Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник папуга — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Папуга повсюдно вважається вісником, посередником між людським і потойбічним світами — символіка, що відображає здатність цієї птиці імітувати мову людини. З цієї ж причини мужреци наділяють їх даром пророцтва. В Індії і Центральній Америці їх вважають здатними викликати дощ.

У побуті папуга символізує схильність до наслідування, до того ж без особливого розуму. Однак цей символізм викликаний далеко не тим, що це дурні птиці, а самозакоханістю людини, що приписують дурість пернатим. Насправді папуги не просто розумні. Вони дійсно здатні спілкуватися з людиною на рівних, чому є чимало свідчень.

Якщо уві сні вам наснився папуга, строкато розфарбований і красивий, то це знак того, що ви в своєму житті не повинні довіряти людині, яка обіцяє вам дуже багато і розписує барвисто ваші перспективи. Якщо ж папуга голосно кричить, то це сновідческій сигнал тривоги, який свідчить про наближення загрозі вашому становищу. Навчати уві сні папугу людської мови означає, що в житті вам доведеться займатися одноманітною працею, який може принести вам непоганий прибуток.

Сучасний Сонник

Бачити уві сні маленьких хвилястих папужок віщує, що незабаром будете присвячені в якусь суто жіночу таємницю. Також він віщує обман з боку партнерів. Бачити птахів, що говорять в зоопарку чистить пір’я або пурхаючим віщує вам важливу зустріч з впливовими людьми, що володіють достатньою владою, щоб надати вам необхідну підтримку. Хто говорить папуга у вас в квартирі — такий сон означає прийдешнє щастя в подружньому житті і благополуччя в домі. Купувати його уві сні — незабаром почуєте про себе такі плітки, що вухам своїм не повірите. Годувати папуги — до заміжжя з ненадійною людиною.

Сімейний Сонник

Папуга уві сні символізує обман, плітки. Якщо вам присниться, що він закричав, то бійтеся підступів ворогів і заздрісників. Підгодовувати птицю уві сні означає, що вами захочуть скористатися брехливі люди для своїх корисливих цілей. Багато папуг уві сні — знак порожніх балачок і порожніх обіцянок, яким не слід довіряти. Бачити великого яскравого ару — попередження про обман близького друга. Чим яскравіше буде оперення папуги і чим більше буде він сам, тим нахабніше буде брехня, яку ви почуєте. Дивіться тлумачення: Перо, Птахи.

Англійська Сонник

Якщо уві сні ви чули крики папуг, значить, зустрінетеся з надзвичайно нездержливим людиною, який перетвориться для вас в джерело головного болю і клопоту. Зграя папуг — передвісниця еміграції в далекі краї, де ви знайдете свою другу половину і щастя. Працюючи на землі, ви наживете стан, досягнете пошани і поваги. Швидше за все, у вас буде двоє дітей. Дочка стане дружиною заможної людини, а син знайде популярність і славу на терені держслужби.

Сонник Лонго

Приснився великий папуга в руках — постраждаєте від довірливості. Маленький пташеня — сниться до маленької новини, на яку ви спочатку не звернете уваги, а після пошкодуєте про це. Якщо в сновидінні до вас в будинок через вікно прилетів папуга — вас можуть обікрасти. Приснився хворий папуга — у вас буде боліти горло. Брудний і ощіпанний ара — сниться до візиту кредиторів. Якщо у вас є борги, кредити — подбайте про їх погашення заздалегідь.

Сонник Міллера

Папуга, базікає без угаву уві сні, обіцяє порожні заняття і пусті плітки серед Ваших друзів. Побачити птицю в спокійному стані — віщує довгі періоди мирної тиші в сімейні розбіжності. Молодій жінці, якій сниться, що у неї є папуга, сон передвіщає, що коханий припустить, що у неї поганий характер. Вчити пернатого розмовляти — будуть неприємності в особистих справах. Мертвий папуга віщує втрату друзів.

Китайський Сонник

Папуга — віщує чвари, сварки з дружиною. Бачити птицю на землі — від ваших компаньйонів немає користі. Вагітна бачить папуги — до народження дочки. Бачити, як його в польоті — до благополуччя, всі труднощі і проблеми позаду. Бачити папугу на дереві — до хвороби. Бачити його в клітці — до труднощів. Бачити вмираючого папуги — вас обдурять друзі. Продати птицю на ринку — до перемоги над труднощами.

Сонник Ванги

Присутність папуги уві сні позначає беззмістовний і нічого не пояснює сон. Але сновидцу варто задуматися не часто він кидає слова на вітер. Адже великий папуга ара сниться як уособлення людської дурості.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині сниться, що у неї живе папуга, це означає, що кохана людина помилково припустить, що у неї погане виховання. Якщо уві сні ви вчите папугу говорити, наяву ви можете відчути розчарування в любові.

Езотеричний Сонник

Папуга — Ваші фантазії, уяву. Літає — міражі. Сидить, ходить по землі або по підлозі — використовуйте ваше уяву в творчості, до цього є всі передумови. Їсть — мрії втілюватися в життя.

Сонник Фрейда

Приснився папуга є символом того, що вам слід бути більш розбірливим у своїх сексуальних контактах, інакше вони можуть послужити причиною нескінченних пересудів навколишніх.

Сонник Цветкова

Якщо уві сні ви бачите літаючого папугу, то такий сон обіцяє якесь закордонну подорож. Птах, що сидить в клітці, може бути причиною брехливих пліток у вас за спиною.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні папуги — до зустрічі з несправедливим і нечесним людиною потворної зовнішності. Ще кажуть, що подібний сон може обіцяти зустріч і спілкування з філософом.

Сонник Хассе

Фальшиві люди обманюють тебе; кричущого — тобі шкодять заздрісники; мовця — ходять про тебе плітки; годувати його — одружитися на плетусі.

Сонник Мандрівника

Папуга — помилкова звістка, обман; зустріч з незвичайною людиною (з іноземцем, екстрасенсом, чаклуном…).

Сонник Менегетті

Негативний символ, який повідомляє про механічну повторюваності.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: