Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник портфель, до чого сниться портфель уві сні

Портфель — предмет необхідний, як дорослим, так і дітям. А ось, до чого сниться ця дрібниця, знає далеко не кожен. Давайте згадаємо своє сновидіння до найменшої подробиці і заглянемо в сонники. Вже вони-то точно знають, що означає побачений уві сні портфель.

Сонник Міллера

Сниться чоловічий шкіряний портфель з документами — це знак того, що ваша робота не приносить вам задоволення. Можливо, вам необхідно її змінити на більш цікаву.

А ось якщо приснився шкільний ранець, це до дрібних турбот і клопотів, тлумачить даний сонник.

Знайти чужий, втратити свій… або «Радість і смуток — вірні подруги»

Сниться, що ви знайшли чужий кейс — ви можете потрапити в ситуацію, яка завадить здійснитися планам, пророкує сонник пастора Лоффа.

Знайти чужий портфель і віддати його господареві — до зустрічі зі старими друзями або однокласниками.

Наснилося, що ви втратили свій улюблений старенький портфель? Тлумачення сну таке: ви наживете ворогів серед тих, кого вважали друзями.

Втратити уві сні шкіряний дипломат, але через час виявити його у себе вдома — ви зумієте схопити удачу «за хвіст».

«Портфельне» наповнення — до злетів і падінь в кар’єрі

Підібрати з землі дипломат з документами — до проблем на роботі через те, що вас не влаштовують ні умови, ні оплата.

Виявити в автобусі чоловічий кейс — вам випаде шанс роздобути вигідне місце, так як основний претендент зійде з дистанції в боротьбі за посаду.

Бачити уві сні, що ви натрапили на портфель з грошима — до прибутку, причому дуже солідної, обіцяє Місячний сонник. А якщо ви бачите свій портфель з грошима, то слід проявити економність, так як можете залишитися без грошей.

У магазині шкіргалантереї або Ви — господар свого майбутнього

Довго вибирати портфель, але все одно не купити? Пора навчитися робити самостійні висновки і відповідати за свої вчинки, якщо хочете чогось досягти в житті.

Купувати уві сні ділову сумку для себе — ви зможете домогтися бажаного самостійно; для подарунка — вам знадобитися допомога друзів. Подарували вам — те, що задумано, вийде само собою.

Продаж шкіряних аксесуарів обіцяє вам нову роботу і нові захоплення. Але чи варто все міняти, вирішувати вам, підказує сонник міс Хассе.

Крадіжка сумки — знак помилок і прорахунків

Наснилося, що у вас вкрали портфель — ви зробите помилку, за яку доведеться розплачуватися власним успіхом, попереджає Жіночий сонник.

Красти уві сні портфель — ви прорахували з результатами своїх експериментів, і це принесе вам не тільки незадоволеність, але і «розборки» з оточуючими.

Бачити уві сні, як хтось краде ділову папку з незакритий автомобіля, але потім, покаявшись, віддає її господареві — ви не зможете втілити свої задуми в дію через відсутність хороших ідей.

Чистий або брудний кейс, як символ мінливого щастя

Сниться, що ви підібрали з землі новий чоловічий дипломат — до щасливому збігу обставин. Але якщо ви відкрили його і побачили, що всередині він брудний і обірваний — не пускайте справи на самоплив, а візьміть під контроль.

Приснився старий рваний портфель з відірваною ручкою — то, що ще вчора здавалося успішним, на ділі виявиться пустушкою, не вартою уваги.

Сонник портфель, до чого сниться портфель уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: