Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поліцейський — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Бачити уві сні себе поліцейським, означає вчинення вами дій, які абсолютно правильні, на вашу думку, але оточуючі вважатимуть інакше. Перед тим, як відстоювати свою правоту будь-якими методами, серйозно задумайтеся, чи потрібно вам насправді витрачати на цю справу свої сили і здоров’я.

Наснилося звернення до поліцейського відділку — не за горами чудові події. Вас привезли в поліцію — колишні домовленості можуть бути порушені. Знаходиться в поліцейській камері — будете піддані осуду з боку ворогів, але справедливість восторжествує, і у вас все стане тільки краще.

Сниться, що берете участь в поліцейській гонитві — в реальності ви зробили необачний вчинок, правильність якого у вас під сумнівом, тому за свої дії стане соромно. У найближчий період необхідно озброїтися пильною увагою в грошових підрахунках, а також, ретельно продумувати слова перед тим, як вимовити.

Застрелили працівника поліції — ви занадто часто стали проявляти гнів. Зробіть все можливе для більш сильного контролю над своїми негативними емоціями, інакше їх черговий сплеск може згубно вплинути на взаємини з близькими.

Сонник Фрейда

Поліцейський уособлює чоловіче начало, бажання домінувати і панувати над партнером в сексі. Образ людини в формі приходить уві сні жінки через її незадоволеності чоловіком або коханцем. Значить вона не може досягти кульмінації в сексі з обранцем через різних темпераментів або внаслідок егоїстичних нахилів коханого. Інтимне життя для неї більше схожа на виконання подружнього обов’язку, в процесі якого вона не отримує ніякого задоволення.

Молодій дівчині чоловік у формі поліції з жезлом в сновидіннях з’являється напередодні зустрічі з досвідченим і досить сексуальним молодим хлопцем. Не відкидайте його, навіть якщо побачите несерйозність його планів. Це хороша можливість відчути себе справжньою жінкою.

Наснилося, як жінка в погонах одягла на чоловіка наручники — в реальності на вас робить сильний тиск друга половина. Раніше ви були волелюбним, незалежним самцем, який звик розбивати жіночі серця витонченими інтимними ласками. То зараз ви стаєте схожі на батька великого сімейства, вважаючи за краще сталість і дотримуючись місіонерських позицій в сексі.

Сонник Лоффа

Бачити уві сні людини, що стоїть при владі, нехай цей будуть служителі органів поліції, означає мати взаємодія з можновладцями. Тобто, бути самому поліцейським — придбати силу влади, бачити з боку поліцейського підкорятися наяву сильній людині.

Якщо фігура поліцейського в вашому сні раптово перетворюється в демона або починає виявляти емоції, які нетипові для її сану і положення, можливо, це знак, який вказує на необхідність переглянути моральні принципи, яких ви дотримуєтеся в реальному житті.

Сонник Ванги

Поліцейський уособлює заклик до порядку, дисципліни, прагнення до влади. Побачити на собі форму поліцейського і опинитися серед сотень таких же — наяву бажання не виділятися з загальної маси, маючи функції таємного неформального лідера. Здатність вплинути на думку маси людей, переконавши або схиливши на свою сторону, спонукає в вас бажання керувати ними, адаптуючи їх під свої вимоги.

Сонник Менегетті

Сон про поліцейського віщує тиск на вас з боку тих, хто займає більш високе положення. Якщо уві сні поліція намагається заарештувати вас, не маючи на те підстав, то наяву ви вдало обійде суперника. Обгрунтований арешт віщує наступ важкого періоду вашого життя. Умовне звільнення означає нестійкість в ваших справах.

Сонник Міллера

Сновидіння з поліцейським віщує наяву тиск на вас людей, які знаходяться на більш високому положенні на роботі або в суспільстві. Не дайте зломити себе, будьте пильні.

Сонник Цветкова

Якщо поліцейський просто до вас навідався уві сні — до одужання від хвороби родича. Якщо ж він заарештовує вас — в реальності чекайте якогось несподіваного пропозиції.

Езотеричний Сонник

Бачити поліцейського уві сні — будете спантеличено що відбувається. Спілкуватися, самому бути їм — доведеться звертатися за допомогою до органів поліції, міліції.

Еротичний Сонник

Якщо жінці сниться чоловік поліцейський, то наяву її чекає романтична зустріч з красивим кавалером, який злегка замкнутий в собі.

Ісламський Сонник

До вас з’явився уві сні поліцейський зі своїми помічниками — це вказує на небезпеку, печаль, страждання і страх.

Сонник Хассе

Приснився поліцейський — провісник непотрібних клопотів, які заберуть багато часу.

Французький Сонник

Сновидіння з поліцейським є знаком стримуючих обставин.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: