати.

Сонник Міллера

Сон з помідорами особливо хороший для хворих людей, такий сон обіцяє їм швидке одужання. Зазвичай, що ростуть на городі томати знятися на радість в сімейному житті. Побачити стиглі помідори — молодій дівчині такий сон віщує майбутній щасливий сімейний союз.

Сонник Хассе

Помідори — у вашому житті буде присутній таємна любов. Помідор був недостиглі — це означає, що з ваших почуттів не вийде нічого путнього. Соковитим, дозрілим — таємний союз може стати явним і перемогти всі перешкоди на своєму шляху.

Сімейний Сонник

Сон про них, якщо, звичайно, вони незіпсовані, віщує вам поправку ваших справ, поліпшення вашого стану. Є їх уві сні — знак щастя, задоволень і одужання для хворого. Дивіться тлумачення: Плоди.

Еротичний Сонник

Приснилися зростаючі помідори — хороший знак, що передвіщає успіх і щастя в сімейному житті. Дівчина, якій наснилися стиглі помідори, буде щаслива в шлюбі.

Сонник Менегетті

Помідори — теплі емоції, але також будь-яка пристрасть і бажання.

Сонник Цветкова

Помідори — до любові, про яку будуть знати тільки двоє.

Ісламський Сонник

Садити помідори уві сні — означає побожність людини.

Сонник Мандрівника

Помідори — таємна любовний зв’язок або дружба; сором.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: