Сонник портрет, до чого сниться портрет уві сні

Побачили уві сні портрет? Сон не поганий, але задуматися варто. Зазвичай, подібні сновидіння попереджають сновидіння про те, що якісь справи або люди бачаться йому не зовсім такими, якими вони є насправді. А ось деякі сонники, розтлумачуючи,, до чого сниться портрет, згадують про лицемірство близьких людей сплячої людини. Чи так це? Давайте розберемося!

Сонник Міллера і його тлумачення

Наснилося, що ви розглядаєте портрет гарної жінки? Тлумачення таке: не забувайте про переживання, які супроводжують все надмірно прекрасне.

А якщо уві сні ви бачите багато портретів незнайомих людей — щось або хтось може перешкодити вашим планам. Так вважав Густав Міллер, розтлумачуючи подібні сновидіння.

«Візьму я в руки пензель і фарби…» або Вас чекають несподівані зустрічі

Наснилося, що ви пишете чийсь образ — будьте готові до раптової зустрічі. Малювали чоловічий портрет — зустріч буде носити діловий характер; жінки — до романтичного побачення; а ось портрет померлого в реальності людини — обіцяє, що майбутнє рандеву принесе великі неприємності.

Малювати уві сні власний портрет-шарж — вам належить «спілкування» з самим собою. Як це, запитаєте? Не переживайте, ніяких двійників або роздвоєння особистості, просто в найближчому майбутньому ви будете займатися «копанням» в собі.

Бути в картинній галереї — знак благополуччя

Відвідати картинну виставку і виявити серед експонатів свій автопортрет, невідомо як сюди потрапив — вам дуже крупно пощастить в реальності, причому несподівано, обіцяє сонник Цвєткова.

Сниться, що в портретному залі ви бачите зображення знайомих людей — до тривалого безбідного існування.

Побачити образ своєї матері за товстим склом — ви отримаєте скромний спадок, радує сонник Ванги.

Сниться, що на виставці все портрети чоловічі — у вас з’явиться не бідна покровитель.

Зображення в повний зріст великого, але нині покійного людини обіцяє сплячому достаток, але досягти який можна тільки ретельно працюючи.

Маніпуляції з картиною — будете і сміятися, і плакати

Замовляти уві сні фотопортрет свого нареченого або нареченої — до сварки з коханим, пророкує сонник міс Хассе.

Наснилося, що вуличний художник малює карикатуру на вашого знайомого — до веселих вихідних.

Вишивати уві сні чоловічий образ — до печалі, жіночий — до радості.

Отримали в подарунок свій портрет? Радійте, новий знайомий буде у всьому вам протегувати.

Бачити в дзеркалі портрети незнайомих людей — будьте обережні, вам загрожує небезпека або обман, застерігає Східний сонник.

Знищення предметів мистецтва як символ нового життя

Наснилося, що ви намагаєтеся малювати портрет померлої людини по пам’яті, але не можете згадати деталі і в розпачі ріжете полотно ножем? Сновидіння означає: забудьте минулі невдачі, пора починати нове життя.

Сниться, що ви підмітає осколки розбитої чашки, на якій був зображений ваш друг, з яким ви наяву в сварці — пора миритися, підказує Жіночий сонник.

Знищити уві сні картину «Плаче хлопчик», пера Джованні Браголіна, або будь-який інший полотно з подібним зображенням — відома своїм прокляттям картина обіцяє різке початок нового життя, причому, швидше за все, після якихось несподівано сумних подій.

Сонник портрет, до чого сниться портрет уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: