Сонник посох, до чого сниться посох уві сні

Уві сні посох виступає символом влади, учительства, допомоги або ж насильства. Кінцева розшифровка бачення залежить від другорядних деталей образу і сюжету. Сонник докладно пояснить, до чого він сниться.

Куди йти?

Сновідних посох досить неоднозначний символ. Більш того, сонник впевнений, що тлумачення сну повинно враховувати поточну життєву ситуацію.

Адже уві сні предмет може відображати отримання необхідної допомоги, прагнення до придушення або бажання осягнути якесь таємне знання. Цей же предмет попереджає про наближення старості або серйозної хвороби.

Бачити встромлений в землю на пустельному місці довгий посох буквально означає, що ви стоїте на роздоріжжі і абсолютно не розумієте куди слід рухатися далі.

Отримайте допомогу!

До чого сниться, що в ночі ви спиралися на зручну паличку? На жаль, це вірна ознака швидкого недуги або складній ситуації. Якщо приснився посох, то ви втратили впевненість і надію.

Сонник передбачає, що нинішній стан цілком можна порівняти зі старечою неміччю. Звичайно ж, не в прямому, а духовному сенсі.

Уві сні довелося спиратися на палицю? Наяву обов’язково отримаєте необхідну на поточному етапі підтримку.

Слухайте і дійте!

До чого сниться, якщо ви осліпли і змушені використовувати тростину? Вам уготовано участь в безнадійній справі або картковій грі з тяжкими наслідками.

Приснився сліпа людина з довгою палицею в руках? Мусульманський сонник вважає, що ви не бажаєте чути голос власної душі.

Уві сні ви передали посох потребує його персонажу? Якесь починання потребує вкладення сил і ресурсів, однак його результати перевершать найсміливіші очікування.

За Міллеру

Тлумач Міллера вважає, що посох може приснитися перед далекою дорогою або подорожжю. Довелось бачити подорожнього з паличкою? Готуйтеся до періоду суперечок і нерозуміння, коли всі свої ідеї доведеться буквально забивати в інших.

Ви впораєтеся!

Що значить в мріях ритуальний або волховской посох? Настають дуже незвичайні події і не менш дивні зміни.

Бачити волхва або чаклуна з довгим жезлом — до осягнення окультних знань. Якщо уві сні маг і чарівник махає на вас палицею і взагалі налаштований агресивно, то ви явно обрали невірний шлях.

Наснилося, як зламали толстенную палицю? Сонник гарантує, що ви впораєтеся з усіма життєвими труднощами. Для людей, що практикують магічне мистецтво, цей же сюжет означає значні успіхи.

Розшифровка особливостей

Задумалися -, до чого сниться посох? Сонник радить згадати всі особливості предмета уві сні.

 • Прямий — вірний шлях.
 • Гладкий, відполірований — захистіть права, свободу.
 • Кривий, шорсткий — погані новини.
 • Зламаний — проблеми, погіршення здоров’я.
 • Чарівний, магічний — підпорядкування волі.
 • Царський з камінням — слава, почесті, нова посада.
 • Приснився посох Бога Гермеса з двома зміями? Це символ пізнання і пробудження прихованих талантів. Високий жезл з дорогоцінного металу, який обвила одна змія, знаменує собою Зло, яке приховує істину.

  Зберіться!

  До чого сниться, що тростину ламається уві сні? У найвідповідальніший момент ви втратите впевненість.

  Якщо ж довелося відбиватися палицею від собак або грабіжників, то мусульманський сонник закликає зібрати всі резерви, адже гряде доленосне випробування.

  Сонник посох, до чого сниться посох уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: