Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник постільна білизна, до чого сниться постільна білизна уві сні

Постільна білизна викликає асоціації з відпочинком, інтимністю, сексом. Бачити його уві сні — передвістя яскравого роману, особливої ​​зустрічі, знайомства з тим, хто розбудить в душі палкі почуття. Залежно від того, яким його бачили, сонники пророкують всю гаму чуттєвості, від тихого сімейного щастя, до вибуху пристрастей. Окремі деталі сновидіння можуть наштовхнути на інтерпретації подій, що стосуються зовсім інших сфер життя.

Чисте або брудне

З точки зору Фрейда, білизна уособлює жіночу сутність, а постільна — символ усталених сексуальних відносин.

Чиста постільна білизна сниться до безтурботної сімейної ідилії, будинок наповниться радістю і достатком. Нові чисті простирадла говорять про взаєморозуміння і довіру в сім’ї, любов і взаємоповага вам вдасться зберегти на довгі роки.

Також тлумачі Дмитро і Надія Зима інтерпретують свіжа постільна білизна на ліжку, як символ душевної гармонії, червоне шовкове — передвістя любовних пристрастей.

Наснилося брудне, старе — до взаємного невдоволення і негарним скандалів. Знаючи про таку перспективу, постарайтеся тримати себе в руках, щоб відносно спокійно пережити складний період. Іржаві плями на ньому — до приїзду гостей.

Рвані простирадла і підковдри пророкують негаразди, які в майбутньому позбавлять вас спокою. Сонник Від «А» До «Я» передбачає перешкоди в кар’єрі тим, хто бачив уві сні порване простирадла.

Покупки

Фрейд в своєму сонник зазначає, до чого сняться будь-які маніпуляції з постільною білизною, від покупки до лагодження — вони свідчать про прагнення людини до сексуальних експериментів.

Наснилося відчувати бажання поміняти постільний комплект, купити новий — знак, що ви вирішили розлучитися з партнером. Якщо уві сні вибирали гарний комплект або купували його — наяву ваші порвете відносини, але самотнім не залишитеся, почнеться новий етап вашого життя.

Тлумачення сну в Загальному сонник говорить: купувати його — до любовного побачення, продавати — до розставання.

Наведення порядку

За Сучасному сонником, міняти постільну білизну або купувати нове — до хвороби, але застеляти ліжко брудним — знак того, що вас образять або настане розплата за минулі гріхи. Стелити уві сні гарне, чуттєве, найдорожче — передвістя бурхливої ​​романтичної ночі в обіймах коханого.

До чого сниться гладити наволочки і підковдри? Вас чекає далеку подорож. Наснилося акуратно складати їх в шафу — сонники тлумачать це, як вроджену скупість, але бачити уві сні рівні стопки — ознака прийдешнього достатку.

Велике прання

До чого сниться прати постільну білизну? Ваш організм передчуває слабкість, наближення хвороби — в найближчі дні побережіть себе, щоб швидше відновити сили.

Бачити уві сні гору не стираються простирадлом і підковдр означає, що не слід переоцінювати добропорядність і надійність партнерів. Білизна кошик символізує спробу обману, шахрайства, сновидцу слід проявити обережність.

Якщо приснилося прати постільну білизну, згадайте, якою була уві сні вода після прання — саме вона символізує ті пересуди, які йдуть у вас за спиною. Брудна віщує плітки і критику, чиста — знак, що люди відгукуються про вас шанобливо.

За Загальним сонником, якщо прали білизну — незабаром заболят зуби, підсинювати його — до генерального прибирання і до зростання сімейного добробуту.

Наснилося віджимати, викручувати його після прання — належить викрити зраду. Можливо, сновидец зробить непорядний вчинок. До чого сниться прати в машинці і віджимати в центрифузі? Закрутити зі справами, як білка в колесі.

Згідно Фрейду, вішати уві сні простягається постільна білизна на мотузці, виставити на загальний огляд — знак того, що ви і надалі будете афішувати свої сексуальні подвиги. За Сучасному суміщений сонником, того, хто розвішував, чекає спадок чи виграш.

Згідно сонником Від «А» До «Я», вивішене на просушку віщує сварку з коханим і самотність, а самій його розвішувати — до сумних известиям про близьку родичі. Знімати з мотузки просохле — в будинок прийде біда.

Сонник постільна білизна, до чого сниться постільна білизна уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: