Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник посадили в тюрму, до чого сниться посадили в тюрму уві сні

Сон — це унікальне бачення, що розкриває таємниці нашої свідомості. Правильне тлумачення сновидінь допоможе уникнути неприємностей і помилок, підкаже, що потрібно робити і як себе вести. Іноді побачене уві сні допомагає краще зрозуміти самого себе. Саме тому потрібно уважно ставитися до порад мудрих тлумачів — сонників. Особливо актуальні підказки сонника, коли сниться щось неприємне і страшне. Наприклад, що вас посадили в тюрму. До чого сниться подібне і чого чекати вранці? Давайте розбиратися!

Ви в ув’язненні

Сниться, що вас посадили в тюрму за якесь правопорушення — сон пророкує руйнування всіх планів і цілей. Однак якщо сон приснився в ніч з середи на четвер, є шанс, що ви зможете щось змінити.

Наснилося, що вас засадили у в’язницю незаконно — до розчарування в своїх ідеалах. Те, на що ви рівняти і що було для вас прикладом, перестане бути таким.

Побачити в сновидінні, що ви взяли на себе провину одного і вас за це посадили до в’язниці — скоро ви станете для кого-то «жилеткою».

Бачити, що вас кинули в камеру разом з близькою людиною — чекають ділові переговори або зустріч з партнерами по бізнесу.

Бачити себе прогулюються по тюремному двору в наручниках і кайданах — сонник тлумачить даний сон наступним чином: в реальному житті ви відчуваєте дискомфорт від якихось обмежень. Можливо, це перешкоди на шляху до кар’єрних висот, а може бути, вас «сковують» дані в гарячці обіцянки.

Бачити себе заарештованим, а чоловіка або дружину охоронцем — ваші інтереси і плани на майбутні вихідні викличуть протест у партнера по шлюбу або відносин.

Друг чи ворог в ізоляторі

Наснилося, що посадили в буцегарню чоловіка або дружину — до сильної сімейній сварці, можливо навіть, до розлучення.

За ґрати посадили коханого хлопця або дівчину — до розлуки або розставання.

Наснилося, що ви працюєте в тюрмі охоронцем і бачите, що в камеру привели найкращого друга — наяву друг або родич попросять вас про допомогу. Не відмовте, радить сонник, це вам зарахується.

Бачити, що посадили у в’язницю вашого ворога — в реальності вам вдасться позбутися від своїх комплексів і страхів.

Сниться друг, який сів у в’язницю замість вас — вам знадобиться допомога друзів. Не соромтеся — просите, радять сонники.

Уві сні ви стали свідком втечі близької людини, якого заарештували незаконно — наяву ви дивом уникнете неприємного інциденту. Будьте пильні, радить сонник.

Причина арешту

Наснилося, що вас посадили в тюрму за крадіжку — в реальному житті чекайте пліток на свою адресу.

Сниться, що ви засуджені за вбивство чужого людини — вас звинуватять у наклепі. За вбивство чоловіка або дружини — ви проговорили секрет свого родича і зарекомендуєте пліткарем. Будьте обережні, погоджуючись зберігати чужу таємницю, і контролюйте свої розмови на тему секретів.

Бачити уві сні, що юну дівчину посадили у в’язницю за вбивство її хлопця — у вас з’являться нові корисні зв’язки, замість втраченим старим.

У своїх снах ви з другом сильно побилися і за це вас посадили в ізолятор — до втрати грошей. Чим ближче вам друг, тим більше втрачена сума в реальності, попереджає сонник.

Сонник посадили в тюрму, до чого сниться посадили в тюрму уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: